Eşiniz internette başka kadınlara seni özledim der mi?

o misali çok verdim ...(yazışacağımdan değil sadece beni anlasın ne kadar acı çektiğimi görsün için) ama sen kadınsın..ben erkeğim kadının namusu daha hassastır ..diyor

seni çok sevdiğimi anlattım....çok merak etti seni kk da mesajlarını takip ediyor dedi...üyemi değilmi bilmiyorum

o misali çok verdim ...(yazışacağımdan değil sadece beni anlasın ne kadar acı çektiğimi görsün için) ama sen kadınsın..ben erkeğim kadının namusu daha hassastır ..diyor

Alla alla... Bak sen.

Kendisinin ki namussuzluk değil yani, öyle mi... Dünya ne güzelsin sen!!! :KK53:

Sizde bayağı soğuk kanlıymışsınız... Neden tepkinizi koymuyorsunuz ki?

Ben olsam bir dakika dahi durmazdım yanında...

seni çok sevdiğimi anlattım....çok merak etti seni kk da mesajlarını takip ediyor dedi...üyemi değilmi bilmiyorum

Kamera nerede?:KK3:

Alla alla... Bak sen.

Kendisinin ki namussuzluk değil yani, öyle mi... Dünya ne güzelsin sen!!! :KK53:

Sizde bayağı soğuk kanlıymışsınız... Neden tepkinizi koymuyorsunuz ki?

Ben olsam bir dakika dahi durmazdım yanında...

4 aylık bir bebeğim varsa zor...birde geçen sene ocaktan beri yazmadığını biliyorum....bir ara yazışmıştık....ilk ve son böyle birşey yapmıştım dedi...bende son bir yıldır msj bulmadım inandım yani

Eşiniz bide buraya üye olduğunumuzu söylemiş kadına valla dikkat edin bu bir oyun olabilir sizin yazdıklarınızı merak edip o kadın sayesinde rahatlıkla öğreneblir ..

benim namusum kime hassas oluyomuş bee bu yazışma meselesi namus meselesiyse ne diye namussuzluk yapıo?

gerçi ne desek boş. eşin belliki at gözlüğünü takmış dar görüşlü erkek yapar ama kadın yapamaz kafasında ketum biri. ne dersen de ne yaparsan yap değişmez ...

şaka değil gerçek......beni takip ediyorsa ....bravo demek istiyorum brrrravo...sen evli çocuklu bir kadın olarak eğer malum bir şekilde yazıştıysanız ...çocuklarının yüzüne nasıl bakıyorsun...utanmadan bakabildiğin için brAVOOO:KK9:

son bir itiraf daha...kk da yazdığım bütün mesajları okumuş ....ve eşimi kötülediğimi...eşime fişlemiş .hiç yazmadığım bir şey söylemiş......3 senedir bende uyumuşum

hayatım sen cok sabırlısın yada öyle duruyorsun araştır bence kim hiç tanımadıgı evli bir kadının yuvasını kurtarmak için muhabbet ederki evli bir erkekse birde cocuk inanmaz buna akıllı ol canım taviz verme seni susturup üste cıkıyor belliki

son bir itiraf daha...kk da yazdığım bütün mesajları okumuş ....ve eşimi kötülediğimi...eşime fişlemiş .hiç yazmadığım bir şey söylemiş......3 senedir bende uyumuşum

bu senın buraya takıldıgını nerden biliyor o da mı kk da rumuzunu nerden biliyor

şaka değil gerçek......beni takip ediyorsa ....bravo demek istiyorum brrrravo...sen evli çocuklu bir kadın olarak eğer malum bir şekilde yazıştıysanız ...çocuklarının yüzüne nasıl bakıyorsun...utanmadan bakabildiğin için brAVOOO:KK9:

Burada biraz size de rol düşüyor ama...

Buna izin vermeyeceksiniz.

En azından kendi onurunuz için bunu kabul etmeyeceksiniz...

Bebeğiniz olabilir; ama bu kendi haysiyetinizi duvar arasına kaldırmak için tek bir neden değildir...

Diplomanız yoksa yeri gelir merdiven silersiniz, kendi ayaklarınızın üstünde güvenle durursunuz; ama onurunuzla, kendi saygınızla yaşarsınız...

Düpedüz eşiniz sadakatsizlik yapıyor...Utanmadan bir de savunuyor bunu!

Bu nasıl bir aile anlayışıdır, ileride olacakları tahmin bile edemiyorum...

Kusura bakmayın ama, 4 aylık bir çocuğu ben sadece sizin açınızdan bahane olarak görüyorum...

ben anlaıyorum erkekleri cidden.kadın yapınca namussuzluk erkek yapınca elinin kiri oluyor oh ne ala.aynı şeyleri siz yapsanız sizin ne namusunuz kalır nede kadınlığınız.tamam arkadaş olarak konuşuyorda madem size niye söylememiş 3 yıl boyunca.niye saklamış adam gibi arkadaşım var desin sizide tanıştırsın.evli bir erkeğin karşı cinsten biriyle arkadaş olması bile kadınlar için kötü.sonuçta bizim yapımızda kıskançlık var vede bin bir türlü soru işareti kalıyor aklımızda.kadnla yüzleştir bende yardımcı olayım derdine çözüm bulmaya çalışayım arkadaş olayım de maksustan bakalım ne diyecek.eğer çekineceği bişey yoksa tanıştırır ama varsa eveler geveler...daha bebeğinizda varmış üzüldüm açıkcası.Allah sana sabır versin

tam inanmayacağım....ölmüş annesinin üzerine yemin edince yelkenleri indiriyorum .....diğer taraftan bir insan 3 yıl boyunca ne konuşur...

Bacım aç gözlerini. Kocanın bu yalanı yenilir, yutulur değil. Anası ölmüş zati, üzerine yemin etse nolur, etmese nolur. Çocuğunun üstüne yemin eden adamlar var, sen neden bahsediyorsun, peeeeeh:KK19:

hayatım sen cok sabırlısın yada öyle duruyorsun araştır bence kim hiç tanımadıgı evli bir kadının yuvasını kurtarmak için muhabbet ederki evli bir erkekse birde cocuk inanmaz buna akıllı ol canım taviz verme seni susturup üste cıkıyor belliki

rumuzumu eşim vermiş...sabaha kadar uyumadım.......ama kk ya o kadın üyemi bunu bilmiyorum.....üste çıkma konusunda üzerine yok...ayrıyaten ben o kadını nereli olduğunu kaç çocuğu olduğunu......kocasını neiş yaptığını..her şeyini buldum...onu mahvetmek tek bir tuşuma bakar.....yandaş rıyorsunuz dediniz yaaa ...gerçekten yandaş aramıyorum.....sadece ve sadece emin olmak istemiştim....hislerimin doğruluğundan artık eminim

1 önceki sayfada yazdım zaten eşiniz size oyun oynamış resmen yazdıklarınız öğrenmek için kadını kullanmış gerçi şifrenizibiliyorsa eşiniz çok rahat kendiside girer buraya.
Açın gözünüzü biraz lütfen bu kadar da sessiz olmayın

eşim şifremi biliyor...benim korkum yokki....hatta arkaşlarda fikir alacağım sende takip et....dedim

Öfff eşinizin işi gücü yokta "kadınlar forumuna" yani buraya girip kendisine kadın mı ayarlıyor yani...

Sİzde aklınızca "bu forumda ayartan kadın var" demeye getiriyorsunuz...

Kırmızı alarm verme olayı yani; heyecan, andrenalin... :KK53:

Sizin içiniz şişmiş kişisel iletinize göre; ne hikmetse bana şişme konu gibi geldi...

Son düzenleme:
X