Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

Eski eşine yaptığının belki daha fazlasını yapacak çünkü sorun o adamın karakteri, karakteri olan adam anlaşamadığı kadını dövmez uzaklaşır
Senden ilgi sevgi bekleyen kendinden fiziken güçsüz birini dövmek kadar rezil ve erkeklikten uzak bir davranış yok. Redpillciler bile bu adamların duygusuz değil aksine fazla duygusal oldukları, duygularını kontrol edemeyip şiddet yoluyla örtmeye çalışan zavallı betalar olduklarını söylüyor.

uff klasik kk üyesi kadını herşeyden duyar kasar normal hayatta çok mükemmel ve bu kadar kibarsınız dimi asla inanmıyorum hiç biriniİn bu kadar kibar olduğuna konudan çekil hadi bb
Bence üsluba dikkat etmelisiniz, ki üye doğru söylüyor kurtulan kadın olmuş, eski eşini sevmeden evlenmiş, sevmeden çocuk yapmış, sevmediği için dövmüş bunlara inanıyorsanız diyecek söz yok.

benide korkutan şeyler bunlar zaten :KK43: bu yüzden istemiyorum ama bana bu hayatta kimsenin yapmayacağı şeyleri yaptı
Yanlış anlamayın ama sizin psikolojiniz iyi değil, yaşadığınız ilişkiler hep sorunlu kişilerle, kendiniz iyi olmadan bu tarz insanların oyunlarına iyi görünmelerine manipülasyonlara açık halde olmaya devam edeceksiniz, kimse kimsenin anne babasınun yerini tutamaz onların hepsi birer yem, boşanmadan sizle görüşmeye başlamış adam nerden tutsan elinde kalıyor
Ben sizin yerinizde olsam biraz terapi alır kafamı dinler bu işlere uzun bir ara verirdim

Bence üsluba dikkat etmelisiniz, ki üye doğru söylüyor kurtulan kadın olmuş, eski eşini sevmeden evlenmiş, sevmeden çocuk yapmış, sevmediği için dövmüş bunlara inanıyorsanız diyecek söz yok.
tabi ki başlarda inanmadım sonra eski eşiyle konuşunca bişeylere emin oldum

Herkese merhaba belki beni tanıyanlarınız olacaktır bu siteye seneler önce sorular sormuştum. Benim 2021 yılında boşanmış çocuklu bir adamla ilişkim vardı adama çok aşıktım kendisi 1982 doğumlu ben ise 99 doğumluydum zaten sorunlu bir ilişkiydi ve maddi anlamda çıkarımda yoktu sadece aşık olmuştm sonra ayrıldık kendime gelemedim depresyona girdim bi adamla tanıştım benden yaşca büyük 52-53 yaşlarındaydı (utandığım için başka üyelik açıp size öyle soru sormuştum kimliğim ifşa olmasın diyede troll demiştim o adama hissiyatlarım doğruydu ama gerçek hayatta da adam tanınmış bir iş adamı olduğu için bazı detayları salladım tanınmasını istemiyordum)
herneyse oda sonlandı derken benim hayatıma biri girdi bu adamda 32 yaşında gerçekten tüm yaralarımı sardı beni çok sevdi annemin yapmadığı anneliği babamın yapmadığı babalığı yaptı ama herkese tapan mermad bu adamı bir türlü sevemedi.ama ben şıpsevdiyimdir mesela çok kolay aşık olurdum neyse gel gelelim konuya buda boşanmış ve bir çocuklu (benle tanıştığında evliydi ve gidip boşandı yani şöyle benle tanıştığında karısı babasının evindeydi ortada açılmış bir dava yoktu sonrasında bu gidip davayı açtı ve boşandı) benim içime sinmeyen konu şöyle bu adam geçmişte eski karısını dövermiş aldatırmış küfür edermiş insan yerine koymazmış ve kendisi bana evlenme teklifi etti kabul ettim ama bir yanım o kadına yapılanlwr bana da yapılacak belki diye korkuyor :KK43: konuyu çarpıtmayın ve bana akıl verin eski eşini sevmiyormuş bu arada asla duygusal bişey yok sevmereyek aile baskısı ile evlenmiş
Daha beteri olacak. Neden yaşıtlarına insan gibi bir ilişki yasamiyorsun ? İşin gücün okulun falan yok mu senin ? Tek yaşama gayrn birileriyle sevgili olmak mı ?

Zaten her pku yaparlar nedense hiç sevmezler.🤣😂🤣😂🤣😂

Buna şaşırmıyoruz çiçeğim. Bunların ortası yoktur zaten. Bi araba dayak kapıda bekliyor.
yaptığı iyilikleri burada anlatmadım es geçmek istedim birde kimliğimin ifşa olmasını istemiyorum tanıdık görür diye
ama eğer evlenmezsem sıkıntı yaratacak ona da eminim anlatmadığım tonla şey var buraya bir umut yazdım çünkü genelde ikinci eşler daha değerli olurmuş

tabi ki başlarda inanmadım sonra eski eşiyle konuşunca bişeylere emin oldum
Şiddet göstermesi sevmediğinden değil öfke kontrolü olmadığından merhametsizlikten olur, hadi neyse sevgi yok diye dayak yediğine inandın kadının diyelim, peki sana olan sevgisinin sonsuza kadar süreceğini nerden biliyorsun? Ya seni de bir gün sevmez(!) ve döverse ?

yaptığı iyilikleri burada anlatmadım es geçmek istedim birde kimliğimin ifşa olmasını istemiyorum tanıdık görür diye
ama eğer evlenmezsem sıkıntı yaratacak ona da eminim anlatmadığım tonla şey var buraya bir umut yazdım çünkü genelde ikinci eşler daha değerli olurmuş
O genelde yaşlılıkta karısı ölüp evlenenler için geçerli. Beleş huzurevi gibi düşün, gık çıkaramıyorlar 2.hanıma

Herkese merhaba belki beni tanıyanlarınız olacaktır bu siteye seneler önce sorular sormuştum. Benim 2021 yılında boşanmış çocuklu bir adamla ilişkim vardı adama çok aşıktım kendisi 1982 doğumlu ben ise 99 doğumluydum zaten sorunlu bir ilişkiydi ve maddi anlamda çıkarımda yoktu sadece aşık olmuştm sonra ayrıldık kendime gelemedim depresyona girdim bi adamla tanıştım benden yaşca büyük 52-53 yaşlarındaydı (utandığım için başka üyelik açıp size öyle soru sormuştum kimliğim ifşa olmasın diyede troll demiştim o adama hissiyatlarım doğruydu ama gerçek hayatta da adam tanınmış bir iş adamı olduğu için bazı detayları salladım tanınmasını istemiyordum)
herneyse oda sonlandı derken benim hayatıma biri girdi bu adamda 32 yaşında gerçekten tüm yaralarımı sardı beni çok sevdi annemin yapmadığı anneliği babamın yapmadığı babalığı yaptı ama herkese tapan mermad bu adamı bir türlü sevemedi.ama ben şıpsevdiyimdir mesela çok kolay aşık olurdum neyse gel gelelim konuya buda boşanmış ve bir çocuklu (benle tanıştığında evliydi ve gidip boşandı yani şöyle benle tanıştığında karısı babasının evindeydi ortada açılmış bir dava yoktu sonrasında bu gidip davayı açtı ve boşandı) benim içime sinmeyen konu şöyle bu adam geçmişte eski karısını dövermiş aldatırmış küfür edermiş insan yerine koymazmış ve kendisi bana evlenme teklifi etti kabul ettim ama bir yanım o kadına yapılanlwr bana da yapılacak belki diye korkuyor :KK43: konuyu çarpıtmayın ve bana akıl verin eski eşini sevmiyormuş bu arada asla duygusal bişey yok sevmereyek aile baskısı ile evlenmiş
Eski eşine bunu yapan sizede yapar. Şimdi olmazsa bile bir yıl sonra kendini gösterir.simdi sizin gözünü boyamak için tabi kibar beyefendi gibi davranacak. Köprüyü geçince anlarsın. Evlenme. Yedisi neyse yetmisi odur bundan eminim.

X