eşinizden önce kaç kişiyle çıktınız ve sadece elini tuttunuz?

Kocamla 18 yaşında tanıştım.İlk onunla öpüştüm ve elele tutuştum.hayatımda bütün özel şeyleri onla yaşamış oldum.Bunun için çok mutluyum.Daha önce bişey yaşamış olsam çok kötü olurdum heralde.Ama yapacak bişey yok üzülmeyin bence.Bundan sonraki yaşamınıza bakın.Önemli olan da bu

1999 un yazında başladı halada devam ediyo Allah sonumuzu hayır etsin

canım dert ettiğin şeye bak ya el tutuşmak gayet masum bişey yani malesef çoğu kişi ilk tanıdığı erkekle ewlenemiyor sen takma kafana sözlünle mutlu olmaya bak :1hug:

arkadasim sen eskiden erkek arkadasin olduguna ve el ele tutustuguna pismanmisin yoksa onu unutamadinda ondanmi böyle düsündün acaba ne dersin

eşimden once kac kısıyle cıktım, cıktım da elele de tutustum ama sevmedıgım bırıyle olmadı bu, o yuzden kımse laf edemez.

benim de İLKim hala beraber olduğum sevgilim, inşallah kocam olacak...
ilk defa onun elini tutmuştum. nerdeyse terler akacaktı ellerimizin arasından:eek:
tabi ki benim ellerim terliyordu kaydirigubbakcemile3
çok utanmıştım neyse ki beni zor durumda bırakmamıştı. işi espiriye vurmuştu..
bu konuda çok şanslıyım-elini ilk defa tuttuğum biriyle evleneceğim-
ve erkek arkadaşımın da şanslı olduğunu düşünüyorum..:asigim:

Düğünüme 1 hafta var nikahım yapılalı 15 gün oluyo evli sayılırım artık.)20 yaşındayım ilk erkek arkadaşım eşim oldu ilk defa onun elini tuttum ve görücü usuluyle oldu..:) ondan önce hiçç ama hiçç bir erkekle çıkmadım hep 1 kişi olsun nişanlım olsun eşim olsun istedim ve öyle oldu herşey insanın kendi elinde...

bende nişanlımla 6 yıldır beraberim,18 yaşında üniversitede tanıştık,ondan önce ne benm ne de onun ciddi bi ilişkisi olmadı,herşeyi ilk beraber yaşadık,iyi ki onu tanımışım,iyiki herşeyi beraber yaşamışız

valla eşim yok ama bu yaşıma kadar 2 kişi ile çıktım eşim oluncaya kadar bu rakam kaça çıkar bilemem artık :CüvCüv:

sevdicegimi eşim olarak görüyorum şu an ciddiyiz çünküü 3yılı bitirdik
ondan önce de kimse olmadı hayatımda......

of ya ondan önce keşke benimde kimse olmasaydı hayatımda çok pişmanım el ele tutuşmak tamam masum bişey ama hala yakıştıramıyorum kendime

son pişmanlık fayda vermez arkadaslar yapmasaydınız..

ya kimse kusura bakmasin ama biriyle ciktim ama elimi tutmadi öpmedi falan demesin inanmam hangi erkek sevdigi kizin elini tutmadan bir öpücük bile almadan aylarca beraber olur

ya kimse kusura bakmasin ama biriyle ciktim ama elimi tutmadi öpmedi falan demesin inanmam hangi erkek sevdigi kizin elini tutmadan bir öpücük bile almadan aylarca beraber olur

olur arkadaşım olur....

sanmam acikcasi, ozaman o erkek ya tecrübesizdir yada baska sorun vardir, el tutmak öpmek dogal birsey

belki benim bu düsüncem yadadiklarimdan kaynaklaniyor, hikayemi anlatayim...

ben bu yasima kadar hayatima kimseyi almadim, evlenmeyecegim biriyle cikmak vs istemedim, bundan iki sene önce (eski) nisanlimla tanistim ve birbirimizi sevdik vs.... el tutma öpüsme harci aramizda birsey gecmedi....gerci ben evet desem o dünden raziydi ve bana kalsa öpüsmede olmayacakti ama bana daha önce hayatimda kimsenin olmamasina ve kimseyle birsey yasamis olmamami hic inanmadi ve bende de otomatik olarak böyle düsünce cikti erkekler hep ister öpüsme olsun cinsellik olsun onlar icin normal olmasi gereken birsey.... sonucta ne oldu onun suclamalarina dayanamayip inanmalarina dayanamayip bitirdim iliskiyi ve erkeklerden nefret eder duruma geldim su aralar, belkide yaram daha cok taze ondandir, o yüzden el tutmayacak sevdigi kizi öpmek istemeyecek erkek bana imkansiz gibi geliyor :KK43:((((((((((((((((

sanmam acikcasi, ozaman o erkek ya tecrübesizdir yada baska sorun vardir, el tutmak öpmek dogal birsey

aslında çok doğru yaa düşündümde ama bazı erkekler sinsi olur bu konuda mesela ben 4 ay biriyle çıktım resmen karşılıklı oturuoduk el ele tutma falan asla olmuodu şükür tabi ben soğuk davranıodum sonra çocuğun canına tak etmiş heralde ayrılmak istedi ben sıcak ilişkilerden hoşlanıom dedi sen arkadaş gibi duruon hep kaçıon dedi bende ogünlerin cahilliğiyle öbür buluşmamızda elimi tutmasına izin verdiydim slaak gibi sonra ayrıldıydık ıyyy

Hep duam genç kızlığımdan beri ilkim sonum olsundu,normalde çok erkek arkadaşımolmuştur ama sevgili anlamında değil,okul bittikten sonra ilk bu anlamda konuştuğum görüştüğümde eşim oldu,ve duamda kabul olmuş oldu,sözlenmeden elimide tutturmadım,gelin ata binmiş ya nasip demiş,evlenmeden bişey yapmam ki eşimde olsa sonradan yüzüm kızarak bişey yaptın demesin dimi yani.

X