Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

Sadece su yorumu bulayim diye sondan basa butun sayfalari okudum

ama bana çiçek al diyemem ki ben

:))) teşekkürler yorum için aama trol değilim

Her buluşmada süpriz, her buluşmada hediye ?
Beklentiler insanı yorar ve öyle sosyal medyada, dizide gördükleriniz gerçeği çok yansıtmaz.
Millete özenmeyi bırakın, sizi sevip sayıyo mu veya özel günlerinizde hatırlıyo mh ona bakın derim.

özel günleri atlamaz ama özel günlerde de özenle hazırlanmaz yani anlatabildim mi

Benim eşimin sevgililik ve nişanlılık dönemimizde nadirdir sürpriz yaptığı. Hatta ilk aldığı çiçek istemeye gelirken :) Ama evlendikten sonra çiçekler, hediyeler, ufak sürprizler yapmaya başladı devam ediyor :) instada herkes mutlu her yer çiçek böcek zaten boşver.

Adamı bi sal ya :) Benim erkek arkadaşımda ökkküüzdür ama ben isterim. Kulaklığım bozulmuştu dedim bana kulaklık al. Ondan incelik bekleyeceksem daha cok beklerim

Mune abla lohusalar için bugunluk ban olayını kaldırsan soyle içimden geçenleri yazsam
Malum hormonlar alt ust konuyu gorunce içimden geçenleri yazmak istedim.
Neyse yine içimden geçen en naif kelimeleri yazayım.
Ablacım yat kalk sukur et hala nısanlısın, cocuk da peygamber sabrını gecti valla hala cekmeye devam ediyor seni

Cunku cani almak istemiyordur ,aklina gelmiyordur.Almak zorunda degildir.
Suna eminim ki nisanlinin sende gormek isteyipte goremedigi bir ton eksikligin var.Sen bunlari telafi ediyor musun ?
evet telafi etmek için elimden gelenin fazlasını yapıyorum

O adamın hala seninle nişanlı olması mucize ne kadar problem odaklısın işin gücün yok heralde

ama bana çiçek al diyemem ki ben

Neden? Neden senin aklini okumak zorunda ki bu adam? Valla hic oyle bir mecburiyeti yok, hatta su kadar net diyeyim bunlar iyi gunlerin.. burada senin gibi bir tane daha vardi gordu evlenince hayati tersten.. iletisim kuramiyorsunuz, hayati romantik komedi filmleri tarzinda falan saniyorsunuz.. ben de isterim butun hayatim noel temali filmler gibi rengarenk gecsin de yok oyle bir hayat.. isteklerini, beklentilerini paylasamadigim kisiyle iki saat geciremem ben..

ama instagramda çok vaaarr
Yaa ne saçma
Kim kime neyi gosteriyor ki? Şahsen ben uyuz oluyorum aldığı her hediyeyi, her özel günü paylaşan insanlara. Hele kendisine yazilan aşk notunu- mektubunu paylaşanlara hepten uyuz oluyorum.
Ben de sık sık mektup gönderirim. Ama mektubumu, samimiyetle - içimi açarak yazdığım yazıları paylaşsa o kişiye attığım son mektup olur. Ben sana içimi acmisim, bunu neden kamuoyuna mal ediyorsun ki? Aşk notlarını paylaşanlar da öyle. Gönderen kişi buna uyuz olmuyorsa bence tek sebebi samimi olmayışı. Laf olsun diye yazmıştır kelimeleri. Gercekten içinden döküldüğü için yazsa onlar da sinirlenir.
Ayrıca -asla özenmem ama- Instagram'da kizlar gittikleri özel yemekleri, adamın yaptigi sürprizi vs uzun uzun çekip atıyor. Şahsen benim sevgilim öyle bir günde öyle bir yerde eline telefon alıp cikcikcik video çekse 'bu budalayla ne işim var?' derim.
Yaz aşkıma bile kıymet veririm, yanında telefona sarılmam ben. Tatilden bir dönerim 'keske daha çok foto cekseydim' diye hayiflanirim.
O yüzden ikide bir foto video çeken aşıkları anlayamıyorum. Şahsen yanımdaki insandan sıkılmadiysam telefon aklıma bile gelmez benim.
Bu arada mesaji göndermeden yeni mesajlarına baktım, yok demiri eritip hediye vermiş,yok yağmur altında çiçek almış yok kapına hediye bırakmış...
Ama yetmiyor.
Bence sen bu adamı sevmiyorsun. Ne yapsa gozune gelmiyor. Sadece 'laf olsun' diye berabersin.
Laf olsun diye evlenip laf olsun diye çocuk doğuracaksin ama çocuklarını da 'sunun çocuğu 9 aylık yürümüş, bunun çocuğu 3 yaşında İngilizce konuşmuş, bak bilmemkim sınıf birincisi olmus' diye diye memnuniyetsiz büyüyeceksin...
Maalesef değişmediğin sürece olacak olan bu. Bir gözünü açıp sağa sola bakarsan senden daha coooook olduğunu fark edeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…