Eşiniz yemeklerinizi beğeniyor mu?

tatarxixm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2006
1.282
3
47
eşiniz yemeklerinizi beyenirmi yoksa birşey söylemez mi
11 yıllık evliyim ilk defa eşim yemeklerimi beyenmedigini yemegin içine sevgimi katmıyorumuş dedi cok üzüldüm 10 üzerinde 8 verirmiş baksen yapan bulmuş bide kulup takıyor:çok üzgünüm:

bunlara yaranılmaz canım bosverr
benımkıde bazı yemeklerım ıcın oyle der ama ben sebebını buldum:ac ıken yaptıgım yemekler super oluyo tok ıken yaptıgıma ozenmıyorum ondan guzel olmuyo..
bızzat denedım :)

benimki simdilik begeniom dio begenmezse de gitsin restorant falan var her yerde artik agzina iyi gelcek yemek alsin ay ben nedim hem simdi hamileyim her yerim agrio zaten ellemesin beni az duzelinceye kadar elimden geleni yaparim
ama cok sukur her yemegimi seviyor sagolsun

valla benim eşim yemeklerimi çok beğendiğini söyler her zaman..bazen insanlık hali bildiğim bi yemeği yapamadığım günlerde oluyor..o zamanda hiç güzel olmamış der..

evet benım esımde begenıyo hatta gel bız bı lokanta açalım dıyo sureklı bende esıme yemegı yaparken ıcıne sevgımıde koyuyorum dıyorum.tabı begenmedıgı zamanda sölüyo...

eşim yemekleri beğeniyor da benim aklıma takılan eşin 11 yıldır niye söylememiş yemeklerini beğenmediğini bence eşin senden ilgi bekliyor canım ve bu şekilde kapris yaparak anlatmak istiyor bana sorarsan romantik masalar işe yarayacaktır sanırım onunla ilgilenmeni sevgi sözleri falan duymayı istiyor eşin , benim eşimde ilgi istediğinde böyle kapris yapar da .....

DOGRUDUR BELKİ 2 COCUK DERSLER BEBEK EV İŞ DERKEN İHMAL EDİLİYOR DORUDUR AMA AYNI DURUMDA BENDE VARIM İLGİ ALAKA HERKEZ İSTER

bencede katılıyorum arkadasa sana kapris yapabilir.ben daha yeni evliyim cok sükür begeniyo şimdilik ama 11 yıllık olunca ne olur bilemem:)cok becerikli oldugumu söylüyo hatta laf aramızda annesinin yemeklerinden daha cok seviyomus bilmem ne kadar dogru:)ben biraz bocalarım diye cekiniyodum kayınvalidem de cok becerikli hamarat bi kadın ama rabbim utandırmadı şimdilik utandırmazda inş.ilk zamanlar cok heyecanlanıyodum yemek yaparken:)bide dua cok okurum ben yemek yaparken yiyenlere şifa niyetine abdestli yemek yapmayada dikkat ederim bunlarında faydasının olduguna inanıyorum cünkü ne zaman moralim bozuk sinirli isteksiz yemek yapsam hiç begenmiyorum o yemegimi mutlaka bi eksiği cıkıyo sevgilerle....

DOGRUDUR BELKİ 2 COCUK DERSLER BEBEK EV İŞ DERKEN İHMAL EDİLİYOR DORUDUR AMA AYNI DURUMDA BENDE VARIM İLGİ ALAKA HERKEZ İSTER
ben 15 yıllık evliyim tecrübelerime göre erkekler bizlerden daha fazla ilgiye ihtiyaç duyuyorlar hiç unutmam eşim; kızıma hamileyken bebeğe ördüklerimi kıskanmıştı,bebek olunca da ''ne o her geliyorum sadece bebekle ilgileniyorsun ben bu evde neciyim''demişti hatta kızım 15 yaşında olmasına rağmen ona kendini daha çok sevdirmek için neler yapıyor bilsen,ana kız film izliyoruz kıskanıyo ''ne o kedi köpek gibi birbirinizi yiyonuz ama birbirinizden de ayrılamıyosunuz''diye kapris bile yapıyo erkekler çocuk gibidir bence eşin eve gelince onunla daha çok ilgilen canım neyaparsın büyük bebekler işte kocalarımız...

benim eşimde aşçı.arada bir bahane bulur.yok şunu koysaydın daha iyi olurdu falan.ama yediği zaman mükemmel olmuş der hep.yani illaki bişiler bulacaklar işte

paşa gönlü bilir ben pişirir ortaya koyarım yiyen yer yemeyen aç kalırjeyyar

benimki hep evimin emine bederi der begenmedigini soler bende bidaha yapmam o yemegi ama hiç gormedim daha begenmedigini

valla ne yalan söyleyeyim yeni evliyken beğenmiyodu zaten güzel yemek yaptığımıda söyleyemem o zaman için ama aradan 5 sene geçtiartık güzel yemek yapıyorum eşim yemeklerimi çok beğendiğini söylüyo ee benimde bi damak tadım var bende beğeniyorum..demekki güzel oluyo yemeklerim...

Benim eşimde beğenir yemeklerimi.Benim kötü bulduklarıma bile beğenmedim demez.Bizde iltifat istiyoruz arada yani.11 yıl sonra beğenmemek de neymiş?.....Bencede kapris yapmış eşin sanki...

Benim Eşiminde Her Yemekten Sonra Cevabi Hazirdir " Müthiş Olmuş Hayatim" Bu Cevabi Kapuskadan Sonra Bile Söyler :)) kandırılıyomuyum nee fisfisfis

benim esimde sen hep ayni yemekleri yapiyorsun dönüyorsun dolasiyorsun ayni yemekler hic degisiklik yok diyor.aaaa cildirmamak elde degil arkadaslar sanki asciyim evde

Çalışan arkadaşlar çok merak ettim ne zaman vakit buluyorsunuz yemek yapacak? Biz hep kızartma çorba yada kahvaltı yiyoruz siz neler yapıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…