Eşiniz internette başka kadınlara seni özledim der mi?

Burada biraz size de rol düşüyor ama...

Buna izin vermeyeceksiniz.

En azından kendi onurunuz için bunu kabul etmeyeceksiniz...

Bebeğiniz olabilir; ama bu kendi haysiyetinizi duvar arasına kaldırmak için tek bir neden değildir...

Diplomanız yoksa yeri gelir merdiven silersiniz, kendi ayaklarınızın üstünde güvenle durursunuz; ama onurunuzla, kendi saygınızla yaşarsınız...

Düpedüz eşiniz sadakatsizlik yapıyor...Utanmadan bir de savunuyor bunu!

Bu nasıl bir aile anlayışıdır, ileride olacakları tahmin bile edemiyorum...

Kusura bakmayın ama, 4 aylık bir çocuğu ben sadece sizin açınızdan bahane olarak görüyorum...
canım benim ben ona son bir şans verdiğimi söyledim....bir şeyini daha yakalarsam ondan boşanacağımı söyldim son bir yıldır yazmadığını bildiğim için....şuan pusudayım sadece

Öfff eşinizin işi gücü yokta "kadınlar forumuna" yani buraya girip kendisine kadın mı ayarlıyor yani...

Sİzde aklınızca "bu forumda ayartan kadın var" demeye getiriyorsunuz...

Kırmızı alarm verme olayı yani; heyecan, andrenalin... :KK53:

Sizin içiniz şişmiş kişisel iletinize göre; ne hikmetse bana şişme konu gibi geldi...

yo yo yo sakın yanlış anlama burda değil başka bir sitede tanışmışlar.....bu formda ayartan kadın var demeye getirmiyorum sadece eşim rumuzumu verdiğini ..beni takip ediyor olma ihtimali olduğu için yazdı sadece

benim heyecan adranalin yapacak halimmi kalmış ağlamaktan şiş gözlerimle....uykusuzluktan bitmiş halim görülmeye değer...inan çok ama çok yoruldum....

arkadaşlar kafayı yicem...nerden başlasam bilmiyorum.......başka bir sitede eşimin başka kadınlarda özelden yazıştığını öğrendim....kadınlara kadınlarda onlara özledim seni..canım benim gibi ..nezaman görüşeceğiz diye mesajlarını yakaladım.....eşime sordum aralarında duygusallık veya hiç bir şekilde cinsellikle ilgili konuşmadıklarını..söyledi ben inanmadım saatlerce zorladım...ama allahın ölen annesinin bile üzerine yemin etti....sadece seninle konuşmayı özledim anlamında söylediğini ..kadının kocasıyla ayrılmak üzere olduğunun...eşiminde buna engel olmaya çalıştığını felan söyledi ..bu kadını birisiyle fecebook ve msn dende yazıştığını öğrendim ne yapayım ben eşimin söylediklerine inanayımmı..gerçekten hiç bir şekilde cinsellikle felan konuşmamış olabilirmi...bir kadın ve bir erkek 3 yıl boyunca ne konuşmuş olabilir..bir jkadın olarak ..hiç tanımadığınız bir erkekle...problemlerinizi paylaşırmısınız..

eğer ben bu şekilde bir erkekle sorunlarımı paylaşırsam eşim beni terketsin... eğer eşim böyle bir şey yapmışsa da ben terketmeliyim.. evlilik hassas bir kurum, bu şekilde darbeler ciddi hasarlar bırakır.. bu aşamadan sonra güvenebilmek mümkün müdür bilemiyorum. Allah yardımcın olsun.

eğer ben bu şekilde bir erkekle sorunlarımı paylaşırsam eşim beni terketsin... eğer eşim böyle bir şey yapmışsa da ben terketmeliyim.. evlilik hassas bir kurum, bu şekilde darbeler ciddi hasarlar bırakır.. bu aşamadan sonra güvenebilmek mümkün müdür bilemiyorum. Allah yardımcın olsun.
bazen diyorum ki bırak ne yaparsa yapsın ...sen çocuğuna odaklan....yoruldum artık yoruldum onu gütmek istemiyorum... ben daha çok gencim bütün bunlar için kendimi hırpalamak istemiyorum...

bazen diyorum ki bırak ne yaparsa yapsın ...sen çocuğuna odaklan....yoruldum artık yoruldum onu gütmek istemiyorum... ben daha çok gencim bütün bunlar için kendimi hırpalamak istemiyorum...

Niye ki?
Eşiniz size sperm bağışı mı yaptı?
Gençliğinizi kağıtta evli,evde bekar yaşamak sizi mutlu edecek?
Neden çözüm bulmuyorsunuz merak ettim..
Boşanınca aileniz mi sahip çıkmıyor?
Mesleğiniz nedir?
Madem 3 yıldır bu görüşmeler var neden bebek sahibi oldunuz?

bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum ...hislerimde aynı yöndeydi...aklın yoluda bir....ben eşime yazdıklarınızı okumasını söylemiştim......BENN ANLATAMADIM ona ..böyle bir durumda bir kadın ne hisseder...ama inş sizin yazdıklarınızı okursa belki bir nebze anlar

bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum ...hislerimde aynı yöndeydi...aklın yoluda bir....ben eşime yazdıklarınızı okumasını söylemiştim......BENN ANLATAMADIM ona ..böyle bir durumda bir kadın ne hisseder...ama inş sizin yazdıklarınızı okursa belki bir nebze anlar

Arkadaşım cidden şaka gibisiniz..
Eşiniz kaç yaşlarında 15 mi 17 mi?
"İnternetten kadınlarla konuşulmaz cıssssssssss" dedik adam artık konuşmucek mi yani?

Niye ki?
Eşiniz size sperm bağışı mı yaptı?
Gençliğinizi kağıtta evli,evde bekar yaşamak sizi mutlu edecek?
Neden çözüm bulmuyorsunuz merak ettim..
Boşanınca aileniz mi sahip çıkmıyor?
Mesleğiniz nedir?
Madem 3 yıldır bu görüşmeler var neden bebek sahibi oldunuz?

canım özeline bir msj atabilsem ...atamadımki

Arkadaşım cidden şaka gibisiniz..
Eşiniz kaç yaşlarında 15 mi 17 mi?
"İnternetten kadınlarla konuşulmaz cıssssssssss" dedik adam artık konuşmucek mi yani?

kadınların nasıl tepki gösterbileceklerine inanmadı....bir kadın nasıl tepki gösteriyor onu göstermek için dedim....çoğu kadın için, bir erkeğe, bir kadına canım demek özledim seni demek normalmiş yaaa

kadınların nasıl tepki gösterbileceklerine inanmadı....bir kadın nasıl tepki gösteriyor onu göstermek için dedim....çoğu kadın için, bir erkeğe, bir kadına canım demek özledim seni demek normalmiş yaaa

Adam size bunları söylüyor ve siz de onu kuzu kuzu dinleyip burada paylaşıyorsunuz..
Evet bence sorun sizde arkadaşım!
Siz adamın sizi aldatmasını bu kadar rahat tolere ettikten sonra devamı gelince de şaşırmazsınız zaten..
Ara ara buraya gelip konu açın,biz bükeriz eşinizin kulağını merak etmeyin..

Adam size bunları söylüyor ve siz de onu kuzu kuzu dinleyip burada paylaşıyorsunuz..
Evet bence sorun sizde arkadaşım!
Siz adamın sizi aldatmasını bu kadar rahat tolere ettikten sonra devamı gelince de şaşırmazsınız zaten..
Ara ara buraya gelip konu açın,biz bükeriz eşinizin kulağını merak etmeyin..

hiç bir şeyi tolere etmedim o öyle dedi diye bende inanmadım...
doğru devamı gelince ben şaşırmam ......ama öyle bir şaşırtacağımki.....baston yutmuşa dönecek...

Ara ara buraya gelip konu açın,biz bükeriz eşinizin kulağını merak etmeyin
pardon ama neden alay ediyorsunuz.

belki sizin tuzunuz kuru olabilir ...ama hayatın gerçekleriyle yüzleşenlere ..biraz tölerans tanısanız hııı

hiç bir şeyi tolere etmedim o öyle dedi diye bende inanmadım...
doğru devamı gelince ben şaşırmam ......ama öyle bir şaşırtacağımki.....baston yutmuşa dönecek...

İnanmış ya da inanmamış olmamınız mıdır sorun?
Evliliğinize devam ettiğinize göre tolere etmişsiniz işte!

Ara ara buraya gelip konu açın,biz bükeriz eşinizin kulağını merak etmeyin
pardon ama neden alay ediyorsunuz.

Alay etmek?
Haddime mi düşmüş?
Ne alakası var?
Siz demediniz mi eşim bunları okusun da kadınların tepkisini görsün diye?
Diğer kadınlardan size ne eşinize ne?
Herkesin evi farklı kuralları farklı!
Şimdi eşiniz okuycek ve yanlışını görecek di mi?
Yine bişiy olursa siz yazarsınız biz yorum yaparız eşiniz de okur ona göre hareket eder..
Demek ki sizin evin kuralları da böyle işliyor!
Adam sizin mutsuzluğunuzu önemsemiyor ama bakıyor kadınların çoğunluğu tepki gösterince kendini düzeltiyor di mi?
Burada alay ya da dalga yok!
Yanlışım varsa siz gösterin!

belki sizin tuzunuz kuru olabilir ...ama hayatın gerçekleriyle yüzleşenlere ..biraz tölerans tanısanız hııı

Çok şükür!
Tuzum kuru genelde tatlı yiyorum zaten..
Benimle ne alakası var arkadaşım!
Eşinizi sizi aldatmış siz de yardım istemişsiniz ben de kendi bildiğim aklı veriyorum ne yapayım yav,"erkektir özler,sever,yazar,sevişir amaaaaan sen takma" desem mi mutlu olacaktınız?

bizim evin kuralları böyle falan işlemiyor....ilk defa kadınların tepkisini izlemesini istedim.....
biz kulağını çekeriz dediniz diye .....alaycılık sezdiğimi yazdım yanlış anlamış olabilirim

Çok şükür!
Tuzum kuru genelde tatlı yiyorum zaten..
Benimle ne alakası var arkadaşım!
Eşinizi sizi aldatmış siz de yardım istemişsiniz ben de kendi bildiğim aklı veriyorum ne yapayım yav,"erkektir özler,sever,yazar,sevişir amaaaaan sen takma" desem mi mutlu olacaktınız?

en başındada yazdığım gibi yandaş yoldaş ...veyateselli aramıyorum sadece acaba haksızlık ediyor olabilirmiyim düşüncesiyle bu konuyu açtım
msn bir erkek ve bir kadın arkadaş olabilirmi?diye
pardon eşim beni ..fiziksel olarak hiç aldatmadı.....msn de yazıştı....

en başındada yazdığım gibi yandaş yoldaş ...veyateselli aramıyorum sadece acaba haksızlık ediyor olabilirmiyim düşüncesiyle bu konuyu açtım
msn bir erkek ve bir kadın arkadaş olabilirmi?diye
pardon eşim beni ..fiziksel olarak hiç aldatmadı.....msn de yazıştı....

İşte herkesin hayat görüşü farklı!
Benim için ihanetin sanalı da aynı kanalı da aynı...

X