Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

ya ne bileyim dizilerde var tabi de instagramda da çok görüyorum hep sürpriz yapıyorlarr
cevabın çok çocukça. dizilerde instagramda süpriz yapıyorlarmış. peki onlar gerçekten mutlu mu? sence insan mutsuz halini sosyal medyaya koyar mı? adam bulaşığı yıkıyor kahve yapıyormuş daha ne istiyorsun :))

abartıyorsun bence. sen o an'dan mutlu olamıyorsun. sana bir gün aldatarak süpriz yapsa daha mı iyi? benim çok arkadaşıma böyle süprizler yapıldı ama sonucunda sevgilileri aldattı veya başka kötü sebeplerden ayrıldılar.

buldum da buldumcuk deme şükret :))

ellerinize yüreğinize sağlıkk :)

Erkekler odundur supriz falan beklemeyin .. Saygili olsun yeter

Valla keşke isteyebilsem o zaman alır ben de mutsuz olmam

Aklına estiği her an yapar . 18 yılımız bitti 2019 yılı itibari ile . İlişkiyi harekette tutacak bir şeyler yapmayı hep başarır. Ben evde yemek yaparken gelir . Ocağı kapatır . Hadi hadii canlı müzik var bu gece efsane bir grup çıkacak diye başlar sürükler götürür mesela . Çiçek klasik zaten alır da maydanozu bile bukete sarar getirir arada :)
Ben biraz odunumdur bu konuda ama yine de karşılık vermeye çalışırım .
Yıllardır kombinem var .Sırf onun hatırına trübüncülük oynuyorum . İki yanımda çocuklar . :)
Bana da kombine al demem onun için hayatının sürpriziymiş . Öyle diyor :)

Allah korusun yanımda telefonu eline almaz zaten sen de alma şu instagramda tıkılıp beklenti içine girme der

Çok güzel rabbim daim etsin

Çok filim izliyosun canim sen.her insan bir olamaz kimisi yapar kimisi yapamaz bu yapı gereği.adamida bu kadar sıkma sabahları bende konuşmayı sevmiyorum hiç konuşmam iş çıkışıda haliyle yoruluyor. Okurken biraz tebessüm ettim biraz yakın geldi dediklerin bence fazla b3klenti ıçine girme nasılsa öyle kabul et.

Bence yanlış yapıyorsunuz. Karşıdaki insana hissettirmemek gerek sürpriz beklediğini. Yapacağı varsa da yapmaz ya da sen istiyorsun diye yapar ki ben hiç eşimin bana ben istiyorum diye bişey yapmasını istemem içinden gelmeli. Eşim bana sürpriz yapmaz çiçekler balonlar falan çok saçma geliyor bana ona da öyle. Ama bazen söylediği bir kelime yaptığı küçük bişey bile bir araba dolusu Gülden daha kıymetli oluyor :) karşınızdakini sıkmayın. Onun yapısı bu değişmeyecek. Seviyorsanız öyle kabullenin yok kabullenenemem diyorsanız ayrılın

Sen adam senin telefonuna kontör yüklemedi diye olay çıkarmış kızsın. Yaparsın sen sana güvenim sonsuz

aa bu o üye di mi adamın burnundan getirdi 30 liralık kontör için. annesinden babasından değil sevgilisinden kontör isteyebiliyor ama markete giderken bi çikolata isteyemiyor. yersen.

Siz adama sürpriz yapıp çiçek çikolataya boğuyor musunuz? Siz markete girip beybi al bunu sana aldım diyor musunuz en basiti? Beklenti içinde olan ilk adımı atmalı. Ha bana sorarsanız hiç öyle beklentilerim olmaz. Yine de eşime eğlenmek için laf çarparım o ayrı. Agizla sürpriz isteyince de kıymeti olmuyor hiç ya.

Galiba yaşınız küçük.
Taktığınız şeyler bana çocukça geldi.
insta da yapan çok diyorsunuz. O olaylar öyle olmuyor. Evlenme tekliflerine kadar kadınlar kendileri hazırlıyor. Yoksa kimin aklına gelir video çekmek?
Masaları hazırlatıp , ay bana sürpriz yaptı diye paylaşıyorlar:)
Bunu çok net şekilde biliyorum bu arada...
Ama siz böyle şeyleri dert ediyorsanız bence evlenmek için bekleyin.

30'a az kaldı :/

10 yıldır bir elin parmaklarını geçmez ... beklentinizi yüksek tutup kendinize dert aramayın sayın prenses

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…