Eski eş evleniyor mu?

fltrekahvelutfen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
46
44
28
Kızlar merhaba eski eşim ile 1.5yıl önce ayrıldık bir evlılıkte olmaması gereken herşey yüzünden siye özetleyebilirim. Hala kırgınım.

Bende onun e nabız şifresi vardı dün şeytan dürttü bi gireyim bakalım dedim ne alakaysa aklıma geldi.
Gittiği kontrollere baktım.
Devlet hastanesinde Temmuz başında Nikah için gereken kan testleri ve akciğer grafisi yapılmış başka bir tahlıl yok SMA Tarama dahil.
Tam teşekkürlü sağlık raporu alınmış.
Daha sonra aile hekımıne gitmiş.

Bu nikah için tarih aldığı anlamına mı geliyor?
Akraba bağımız yok birimiz batıda birimiz doğuda oturuyor. Yani haber gelecek bi etkileşim yok.
Sadece eski eşi olduğum için merak ediyorum evlenıyor mu diye malesef kadınız duygusal dürtülerimize dur demek bizim için zor. Eskisi gibi sevmesem bile canım acıdı gibi hissediyorum.

Koca 1.5 yıl geçmiş evlenebilir sizde eğlenebilirsiniz
Bazıları 1 ay bile beklemiyor yada daha mahkeme kararı gelmeden düğün dernek yapıyor üzülecek hiç birşey yok şifresini neden hala tutuyorsunuz boşverin bakın artık öyle yada böyle bir yola çıktı ise karşıdaki kadıni da düşünmek lazım siz bu tür şeyler le eski es e giderseniz o kadının da hakkına girmiş olursunuz

Haklısınız, evet eğer biriyle yeni bir hayat yolundaysa asla yargılamam karşısında ki kadında benım için herhangi biridir sadece canım acıdı o kadar

E-nabiz giris bilgileri gozukuyor dogru ama kisinin kendi sifresiyle girildigi icin kendi girmis gibi gozukecektir (IP'de gozukuyor belki oradan farkedebilir dikkatli biriyse)

Konu sahibi ben de esiniz evleniyor diye yorumladim, kendinizi hirpalamayin lütfen bunlar olasi durumlar.

Kadın olmak yaptığınız saygısızlık için kılıf değil.
Biz bi diyerek kadınları genellemeyin çünkü aklı başında kadınlar bunu yapmaz.

Haklısınız
Takip etmıyordum hiç aslında ama görmem gerekiyormuş anlık bir ruh halıydı hakkında hayırlısı olsun. Bişey diyemıyorum sonuçta ayrıldık bunları bir gün yaşayacağımızı bilerek alıyoruz boşanma kararırını ama ben kimseyi sevip güvenemezken o nasıl birini sevip evlenecek kadar güvendi bunlar zoruma gitti. Yoksa kendi hayatı artık beni ilgilendirmez yaptığım bir hataydı kendime kızıyorum nasıl kendime hakım olamayıp baktığım için

Tam teşekkürlü değil
Tam teşekküllü

Evet biliyorum ama keendıme dur diyemedim
Bundan sonra dur diyecek misiniz peki? Sizinle hiç bir bağı kalmamış adamın mahremini ihlal ediyorsunuz. Evleniyorsa evleniyor sizi ilgilendirmez artık. Demek ki birbirinize göre değilmişsiniz ayrılmışsınız. Ortaya çıkarsa sizi dava bile edebilir ki ben olsam ederdim. Hepimiz yapıyoruz demeyin, ben ergen kızlarımın bile özeline mahremine girmiyorum. Eski eş sizi böyle takip etse ne hissederdiniz? Suç işliyorsunuz haberiniz olsun.

Bu yaptığınız çok büyük bir saygısızlık ve kişisel veri ihlali. Sizi hiç ilgilendirmez. Erkek yapsa bunu polise git şikayetçi ol diyecekler kadın yapınca ayy minnoş duygusala bağlama iki yüzlülüğü yapmasınlar.
Aşamıyorsanız destek alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…