Anket eşiniz yada sevgiliniz biri bizi gözetliyor yarışmasına katılacağını söyledi...!!!

eşiniz biri bizi gözetliyora kayılmak istediğini söyledi !!!!!

• Ankete Katılan
    34
E

EU1

Ziyaretçi
evet hanımlar bir gün eşiniz yada sevgiliniz size biri bizi gözetliyor yarışmasına katılmak istediğini söyldi.kesin kazanırım ben gidiyorum o parayı kazanıcam dedi.
peki tepkiniz ne olurdu?

duruma göre değişir çapkın bir kişilikse onu kıskanır ve o dk terkederdim tabi sevgilimse eşim olsa öyle hemen terkedemem ama sevgisine ve sadakatine inanıyorsam sonuna kadar destekçisi olurdum

Bende gelim derimmmmmtatlicadiarzu

Göndermem ne işi varmışş....70 milyonun gözü önünde benim gözümün önünde olsun yeterrrrr:asigim:

ona öyle bi yumruk çakarım ki ancak doktorlar gözetir beyzadeyi :mymeka:

evet hanımlar bir gün eşiniz yada sevgiliniz size biri bizi gözetliyor yarışmasına katılmak istediğini söyldi.kesin kazanırım ben gidiyorum o parayı kazanıcam dedi.
peki tepkiniz ne olurdu?

ben onu "biri beni gebertiyo" yarışmasına sokardım ki kesinlikle birince gelirdi :hooray: :roflol:

peki tepkiniz ne olurdu?

ben onu "biri beni gebertiyo" yarışmasına sokardım ki kesinlikle birince gelirdi :hooray: :roflol:

hastaneden canlı yayına bağlanırdı:roflol:

izin vermem ne işi varmış orda ......

gidemez ki onu bana demeye bile cesaret edemezz.....

ben onu evde gözetlerim..şakkıdı

elalemin hatunlarıyla aynı evde pehhh..:dilcikar:

adamın etrafındaki dişi sineğe karşı alerjim var benim hahaytttt bi de izin vercem..
Kötü Kazen

parayi almassan geri gelme derim naniknanik

asla istemem oyle bi yarismaya katilmasini

Sevgilimin kendini bu tip yarışmalarda deşifre edeceğini sanmıyorum ama gün gelirde böyle bir şey yapacağım derse onu iyi tanımadığım için böyle bir şeyi yapmasını tahmin etmediğim için uzun uzun düşünürüm yaşadığım ilişkiyi kararlı ve gidecekse yolun açık olsun derim o gözetlenmeye ben yaşantıma dönerim.

benim kocişim o tarzdaki bütün yarışmalardan nefter ettiği için problem yok.... ifrit olur tvde kanal gezerken bile görse bi alay küfrü basar.... a.sa.s:1rolleyes::1rolleyes:a.sa.s

o tür yarışmalardan nefret eder
hadi diyelim ki seviyor
bana öyle birşey teklif etmeye dahi cesaret edemez Kötü Kazen
yoluk yoluk yolarım onu sora doktor gözetler :mymeka:

Biz çıkarken böyle birşey söylemişti bende ona ben seni orada gözetleyebilirimde sen beni dışarıda nasıl gözetlersin bilmiyorum dedim. Sustu. Halada bu konu hakkında konuşmuyor. Sıkardı zaten.:eek:klava:

hiç işi olmaz fena yaparım :kızgın:
zaten hiç hazetmem öyle yarışmaları :dilcikar:

X