Anket eşiniz yada sevgiliniz biri bizi gözetliyor yarışmasına katılacağını söyledi...!!!

eşiniz biri bizi gözetliyora kayılmak istediğini söyledi !!!!!

• Ankete Katılan
    34
ucunda para var gitsin tabiii:icecream:KK43:guveniyorum esime :asigim:)

hayatta olmaz .....böle bişeyi teklif bile demez...aklından bile geçiremez...öldürürüm onu ....:eek:klava:

ben istesem bile o gitmez gercı ben zaten istememde o hıc sevmez o tp yarısmaları

şekerim parçalarım onu şıkkı neden yok :roflol.

..................................

Son düzenleme:
bnce bunun guven isiyle kiskanmayla ilgisi yok,tabiki izin vermem,bnce oraya sadece kendini bilmeyen ne yapmak istedigini bilmeyen insanlar giriyor,bugunde girenlerin halini goruyoruz ne oldulerrr,,ee ozamn esimiz niye girsinki,,,girenler suan rezil icinde,,,,,

tabi canım gitsin gitsinde ben onu ayağından eve zincirlediğimde kurtulabilirse gitsin :mymeka:

:roflol:GİTMEMELİ,,,:eek:klava:
BEN ONU 24 SAAT GÖZETLİYORUM...İSTERSE BUNU AÇIKÇA KENDİNE SÖYLERİM...:roflol:şakkıdıKötü Kazen

Seda Sayan ın programına giderim , bütün Türkiye'ye ağlar zırlar derdimi anlatırım , evde yemeğe ekmek bulamıyoz adam biri bizi gözetliyora gitti diye lafımı da esirgemem. Sonra o yarışmadan diskalifiye edilir yada çıkartılır oy düşüklüğü nedeniyle , ben ise biri bizi gözetliyor maduru ünlü kadın olup o film senin bu klip benim şu kadın programı onların koşturup ondan önce ünlü ve zengin olurum..

girsin girsin biri bizi gözetliyor yarışmasına ama onu gözetleyen bir ben olmayacak :1closedeyes: Çok üzgünüm çoook izin vermem tabiki :icecream:

X