eşiniz romantik değilmi

benim eşimde hiç romantik değildir. ilk zamanlar zorlanmıştım ama alıştım. sevdiğine eminim ama söylemez.. sadece mesajla yada msn de konuştuğumuzda söyler. ama ben her dakika söylerim ona..
bizim birbirimize hitap edişimiz "AŞKİTOM" deriz hep...
ama her haliyle seviyom kocişimi... :)

romantizmmi?oda neki?yarama tuz bastiniz,dagladiniz beni,off nasil ozenirim romantik eslere,benimki tam bir odun,hemde dort dortluk odun,en duygusal anlari bile het hute cevirmekte cok ustadir ama romantzmmi? off offsenağlama senağlama senağlama senağlama

nişanlanan kadar romantikti ne zaman ki nişanlandık romantiklikten eser kalmadı :KK43:((((

Benim esim de cok romantik degil maalesef.Tamam mesela 3-4 haftada bir mutlaka gül alip getirir,özel günlerimde hediyeler alir getirir,bide hep hayatim falan der bana ama bu kadar.Ben balik burcuyum ve burclarin en romantigiyim,duygusaliyim.Ben mum isiginda oturmayi gözlerinin icine bakarak sohbet etmeye bayilirim.Ama nerdeeee.Bir iki kere mum yakmayi denedim,dediki yaa isigi yak,yoksa uykum geliyor.

canım 3-4 haftada gül alıyorsan hiç şikayet etme onu bulamayanlarda var yılda bir alsak göbek atacağız evliliğmde 7 yılı bitirdim toplam 5 defa gül aldım haline şükreta.s.a.s.a.s.

ne gülü arkadaşlar ben her özel günümüzü 1 hafta önceden hatırlatmaya başlarım unutacağını hatta hiç hatırlamıyacağını bildiğim için ama ne çare ya ben seni seviyorum lafını en son nişanlıyken duydum :eek:klava: bide ben romantiklik adına bişey yapmaya çalışıyım valla yaptığıma yapacağıma bin pişman oluyom bence hiç denemeyin onları değiştirmeyi anlamıyolar niyeyse:mymeka:

benim eşimde romantiktir ve ben romantikligi severim kadınların çogu böle degilmi zaten

benmkide aynısını nısanlanana kadar romontıktı yuzuklerı taktık romantıklığin r si kalmadı bakalım mayısta duğunumuz var evlenınce ne olcak benı kandırıyor bıde evlenınce her sey daha gusel olcak felan dıye hııı dıyıp gecıyorum yaa tam bır odun ya adam anlatamam aksıne bende suprız yapan ona kucuk kağıtlara not yazan her fırsatta askına dıle getıren sulugözlu bır kadınım oda benım odunum:)ama yınede cok sevıyorum hehe

inanma güzelim evlenince şöyle olcak böyle olcak demesine.ne kadar birbirinizi sevsenizde nişanlılık gibi olmuyo anlarsın sende

Ay benimkide odun familyasından. :eek:klava:
hani o demezde, sırf alışsın hani bi kulak dolgunluğu olsun diye canım, tatlım diyorum. höööyyt dedi geçen :roflol:
öyle şeyler söylemeyecekmişim naniknanik
zırladım zırladım başına sonunda evlilik yıldönümünde çiçek almış senağlama ama siyah kalın poşetlerin içinde getirdi :roflol::roflol::dance:
alışmamış garibim utanıyor yahu :eek:

Odunun da odunu benimki..fosilleşmiş odun..hiç bi şekilde işlenmeyecek türden....romantizimde neymiş der lise çagındaki aşıkmıyız biz der.......senağlama

benimki romantiklik konusunda türünün son örneği biz Adanalıyız erkek adam romanik olur mu der deli olurum ya bir kere sevdiğini söyle diyorum tık yok

Yok anacım nerdeee.
Romantik değil ormantik bizimki.:mymeka:
Tv deki romantik çiftlere bakıp ne diyo bunlar diyen tiplerden.
:mymeka:

Benimkinin hiç o taraklarda bezi yok
Adam kazma yaa
Bazen takılırım biraz romantik ol derim
Benim karakterimde öyle şeyler yoktur der
eee napalım buna da alıştık....

X