Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Genelde hazır çorba yapmam kocamda sevmez ama şimdi yoruldum ya hazır çorba yapcam bahanem varkaydirigubbakcemile3

Videoları seyrettim gülşahçım..Evet çok güzel..Özellikle şu kaybolup duran çok güzeldi

evet canım yaa ne kadar hızlı kayboluyor dımı diger gece göruntusude cok ılgınc agacların arasından nasılda cıkıyor:1shok:

dun gecede haber turke cıkmıstı haktan akdogan ufaları konusmaya ama sagolsun hülya yaptı yıne hulyalıgını ve programı mahvettı:tomato:

Seyretmedim..Hanımın Çiftliğinin tekrarı vardı onu seyrettim..

ıyıkı seyretmemıssın canım çunku hulya yıne batırdı programı ufoları konuşacagı yere adama sız evlımısınız cocuk dusunuyormusunuz falan dedı ınanablıyormusun ne alakaysa artık:mymeka:

Hadi ya:roflol::roflol:

sorma vallahı ömürcüm yaa onun yuzune programın vıdeosunu ekleyemıyorumklava: bıde kurtlar vadısının cekımınde kameraya ufo goruntusu yakalamıslar yakında oda basına verılecekmıs dun braz gosterdıler onuda yayınlanınca paylasırım sızlerlekaydirigubbakcemile3

Hadi ya ben biraz daha bakınayım havalara:gitme:

Heeee kaydirigubbakcemile3Ya ne çabuk vakit geçiyo daha yeni 1 sene olmasını bekliyoduk..

Benimde doğum günüme az kaldı..

evet ya daha yeni ilk evlilik yıldönümüz diye heyecanla bekliyodum kaydirigubbakcemile3

aralığın kaçıydı :kedi: 12 mi?

Ben burda olurum dünürüm..

Ben de çıkayım mutfağa gireyim..Yemekten sonra gelirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…