Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

5 gömlek, 4 tane badi ütüledim

5 gömlek haftasonuna kadar kocişe yeter

2 tane ütüsüz kaldı onlarda sonra

iyi akşamlar kızlarr!!!opuyorumnanaktan
ömürrr benim de ütü yapmam lazım :a015:ama az sonra arkadaş gelcekkk ortaya çıkarmak istemiyorumm!!

ıyi akşamlar derincim..Yarın yaparsın sende...Ben de yarın yapıcam..

Benimde ütü odam var genelde orda yapmıyorum ya sıkıcı oluyo televizyonun yanına taşıyorum ütü masasını..

aman çok bılıyorsa o yapsın o zaman benım kocam bır melek yarısmasına hazırlık yaptırıyorum sana dersın :roflol:

:1shok::1shok:hem oynadın hem ütü yaptın

niye şaşırdın ben hep iş yaparken açarım müziği şarkı söyler oynar öyle yaparım :sm_cool: :sm_cool:

müzik olmadan iş yapamam :roflol:

hoşbuldukk canımcımmm!:1hug:
yarın yapamam diline dolar benimkii bii ütü yapmadın diyee!!:1closedeyes:

benimki de laf sokar , bende derim seninde 2 elin, 2 ayağın var yani sende yapabilirsin di mi aşkım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

elifcim masallah on parmagında on marıfet ohhh en ıyısını sen yapmıssın kız hem utu yap hem stres at:dance::teytey:kaydirigubbakcemile3

bende salona taşıdım açtım müziği de oohh hem oynadım hem ütüledim :roflol: :roflol: :roflol:
ilerde ev neyim yaptırırsam bi tane giysi bir de ütü odası yaptırcamm anacımmm bendee!a.s!salon alt katta in çıkk ütü masasını taşııı fenalık geliiikafamçokkarıştı bana!!ohh ne güzel eliff bakk müzik açabilirm amaa!!iki kıvırırım bende!!kaydirigubbakcemile2
Benimde ütü odam var genelde orda yapmıyorum ya sıkıcı oluyo televizyonun yanına taşıyorum ütü masasını..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…