Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

Önceki konularını bilen biri olarak , hala kurtulmadımı bu çocuk senden. Annesi de yoktu garibimin annesi olsa kesin kurtarmıştı kadın oğlunu senden, Ben ciddi ciddi bu çocuk için dua ediyorum haberin olsun
Etme bence her şey güzel olsun diye dua et ben onu seviyorum

Evet benim.eşim süpriz yapar.
Sevgiliyken, Nişanliykende yapardi , evliykende yapiyor.
Ama.yapmasada çokta dert degil yani.
Dur bi bakalim evlenince degisir belki nisanliniz,
Yinede cok kotu degil bence yavas yavas oturur belki daha cok yapmaya baslar

Allah korusun yanımda telefonu eline almaz zaten sen de alma şu instagramda tıkılıp beklenti içine girme der
nişanlın çok haklı. milletin insta sayfasına bakıp bakıp iç çekeceğine halinden mutlu ol. inan bana o gördüğün süpriz yapan erkeklerin bir tanesi sevdiği kadına bir kez bile kahve pişirmemiştir ya da bulaşık yıkamamıştır. sen dert arıyorsun da evlenince ne yapacaksın merak ediyorum. nişanlını da kendini de üzme.

aa bu o üye di mi adamın burnundan getirdi 30 liralık kontör için. annesinden babasından değil sevgilisinden kontör isteyebiliyor ama markete giderken bi çikolata isteyemiyor. yersen.
Adam sürpriz olarak alnına enayi yazdırsa iyi olur

Benim eşim nisanliyken çok hediye filan alirdı evlinince biraz azaldı suan tek sürprizi uzak biyerde çalışirsa özlediğim zman hemen habersiz çıkıp gelmesi. Hediye filan yok maaşını getirir bana verir sen ne istiyorsan al ben carsiya çıkmayı sevmiyorum diyo gerçektende hiç gitmez kendinin herseyinide ben gider alırım o giyer. Ama zaten size nisanliniz söylemiş doğru olanı ya kabul edip evlenin yada hiç evlwnmeyin çünkü sonradan çok tartışma çıkar

Canım o instagramda gördüğün süprizlerin çoğunu kızlar kendisi ayarlıyor kim diyeceksen mesela BEN:)).Yıldönümümüzde istediğim bir çiçek vardı şu kutuda özel olanlardan,kendisi çiçeğe verilen paraya acıyor çoğu erkek gibi, ama ben naptım yüz kere söyledim canım çok güzel bana alsana diye ve sonuç aldı bende sosyal medyada paylaştım:)).İnsanlar şuan eminim ay ne şanslı kız sevgilisi süpriz yapıyor diye ama alakası yok arka plan belli :))).O yüzden çok takma bence önemli olan hayatı paylaşabilmek.

Yerinde olsam kendi iyiliğim için bu adamla evlenmezdim. Çünkü bana kalırsa bu adam evlendikten sonra bunları fitil fitil burnundan getirecek. Büyük ihtimalle köprüyü geçene kadar idare edecek seni. Bekle istediğin büyük sürprizle evlendikten sonra karşılaşabilirsin.

Benimki deliler gibi sürpriz yapar, günde 15 kere hediye alır, her sabah yatağıma kahvaltımı getirir, gözlerimi gül yapraklarıyla açarım her güne, mücevherlerden evimiz doldu taştı, her haftasonu yurtdışı tatillerine götürür, 15 güne 1 arabamı değiştirir, ev desen artık sayamıyorum.. daha anlatmiim kıskanırsın

Önceki konularinizi ben de biliyorum. Saçma sapan sorularınıza ''yoo çok mutluyum' diyen bir adam bence sizi hakediyor. Müstehaksiniz siz o adama. İyi oluyor böyle adamlara. Oh olsun. Mutlusun ha. Böyle hayat enerjini emen, Tripli, kendini kaf dağının tepesinde gören bir kiza rağmen mutlu olabiliyorsun yani. Bul belanı.

adam elmayı seviyor.
siz diyorsunuz ki hayır armut sevmeli.
benim konudan anladığım bu. yapmanız gereken ise adamın armut sevmesinde ısrar etmek değil de elma sevdiğini kabullenmek.

Kaç defa sorulmuş özellikle mi cevap vermiyorsunuz? Sırf bunun için okudum bütün yorumları. Siz ne yapıyorsunuz?

Siz neler yapıyorsunuz peki ona ?
Hayır sürekli bişey bekliyorsunuz da adama siz ne yapıyorsunuz beklentiniz var ?

siz ne kadar sürpriz yapıyorsunuz? ne bileyim adamın içinden gelmiyorsa bu şekilde istemek bence çok itici.

1 yıldır çıkıyoruz, 3 aydır nişanlıyız, bir kere bile ne çiçek gönderdi ne sürpriz yaptı, ben böyleyim yapamam diyor, kabul ettim ben de böyle napıım ama sizin beklentileriniz çok fazla, hep modu yüksek olsun, hep bana baksın beni dinlesin gibi, insanız yani , sürekli sizin istediğiniz gibi davranamaz ki, bence biraz rahat bırakın adamı.

İş yerinize çiçek mi yolluyor? Keşke biri de bana yollasa.

Sevgilim çok nadir sürpriz yapar. Nadir derken 3 senede bir. Ama böyle olunca insan sürprizlere çok şaşırıyor. İyi yönünden bakıyorum

Ben de pek sürpriz insanı değilim nadiren yaparım. İşte böyle de sıkıcı bir çiftiz.

Hergun suprizmi olur yahu?Anlamı kalmaz bi kere.
Adam markete giriyor iki dakika onda bile supriz bekliyorsun.Yani hep maddi şeyler.Ucuz pahalı farketmez ama maddi.
Senin supriz anlayışın bu mu?
Sürekli sana birşeyler alsın hediyelere boğsun çiçekler filan hergun hemde..supriz dediğin bu değildir ya..
Hem Kusura bakma da Biraz fazla bu beklentiler sacma da zaten adam iyi tahammul ediyor sana )kadinsin diye adam yapmak zorunda değil bunları..Sen ne yapıyorsun acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…