Eşiniz internette başka kadınlara seni özledim der mi?

benim evliliğimin ilk kavgası buna benzer bi nedendi..evlendikten sonra eşimin bilgisayarını kullanmaya başladım ben kendi bilgisayarımı kendi bekar evimde bıraktım..eşimin bilgisayarını kurcalarken bi baktım benle sevgiliyken eski sevgilisine iyi ki telefonunu verdin sana ulaşamıyoruz heee..nasılsın canım,iyi misin..seni unutamıyorum,sende benim sana yaptığım delilikleri unutamazsın vb li mesajlar yazmış bilgisayardan..ve ben bunu evlendikten sonra bilgisayarını kurcalarken öğrendim..
bigün işten öğle yemeğine geldi..ben barut gibiydim..noldu dedi..ne mi oldu bilgisayarından benle sevgiliyken elin kızlarına,eski sevgiline canımlı cicimli mesajlar yazmışsın,seni unutamıyorum yazmışsın dedim..sen dua et ki evliyiz..evlilik böyle bişey..hemen çekip gidemiyosun..şuan senle sevgili olsak senin yüzüne tükürürdüm,bi daha seni yolda görsem selam bile vermezdim dedim..ve ona o an sana hayatım boyunca aslaaa güvenmiycem bunu da unutma dedim..nitekim öyle de oldu..sürekli cep tlf nunu kurcalarım..rehberine bakarım..msj lara..hemde onun gözü önünde..güven böyle bişey..yerle bir olunca yerine gelmiyo..
mesela bi arkadaşının eşi var..ben onla görüşmek arkadaş olmak istemedim..kadının 2 çocuğu var parlak taytlar,antalyada garip kürkler :)) giyen bi kadın..bana ne zaman kadının konusu açılsa onu savunur..ondan da şüphelendim acaba diye..o kadınla asla görüşmedim ve asla da onu görüştürmedim..o kadının telefonunu da tlf nundan silceksin dedim..kadınlar bazen hisssediyo gerçekten arkadaşlar..
ve şunu bilin ki siz hariç bi kadını size karşı savunuyorsa,yok öyle bişey vb diyorsa ve aşırı tepki veriyorsa her seferinde onda vardır bi b..kluk :))

offf bu ne yaaa.... sanal alemde aldatmalar aldı başını gidiyor. Allah sabır versin çok zor. aslında böyle adamlara vurucan tekmeyi görücekler günlerini. ama evli olunca da çok zor bunu yapmak. dul kalmak da zor. iyisi mi ayrılmıycan adamdan ama dünyayı ona zehir edeceksin :KK47:

herşey ortada yapacağını yapmış adam şimdide kıvırıyor bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek.........benim eşim böyle birşey yazamaz ve yapamaz yaparsa eşim kalamaz bunuda çok iyi bilir....!

arkadaşlar kafayı yicem...nerden başlasam bilmiyorum.......başka bir sitede eşimin başka kadınlarda özelden yazıştığını öğrendim....kadınlara kadınlarda onlara özledim seni..canım benim gibi ..nezaman görüşeceğiz diye mesajlarını yakaladım.....eşime sordum aralarında duygusallık veya hiç bir şekilde cinsellikle ilgili konuşmadıklarını..söyledi ben inanmadım saatlerce zorladım...ama allahın ölen annesinin bile üzerine yemin etti....sadece seninle konuşmayı özledim anlamında söylediğini ..kadının kocasıyla ayrılmak üzere olduğunun...eşiminde buna engel olmaya çalıştığını felan söyledi ..bu kadını birisiyle fecebook ve msn dende yazıştığını öğrendim ne yapayım ben eşimin söylediklerine inanayımmı..gerçekten hiç bir şekilde cinsellikle felan konuşmamış olabilirmi...bir kadın ve bir erkek 3 yıl boyunca ne konuşmuş olabilir..bir jkadın olarak ..hiç tanımadığınız bir erkekle...problemlerinizi paylaşırmısınız..

3 yil boyunca sadece arkadasca konustuklarina gercekten inanmayacaksiniz degil mi?
minikler bile inanmaz buna yapmayin lutfen :KK68:

öncede yazdığım gibi o kadını üzmek şu an işten bile değil.......çocuklarına acıyorum....ama en ufak bir hamlesinde çocuklarıymış ...kocasıymış....annesi babasıymış dinlemem....tabi sen eşine sahip çık diyeceksiniz ben eşimin 1 yıldır o kadınla görüşmediğini biliyorum..pişman olduğunuda biliyorum
çünkü facebook ..msn şifreleri var bende ...o kadına cevap yazmıyor....ama o kadın arada bir çıkıp özledim seni deyip duruyordu

Internette yeni bir hesap acmak cok da zor degil canim ,baska isimle ,baska sifreyle, bes dakikasini bile almaz ...
Cokda fazla guvenme....
Insanin icinde olmaya gorsun hic farketmez..
Minareyi calan kilifida hazirlar misali...
Bu isleri yapan kadin da olsa, erkekde olsa, isini oyle bir yaparki anlamazsin ,hos zaten 3 sene anlamamissin ,buradan cikar sonucu derim ...:KK68:

Son düzenleme:
tam inanmayacağım....ölmüş annesinin üzerine yemin edince yelkenleri indiriyorum .....diğer taraftan bir insan 3 yıl boyunca ne konuşur...

Canım 3 yıl mı? dedin ...yavrucum o zaman aralarında duygusalda olsa bir bağ oluşmuştur ...inanma o yeminlere ben çok gördüm yemin edeni...ne olursa olsun temkinli olmalısın hayat kısa sen üzüleceğine o üzülsün...

o misali çok verdim ...(yazışacağımdan değil sadece beni anlasın ne kadar acı çektiğimi görsün için) ama sen kadınsın..ben erkeğim kadının namusu daha hassastır ..diyor

bu mesajı gördüm devamına bakamadım ama bariz bir durum var ortada. sen başkasıyla yazışsan hassas (!) namusuna halel geliyor. ama elin kadınına laf söyleyip "ne biçim evli kadın seninle niye yazışıyor" diye hesap sorunca eşim kadını koruyor diyorsun.
yani bunun normal olmadığını bal gibi biliyor. bence boşuna bahane arama.

herşey ortada 3 yıl evli bir erkekle evli bir kadın dostça ne konuşabilir ki
ve neden konuşsunlar:KK23:
kendini kandırma eşinin de seni kandırmasına izin verme

3 koca yıl boyunca evli bi erkek,başkasıyla evli bi kadınla ; evli bi kadında başkasıyla evli bi erkekle hangi ortak noktada birleşip sohbet edebilir yaaaa...
hadi 1 günü anladık,derdi vardır dinler üzülür..2. günü de anlarım..3. gün bile terbiyesizlik bence kaldı ki 3 koca sene..
hanfendi,bayan arkadaşım eşine sen bi sorsana o konuştuğu kadın ona ne anlatmış 3 sene..yemek tarifi mi anlatmış,örgü dantel oya vb mi anlatmış..hangi ortak noktada birleştiniz diye benim adıma bi sor lütfen..bende merak ettiğim bu sorumun cvb ını..kadının 3 koca sene derdi bitmemiş mi..amma dertliymiş yaaaa..iyi valla..benim de bu ara derdim çok..gideyim bende evli bi erkek bulayım da onla dertleşeyim bare :))..bu bile 2 insanı yakınlaştırır..
eşin senin derdini dinlesin önce elin karılarının derdini dinliyceğine..kafa mı buluyo bu adam senle yaaa...:KK47:

Ne sanal ne real hiçbir ortamda bir erkek bir kadınla uzun süreli arkadaşlık yapamaz. Sorunları paylaşma adı altında başlar herşey ama o şekilde devam etmez. En azından bir tanesi hoşlanmaya başlar..

canım aldatılıyorsun emin ol ben rüyamda bile işimi başka bayanla görsem burnundan getiriyorum sakın taviz verme erkeklerin gözünü öyle korkutacaksınki asla cesaret edemesinler böyle durumlara ne demek dert dinlemek tek yapman gereken ve varlığını ikisinede hissettirmen için bayanın ailesine bildir senin niçin canın yans:KK57:ın onların canı yansın sana acımayana senmi acıyorsun

çok üzülüyorum ben ....ben sadece sana aşığım ...seni seviyorum diyor senin bunlara üzülmeni istemiyorum diyor....artık o kadınla yazışmadığını biliyorum....birde zoruma giden o kadına asla toz kondurmuyor ,,benim öfkeyle söylediğim şeylere tepki gösteriyor hakkaten düşündüğün gibi biri değil diye..

işte ben burda şüphelenirim bu kadını ya yakından tanıyo da toz kondurmuyo yada zaten bi yakınlıkları var (günahını almak gibi olmasın ama ) çünkü internette yazışıyosn hiç götmemişsin eşin yakalamış yaa amannnn öylesine yazıorm işte der geçer sen biş dediğindede hı hı der üstelemez bnce çünkü açıklama yapmaya gerek duymaz savunmaz kendini yada bayanı

canım aldatılıyorsun emin ol ben rüyamda bile işimi başka bayanla görsem burnundan getiriyorum sakın taviz verme erkeklerin gözünü öyle korkutacaksınki asla cesaret edemesinler böyle durumlara ne demek dert dinlemek tek yapman gereken ve varlığını ikisinede hissettirmen için bayanın ailesine bildir senin niçin canın yans:KK57:ın onların canı yansın sana acımayana senmi acıyorsun

cnm nerden bulcak bayanın ailesini ayrıca bu devirde inan kimse tınlamıyo byle olayları kadın işin içinden çıkar eğer öyle bi durum varsa oln bu arkadaşa (ablaya)olur yani bence biraz daha takip etmesinde yarar var olmadı gtrsün bilgisayarcıya baktrsın eğer bulabilceklerse

X