eşinizden önce kaç kişiyle çıktınız ve sadece elini tuttunuz?

nedir müdlüman kardelşim die b, terim her mesajda..
bence ırkçılık sadece anladıınız şey değil..buda bi ırkçılık.. konu tüm dinlerde yasak zaten .. öçzellikle müslümanları mı ilgilendirir. ben bi müslüman olarak sizi, kınıyorum.. müslümanlıkta ayrım yoktur..
madem sadece müslümanlar yazsın istiyorsunuz d,yanet sitesinde konu aın..
çok ayıp yaptınız..

Bence kızların sevgilileri olmasıçok normal..Olmuyorsa sorun var demektir..Ne var yani benimde eşimden önce 7 tane sevgilim oldu hepsiylede el ele tutuştum bazılaıyla öpüştüm bile..Ama ilkimi eşimde yaşadım gerisi fasa fisoydu..İlk aşkım o diyorum çünkü ben hiçkimseye "uğruna ölürüm "demedim ve eşime bunu bas bas bağırıyorum ve söylüyorum..HEr kimlerle sevgili olmuşsamda ben her yönden ilkim eşim kabul ediyorum..

Gelelim ikinci el konusuna !!

Eşyadanmı bahsediyoruz ??? Kanepe,dolap vs vs ??

valla ikinci el diye bişey demedim biri bi laf attı ortaya iyi bakın isterseniz öle bişey demişmiyim dememişmiyim
kanape dolaba gelince lafı ortaya atana sorun

nedir müdlüman kardelşim die b, terim her mesajda..
bence ırkçılık sadece anladıınız şey değil..buda bi ırkçılık.. konu tüm dinlerde yasak zaten .. öçzellikle müslümanları mı ilgilendirir. ben bi müslüman olarak sizi, kınıyorum.. müslümanlıkta ayrım yoktur..
madem sadece müslümanlar yazsın istiyorsunuz d,yanet sitesinde konu aın..
çok ayıp yaptınız..

her müslümanın içinden gelir insanlara müslüman kardeşim demek...burada ayrım yapan da olmadı müslüman olmayan yazamaz diyen de olmadı iyi okuyun lütfen ben elhamdülillah müslümanım bu güzel sözüde istediğim zaman söylerim bu ayrıcalık demek değil

Son düzenleyen: Moderatör:
nekadar bilinçliymişsin yaa kutluyorum gerçektena.s. o yaşlarda genelde bunlar düşünülmüor mesela ben şimdi biriyle çıkmanın pişmanlığını dyacağım aklıma gelmezdi sen çok güzel düşünmüşşüsn ama şimdiki aklım olsaydı asla kimseyle çıkmazdım sözlüm ilkim olsaydı keşke

neden sözlün ilkin olaydı?
sen sözlünün ilki mi,sin?

evet ben pişmanım diyorum teselli bekliyorum buradaki MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMDEN.....kimsenin derdine yandığı yok eskilerden bahsediyoruz burada ve pişmanlıklardan MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZLE BARABER evet dinimizcede günah başlalarınınkini bilemem

Bir kaç çıktığı olanlar müslüman değil mi???kafamçokkarıştı

valla ikinci el diye bişey demedim biri bi laf attı ortaya iyi bakın isterseniz öle bişey demişmiyim dememişmiyim
kanape dolaba gelince lafı ortaya atana sorun

Lafı ortaya atan sizsiniz !! ayrıcaaaa MÜSLÜMAN KARDEŞLER derken kastınız nedir ?? Bende elhamdürüllah müslümanım ama bu sözden ve bu sözün büyük yazılmasından dolayı sizi kınıyorum..ayrımcılık yapmayın..herkes eşittir bu dünyada herkes aynı yerden geldi...İnsan bir sözü söylemeden 2 kere düşünmeli..

nese polemik yaratmayın..
bi kadın evlenmeden önce 20 kişiyle çıkabilir.. elini tutar konuşur görüşür öpüşür yatar... bunlar bence normal.. neden? vücut onun ruh onun akıl onun sevgili onun hayat onun vicdan onun.. bunlar seçim meselesi herşeyde olduu gibi.. ve ben bunları yaşamış insana 2. el diceksem erkekler sizin gibileri nnaaapsa az.. bi kadın bi kadına 2. el diosa.. pes yani..

erkekler istediğini yaşasın ama kadınlar hoooppp. olacaksa biri olacak onlada evlencen.. falan.. sorada aldatılacan safsın die.. eşya gibi eve atılıp atılıp giccen. . nerde mantık? neden?
2. el insan olmaz am a2. el zihniyet var ne yazıkki.

hiç bişey demiyorum artık herkez anladığını anlasın ozaman ben yanlış anlaşıcak diye ogüzek kelimelerden kendimi mahruz bırakamam

sen kendini bişeyden mahrum bırakma canım.. ama ben senin yazılarını okudukça aman yarrabbiii... die düşünmekten kendimi alamıyorum.. bilinçli olunuz lütfen..
şimdi kalkıp biri sese ki ben şöle şöle böle böle yaptım sen ona 5. elsin o zaman diyebilir misin? o zaman susacaksın ve herkes haddini bilecek.. çok saygısızlık yaptın umarım modlar gerekeni yapar hakkında..

bi kadın evlenmeden önce 20 kişiyle çıkabilir.. elini tutar konuşur görüşür öpüşür yatar... bunlar bence normal.. neden? vücut onun ruh onun akıl onun sevgili onun hayat onun vicdan onun.. bunlar seçim meselesi herşeyde olduu gibi.. ve ben bunları yaşamış insana 2. el diceksem erkekler sizin gibileri nnaaapsa az.. bi kadın bi kadına 2. el diosa.. pes yani..

erkekler istediğini yaşasın ama kadınlar hoooppp. olacaksa biri olacak onlada evlencen.. falan.. sorada aldatılacan safsın die.. eşya gibi eve atılıp atılıp giccen. . nerde mantık? neden?

Alkış....:1hug:CADIARZU:1rolleyes:

valla ben üstüme alınmıyorum öyle bişey dediğimide kim çıkardı açsın okusun bu lafı söyledeiğimi iddia edenler

Eyvah sevgilim yok ben neyümkü şimdi.Ehem ehem az dinlenelim ister yeni yazılacak şeyler arayalım

valla ben üstüme alınmıyorum öyle bişey dediğimide kim çıkardı açsın okusun bu lafı söyledeiğimi iddia edenler

birçok şey söledin ablacım.. özür dilemen gerektiğini düşünüyorum ben..
kimse çirkin bi etiketle ağza alınamaz.. artı yaptıın ayrım bence ırkçılık içinde özür dilemelisin..ben hristiyansam beni nasıl bi psikolojiye soktuunu nerden bileceksin sen.. gel müslüman kardeşimmiş..geniş düşün..

Eyvah sevgilim yok ben neyümkü şimdi.Ehem ehem az dinlenelim ister yeni yazılacak şeyler arayalım

elif ablam sen arkadaşlara göre 0 elsin heralde ne bilelim bizde şaşırdık.. ayrıca müslüman değilsen dışlanabilirsin:roflol:

X