Esinizle duşa giriyor musunuz?

Cem hoca ( cinsel sağlık enstitüsü derneği kurucusudur) biraz uçuk ve fantastik bir adamdır. Bir eğitiminde öyle detaylar üstünde duruyordu ki yerin dibine girmiştim

Neyse arkadaşlar; geçen ay nişanlımla şahane bir otelde jakuzili bir odada mayolarımızı giyip romantik bir şekilde jakuzi keyfi cıkaralım dedik. Cinsellik olmasa da oldukca romantik ve heyecanlı olacaktı. Girdik....
10 dakika sonra başım dönmeye midem bulanmaya , yüzüm uyuşmaya başladı.(sıcak su tansiyonumu cıkarmış romantizm diye ölmek üzereymişim haberim yok) . Adam beni sürükleyerek banyodan cıkardı.
Aşırı romantikti ya....
Hocam kusura bakmayın hayatımın ilk ve son deneyimi oldu

Çok tatlısınız:))))
Aman sıcağa dikkat edelim bana da hiç yaramıyor hehe
Cem hocaya youtubede denk geldim ve biraz ataerkil bir düşünce yapısına sahip olduğunu gördüm, ya da biz çok sıradanız bize farklı geliyor bilemedim.

Psikologum ben. Ya dedigini yanlis anladiniz psikologun ya da egitimi iyi olmayan birine gittiniz arastirmadan. Asla bir psikolog sunu yapmazsaniz evliliginizde buyuk problemler vardir gibi genellemelerde bulunmaz. Her birey ve evlilik biriciktir ve ona gore degerlendirilir. Lutfen herhangi bir psikologa ya da doktora gitmeden once cok cok iyi arastirin. Sevgiler

Youtubede denk geldim, ve tam da yazdıklarımı söylüyordu. Videoyu yükleyebilsem keşke ama bilmiyorum.

Gercekten soyledigi seylerin 100de 90ina katilmiyorum. Kendisi zaten daha once psikoloji camiasinca baska konulardaki yanlis ve sacma yonlendirmeleri ile son derece elestirilmis bir insan. Ben esimle kirk yilda bir dusa girerim, sirtimi keselesin diye :) Yatak odasinda mis gibi kitap da okurum. Eger esime cok kizginsam hic de yataga girince falan barismam. Cok guzel ve mutlu bir evliligim var. Kendinizi gelistirmek icin bu tarz seyler dinliyor ve okuyorsunuz. Cok guzel bu. Ama cok uzuluyorum kaliteli bilgiden cok kalitesiz bilgi var internette Keske herkes sadece kaliteli bilgiye ulasabilse canlarim. Her duydugunuza inanmayin ben bunu bilir bunu soylerim

Hayir yani dusa giriyoruz ama sigamiyoruz ki..
Genis bir küvetimiz olsa hem de manzarali düsün bak o zaman beraber girilir ama bu sartlarda yok ayak tirnagin surama geldi, yok sirtim üsüdü, ay yandim soguk su ac demekten öteye gidemiyoruz. Dus isini yakinlasma olarak kast etmistir umarim.

Söylediklerinizde çok haklısınız. Insan yatağa sadece uyumak ve sevişmek için girmemeli. Orası mahrem alan bile olsa kitap da okuyorum ben, oturup konuşuyoruz da...
Yanı bu anlattıkları zaten 19.yy alışkanlıklarından öteye gitmiyor. Dunya değiştiği gibi ilişkiler de değişiyor.
Çok eskide kalmış olması üstelik bir terapistin böyle yaklaşımları olması beni ürküttü cidden.

bence biraz zorlasanız küçük bir gayretle ikinizde sığarsınız dusakabine hem kesede atarsiniz

Insan nereye cani ne icin istiyorsa girebilir. Bence hic problem yok :) Zaten nerde televizyonda vb unlu olmaya calisan bir uzman var. Hep bi boyle asiri sansasyonel yorumlari olur dikkat edin. Siz mutluysaniz, esiniz mutluysa evliliginiz iyidir. Bu kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…