Eşimle tartıştım ve babamın evine küs geldim 4 gündür burdayım eşimden hiç ses çıkmadı eşimin bana dönmesini sabırla bekliyorum ne yapmam gerektigini

Iyimi kötümü yaptım bilmiyorum ama böyle birşey yaptım babasi sonuçta bilsin dedim bi anlik seyle aradim mesaj attim ama hala görüşmüyorum bu durumu bildirip tekrar görusmemeye devam ediyorum

Bence aramayin ailesini seven çocuğunu esinide sever bukadar önem veren illaki kendi ailesinede önem verir. Biraz burnu surtsun ve ailendir. Ama herseyin yeri ayri kendi aileni de unutma.

Iyimi kötümü yaptım bilmiyorum ama böyle birşey yaptım babasi sonuçta bilsin dedim bi anlik seyle aradim mesaj attim ama hala görüşmüyorum bu durumu bildirip tekrar görusmemeye devam ediyorum
Bence iyi ettin cocuk hakkinda onunda sorumluluğu ama siz belli etmeyin.

Bence iyi ettin cocuk hakkinda onunda sorumluluğu ama siz belli etmeyin.
Bilmiyorum simdide keske yapmasaydim sonucta cocugunh o dusunmedi bizi 5 gundur arayip sormadi beni bos ver bebegini sorabikirdi nasil iyimi cunku biliyor dis doneminde dis cijariyor vr hep acile tasiniyoruz ara ata oluyor o bebegini merak etmiyorsa banami dustu ona haber etmek bilemedim şimdi ama bildirdim ben seni oğlum için aradım dedim bilmek hakkım vicdan yaptım babasısın diye söyleyeyim dedim ve sonra hoscakal deyip kapattım aynı kuslugume devam ediyorum iyi mi yaptım kötümü yaptım bilemedim keşke yaomasamiydim acaba onuda bisey sanar şimdi benim eşim

Sen iyi yaptin gerisi onun vicdanina kalmış bundan sonrada aramaz nasil iyimi diye sormazsa oda onun ayibi ve nekadar önemsediğini gösterir buda birdakinede demezsiniz insallah uzamaz ve düzelir. Baktin yazmiyor nasil iyimi veya gelip onemseyip sizi gormeye bekmemesi lazim. Yapmiyorsa baktin uzadi bunuda diyin ilerde ben insansın babasin diye haber ederim bizi onemsemedigin burda belli ben nekadar gelme desemde sen bi arayip veya beklemeden gelmen gerek ama. Degerimiz yok. Ailene sergiledigin degeri bizede sergilesen saygi duyardim de.

Malum kendini haklı gördüğü için sizden pişman olmanızı adım atmanızı bekliyor belli ki mecbur dönecek kafasında ama sakın ne arayın sorun ne mesaj attın sizinle aynı sorundan muzdaribiz istiyoruz ki artık ayrı bir aileleri olduğunu bilsinler tabiki ailesinede gidicek gidicez ama önceliği evladı eşi olmalı ama onlara bunu belirttiğimiz de yok annemi kötüledin yok babamı kötüledin oluyor eşinizin abisi ailesi nasıl insanlar bu konulardan haberleri var mı baya oluyor bende küs gittim ve bu kez net ve kararlı bi şekilde ne aradım ne sordum bizimde 4 aylık oğlumuz var mesaj attı yok oğlumu görücem oğlumu getir bilmem ne gibi mesajlar attı boşanma davasını aç belirlenen günler gelir görürsün mesaj atıp durma bana dedim 2. Gün kayınvalidemi aradım ben annemlerdeyim haberin var mı diye benimde eşimin abisi var bi tane ikisininde haberi yokmuş söylememiş eşim bütün sorunlarımı güzelce anlattım telefonda sizinle hiçbir sorunum yok anne ama oğlun bi aile olmayı kavrayamadıkça ben dönmiycem bu iş olmıycam dedim annesi de abiside eşimi haşlamış bi güzel sonra benim ailem eşimi çağırdı geldi oturduk şikayetlerimizi söyledik ikimizde büyükler falan konuştu evimizde geri döndük şuan iyiyiz şükür ben artık bişey olduğunda annesine şikayet ediyorum Allah’tan ki kaynanam hak veriyo arkam da duruyo

Ah ah benim ailem neler yapmadiki her kusup geldiğimde eşimi aradılar insan gibi gelin konusun ne oldunuz niye böyle oldunuz anlasin ama baktılar benim eşim insan değil aileside öyle bugün gitti yarın geldi diye herkese yaymışlar benim ve ailemin iyligini kullandilar ailemde adam olmadığını anlayınca elini eteği i çekti ve şimdi istesemde ben gitmeyi onlar göndermiyorlar ama benim kayın validem kayin pederim oyle insanlarki o kadar cahillerki ben şimdi çıkıp gelsem yine dalga geçerler aha yine geldi oğlan getirmeden kendi geldi diye

Sevgili arkadaşım inanın ben durumunuza çok üzüldüm. Ama yukarıda Bi arkadaş ta yazmış ya ailelere tabiiki gidicek gidicez de diye. Olay bu zaten bu işleri bu kadar geren de bizi hatta ailesiyle kötü yapan da yine onlar. Çünkü onlara size gidip gelmemi istemiyor, kendi de gelmiyor gitmiyor diye konuşuyorlar, aileler de bizi kötü biliyor. Benim de böyle Bi durumum oldu, benimkinde hep gidilecek olan ablaydı, inanmazsınız her aksam bazen iki akşamda bir gider oraya oturmaya gece 12de 1de gelir. Kaç kez ablasıyla konuştum, ben kardeşimi evden mi kovıyım özlüyo demekki beni dedi 45 yaşında kadın. Dedim bir hastalık olur, acil durum olur tamam bide üstüne ben çalışıyorum. Eve geliyorum anca kendi işlerimi evin işlerini yapabiliyorum yok ama kimseye de anlatamadım.ben hamileyken evde düşük riski olup kanama varken adam yine bıkmadı usabmadı ablasına gittii oturdu. Benim tabi başka büyük meselelerim de vardı, ben evden ayrıldım şimdi, dedim git ablanla yaşa, ablana sarıl öle uyu, ama menfaat düşkünleri kardeşlerinin şu an suratına bakmıyorlar. Neden çünkü biz evliyken ben eve bakıodum, o rahat a aldıgı masası onlara yediriyodu. Şimdi kendi maaşıyla gevinmeye calıstıgından ablaya yedirecek para yok, abla olcak şeytan da çekmiş elini eteğimi.

Sakın arama cnm ararsan kaybedersin anlasın gerçek ailesinin sen ve oğlu olduğunu burnu sürtülsün belki biraz zamn alır ama kazanan sen olursun eğer eiararsan yine aynısını yapar yıpranan sen olursun

Bu arada yavrunuza da çok geçmiş olsun, sağlıklı sağlıklı dişçiklerini çıkartsın inşallah

Aynısını yaşadım ve yaşıyorum. Bende bu davranışlar ve şiddet yüzünden aileme gittim 1 hafta kaldım geldi özür diledi yalvardı geri geldim ama yine aynı halt ailesiyle yiyor içiyor vakit geciriyor yatmaya eve geliyor. Ailesi desen sen gelinsin hızmet etmek zorundasın havasındalar ve istedikleri hizmeti yapmadım diye istenmeyen gelinim. Benim tarafimdan hicbisey duzelmedi ama insallah bu ayrilik esinize ders olur ve mutlu olursunuz

Allah senin de yardımcın olsun. Huy değişmiyor maalesef, değiştirme niyetleri de yok ya gerçi. Sadece anlamıyorum bu kadar aileci tipler niye evlenip te can yakıyorlar. Ne güzel oturun ailelerşnizle siz kazanın onlara da yedirin oh ne güzel işte. Yazık vallahi cok yazık

Sakın arama cnm ararsan kaybedersin anlasın gerçek ailesinin sen ve oğlu olduğunu burnu sürtülsün belki biraz zamn alır ama kazanan sen olursun eğer eiararsan yine aynısını yapar yıpranan sen olursun
Ben eşimi önce mesaj attım ve sonra aradım ama arama sebebim oğlum rahatsızlandı gece acile götürdük ateşlendi diş çıkarma döneminde sürekli ateşi 39 lara kadar çıkıyor ve eşim bunu biliyor 5 gündür hiç bir şekilde bizi aramadi sormadı ve her yerdende engellemiş benimde vicdanım el vermedi bilsin istedim ateş bu sonuçta o onun babası ama sonradanda pişman oldum o oğlunu beni beş gündür aramadi ben ne diye haber etme gereği duydum anlayamadım bilmiyorum iyimi yaptım kötümü ama yaptım sonuçta bide şu şekilde yaptım ben dedim oğlunun rahatsızlığı belirtmek için aradım seni bilmek istersin diye düşündüm dedim sonrasında hoscakal dedim ve goturmigcem söyledim kapattım konuyu oğlunu aradı fotoğrafını istedi geleyimmi falan dedi gelmeni gerektirecek bir durum yok dedim şuanda iyi dedim iyi tamam falan dedi kalicakmisin hala orda dedi kalıcam dedim hoscakal deyip kapattım konuyu hala kus olarak duruyorum bilemiyorum yaptığın doğrumu yanlismi ama yaptım sonucta

Yok olucam sanmıyorum ama yinede deneyim dedim ve ben bir kere değil bir kaç kere denedim

Bence sirf cinsel birliktelik icin. Ailenle yasiyorsun calisip ailene veriyorsun ailenle yiyip iciyorsun ama gece gelip karını tövbe yarabbim. Bazı insanlar çok serefsiz

Canım yuva yıkmak iyi birşey değil ama sana tokatta atmış biraz sabırlı ol o bak evde durdukça ev bomboş gelecek anlayacak kıymetini sakın yüz verme bana kıyamaz gelir diye düşünür bu sefer aynı seyi yapar bide seni engellemiş sanki sen şuçlusın ilk önce oğlu ve sen onun için bunu öğretene kadar gitme derim ben bırak burnu sürtülsün önüne sıcak yemek evde oğlunun sesi arasın biraz sizi yahu için içini yesede arama düşğnmemeye çalış kocanı

Öyle yapıyorum zaten inşallah faydası olur ama evimizde kalmıyor annesinin babasının yanında kalıyor şuanda o biz evde yokken kalmaz kendi evinde direk oraya gider dediğim gibi bi çocukla ilgili rahatsızlığı haber ettim sonrada konuyu kestirdim hadi eyvallah deyip kapattım başka hiç bir şekilde konuşmam olmadı ondanda birdaha ses çıkmadı zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…