Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

naber emelcim nasıl gectı bakalım bugun meshur olma yolundakı ılk sınavını gectınmıkaydirigubbakcemile3

aman çok bılıyorsa o yapsın o zaman benım kocam bır melek yarısmasına hazırlık yaptırıyorum sana dersın :roflol:
işte gerçek hayatta olmii öylee canım benimm!!:1no2:
akşama kadar ders anlatıyoo şimdi birde vize haftası dün gece ikiyi geçiyodu yattığında sabah yedide kalktı adam diyemiyorumm yap diye!
benimki de laf sokar , bende derim seninde 2 elin, 2 ayağın var yani sende yapabilirsin di mi aşkım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
benimki zorda kalınca yaparr sadece laf soka soka!!sırnaşık şey

Benimki ütü yapmaz..Keşke yapsa ben hiç sevmiyorum ütü yapmayı:nazar:

ya çok yoruldum kızlar
saaat 6 da kalktım yemeğimi yaptım bugünkü işimi yaptım hazırlanıp çıktım
8 de okuldaydım çocukları topladım çelenk sunma törenine geçtik ordan çocuklar okula ben törene geçtüm şarkı söyledik ama beğendiler tebrik etttiler müdürümüz de aslandır benim öğretmenlerim dedi sonra eve gelemedim derse gittim takım elbise topuklu ayakkabı 6 saat dersim vardı 4.5. sınıflardı 5 te eve geldim yemek ortalıpı topla derlken bu saat oldu ayaklarım hala uyuşuk yaa

ya çok yoruldum kızlar
saaat 6 da kalktım yemeğimi yaptım bugünkü işimi yaptım hazırlanıp çıktım
8 de okuldaydım çocukları topladım çelenk sunma törenine geçtik ordan çocuklar okula ben törene geçtüm şarkı söyledik ama beğendiler tebrik etttiler müdürümüz de aslandır benim öğretmenlerim dedi sonra eve gelemedim derse gittim takım elbise topuklu ayakkabı 6 saat dersim vardı 4.5. sınıflardı 5 te eve geldim yemek ortalıpı topla derlken bu saat oldu ayaklarım hala uyuşuk yaa
emelciğim uzat ayaklarını dinlen canım ya!:teselli:

derinim nasılsınn
gülşahçım artıkın meşhur oldumm burdaaa
eşim de bazen ütüler gömleklerini

toz almak vardıı bide lavabo ovmak ondan yaptım
sadık kalmaya çalışıyorum ömür sonra salıyom o vakit

derinim nasılsınn
gülşahçım artıkın meşhur oldumm burdaaa
eşim de bazen ütüler gömleklerini
iyiyimm emelim yaa!:1hug:
bende oturamıyorum vallahi evi düzensiz ve de pis göreyim otomatiğe bağlamışım olayı hemen girişiyorum!delikafadulden
geçenn bir komşu var burda buyur gell beklerim dedimm yokk sen gell dedii sen çok titizmişsinn gelmemm benn dedi!!!:1shok:
adım çıkmışş ulaaaaa!!!!akannehir

X