Esinizle duşa giriyor musunuz?

Bazen ama çok bayıldığım bir aktivite değil
Tek yıkanmak tercihimdir
evet, başlık sahibinin anlattığına göre doktoru bunun çok büyük bir sorun olduğunu söylüyormuş . zaten kendisi inansa burda başlık açmazdı. bana da doktorunu eleştirdiğim için tepki koymazdı . biraz bir duruş istiyoruz, inanıyormusunuz inanmıyormusunuz ?

Eşlerinizle birlikte banyo yapar mısınız hanımlar?
Bizim dusakabin oldukça küçük tek kişi bile zor sığıyor, mümkün olmuyor yani..
Bir evlilik terapisti eşlerinizle dusa girmiyorsanız evliliginizle ilgili büyük problemler vardır diyor.
Öyle düşünmesem de size de danışmak istedim.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bizde arada yapıyoruz henüz çocuk olmadığı için şanslıyız galiba. Ayda 1 kere falan duşa gireriz beraber. Ama her seferinde sevişilecek diye bir şey yok eğlenmek amaçlı, bazen birbirimizı yıkarız ama bazen ikimizden biri istediğinde öteki dayanamıyor orda bile ilişki yaşadık.

Bir keresinde birlikte olduktan sonra ben kalktım duşa girdim 15--20 dakika abdesti falan aldım çıktım odaya bir geldim bizimki yine yanaşmaya çalışıyor. Erkeklerin boşaldıktan sonra tekrardan hazır olmaları gereken süreyi baya kullanmışım duşta galiba, 2 kere yapmıştık halbuki. Tuttu çekip indirdi havluyu 3. İlişki oldu, ondan sonra beraber tekrardan duşa girdik. Ama bu sefer baya yorulduğu için duşta hiç hareket olmadı sırf kendini keseletip masaj yaptırdı gıcık...

evet, başlık sahibinin anlattığına göre doktoru bunun çok büyük bir sorun olduğunu söylüyormuş . zaten kendisi inansa burda başlık açmazdı. bana da doktorunu eleştirdiğim için tepki koymazdı . biraz bir duruş istiyoruz, inanıyormusunuz inanmıyormusunuz ?
O da duyduğunu söylemiş ya amannn
gerilme bu kadar :)

Duş almak benim için özeldir keyiftir iliklerime kadar arindigimi hissettiğim yerdir
Dus jelinin sampuanin kokusunu çeke ceke rahatladigim yerdir birde kocamla ugrasamam orda :KK70:
Elbetteki arada olur...ama surekli cekemem adami kovarim😁

Şaşırdım diye açıkladım zaten. Ayrıca her inandığımız görüş için konu açmıyoruz. Bana garip geldi ve hatta biz dusa birlikte girmediğimiz için acaba biz mi yanlış yapıyoruz diye size de danışmak istedim.
Hepsi bu.

Bir evlilik terapisti eşlerinizle dusa girmiyorsanız evliliginizle ilgili büyük problemler vardır diyor.
Ağır saçmalamış
Biz arada sırada gireriz ama olmasa da olur, evlenmeden önce sandığım kadar mükemmel bişi değilmiş ağzıma burnuma su kaçıyor. O suyun altına geçince ben üşüyorum falan 😁😁😁

Herşey tamdı hayatımızda bi tek beraber dua almamız eksikti allahım yarabbim doktorlarada bı haller oldu

ha bu arada bizde gireriz ben çok severim birlikte duş almayı. eşimde sever. o onu yıkayım ister beni de kendi illa yıkayacak. çocuğuz sanki onu sevmiyorum ama birlikte duş almak eğlenceli seviyorum :KK50:

Ağır saçmalamış
Biz arada sırada gireriz ama olmasa da olur, evlenmeden önce sandığım kadar mükemmel bişi değilmiş ağzıma burnuma su kaçıyor. O suyun altına geçince ben üşüyorum falan 😁😁😁
niye mesajımı beğenmediniz, banyoda da mutfakta da seviştim ve ben mutfakinde daha çok zevk aldım, şakayla karışık gerçeği söyledim yani

Eşlerinizle birlikte banyo yapar mısınız hanımlar?
Bizim dusakabin oldukça küçük tek kişi bile zor sığıyor, mümkün olmuyor yani..
Öyle düşünmesem de size de danışmak istedim.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
evet biz aradan gireriz. hatta uzun zaman girmesek deriz aa ne zamandır birlikte girmiyoruz hadi...

mutfak kültürüne saygısızlık olur bence . bazı değerleri öldürmemek lazım. mutfak hariç diğer yerlerde deneyin .
ortalıkta yemek ekmek vs yok, mutfak temiz halde niçin olmasın ki, bizim bir kere oldu ve farklılık olduğu için hoşuma gitti açıkçası, mutfakta bullaşıkla uğraşırken eşiniz arkadan sarılmaz mı mesela

X