Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

Kendin demişsin zaten evlenmezsem sıkıntı çıkarır diye. Canını sıktığında sana neler yapacağı hakkında fikir sahibi olmuşsun. Biliyorsun yani. Yaptıklarının hiçbir önemi yok. Bi başkasını daha bulur ona daha çok yapar. Avcuna alana kadar, madem evleneceksin bugünlerin tadını çıkar. Gördüğün son güzel günler olacak.

Bu kadar cesur musun gerçekten?
Öfke kontrolü olmayan bir adamla aynı evin icine girip hayatını emanet etmeye cesaret ediyor musun cidden?

Adamın eski eşinin kurtulmasına vesile olmuşsunuz ne güzel. Tabii ki sizi de dövecek. Alışmış adam, dövmese eli kolu ağrır. İtilmişle Kakılmış geldi aklıma.
Hayırlı olsun.

O ne ki adamın biri karım zorla yaptı diyordu konulardan birinde. Eski eşine sevmesede hayvan gibi davranan bu adamın neyini kabul ettiniz aklınız neredeydi

1 Yıl olmaz 2 yıl olmaz sonra olur.Çünkü bu adam küfür eden ve şiddet uygulayan bi adam. Bu onun huyu karşısındakiyle ilgili değil.Ve insanlar belki değişebilir ama bunları sana kadını suçlayarak anlatması değişmediğini gösteriyor.Lütfen evlenme

tabi ki başlarda inanmadım sonra eski eşiyle konuşunca bişeylere emin oldum
Umarım bu sefer ki gelişinizde sitedeki tavrınızda değişimler olmuştur diyerek söze başlayayım, ister yazdıklarımı dinlersiniz ister dinlemezsiniz sizin bileceğiniz iş, bir adam dövüyorsa eskisi yenisi gerisi berisi demeden birlikte olduğu her kadını döver, dövmenin sevmemekle hiç alakası yoktur, ki eşini döven bir sürü adama sorun eşimi seviyorum ama diye başlar söze, döven insanın vicdanı da merhameti de yoktur vicdani merhameti olmayan birinin de acıması yoktur, o yüzdendir ki önce dövmeyle başlar sonra öldürmeye kadar gider.

Dün haberleri izlediniz mi? 37 yaşında kazık kadar bir varlık 19 yaşındaki “dini” nikahlı hamile karısını sokak ortasında dövdü, 3-4 yaşlarında çocukları da vardı, demek ki kızla 15 yaşındayken beraber olmuş, sözde dini nikah kıymış ama Allah yarattı dememiş, şimdi bu varlık 10 kadınla evlense meleğe mi döner?

İstiyorsanız kendinizi kandırabilirsiniz, bizler sekme kapatır hayatımıza devam ederiz.

Bırak evlensin kız. İkisi de başkalarının başını yakacağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…