Eşimle tartıştım ve babamın evine küs geldim 4 gündür burdayım eşimden hiç ses çıkmadı eşimin bana dönmesini sabırla bekliyorum ne yapmam gerektigini

Merhaba sizi anlayabiliyorum aslında benzer olaylar yaşayan birileri oldu yakın çevremde. Siz kendinizden ödün vermeyin. Eğer siz kendiniz gittiyseniz ve tekrar kendiniz eve dönerseniz kiymetiniz kalmıyor erkeğin yanında. Ve emin olun aramıyorsa onu bekliyordur. Yani ayağınızla eve dönmenizi. Değer veriyorsa ve siz olmadan yaşamayacak biriyse dönecektir size. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Bu arada ailesi ile iletişiminiz nasıl onu bilmiyorum. Siz eşinizin ailesini ne kadar sever sayarsaniz eşiniz sizi okadar çok sever. Erkeğin kalbine giden yol mideden değil ailesinden geçer. Bilginiz olsun

Ailesi cagirirsa gidecek tabi. Gitme imkani varken. Yarin allah gecinden versin bisey olursa pismanligini yasamaz
Gitsin gitmesin deniyorum ama herşeyin yeri var bizde onun ailesiyiz herşeyi yerine göre yapsa zaten sıkıntı yok ama herşeyin saldırısına kaçtı benim eşim ondan bu haldeyiz

Bu arada ailesi ile iletişiminiz nasıl onu bilmiyorum. Siz eşinizin ailesini ne kadar sever sayarsaniz eşiniz sizi okadar çok sever. Erkeğin kalbine giden yol mideden değil ailesinden geçer. Bilginiz olsun
Ailesine hiç bugüne kadar saygisizligim yanlış bir kelimem olması onlar her şeyi dediler ama ben hiç karşılarına geçip cevap vermedim güldüm geçtim ama ben hep mesafeli davrandım onlara karşı hiç bir şeyim aşırıya kaçmadım hep bir mesafeliydim ama olmadı gerekende oydu çünkü onlarla hiç uyuşamadım onların bulunduğu yerde bile yarim saat ancak durdum

Canım siz hiç aile olamamışsınızki nedense hep kadınlar fedakarlık yapıyor bırak karşı tarafta yapsın ailenin yanında kalmaya devam et oda ailesiyle kalsın daha aile olmayı becerememiş Eşiniz onun ailesi senden degerliyse senin ailende değerli olsun bırak ne halleri varsa görsünler ailesi zatın sizi düşünse zırt port aramazlar oğullarını her iki tarafta sorumsuz insanlar arama sorma eşin zati varla yok arası hiç olmasın daha iyi

İlişkiniz hakkında yorum yapmayacağım ama aramadığı takdirde boşanmayı düşünürseniz boşanma dilekçenize evi ve çocuğu ihmal ettiğini, hakaretlerde bulunduğunu vs eklemeyi unutmayın. Muhtemelen evi terkettiğinizi öne sürecektir, Tokat hakaretleri terketmeye neden olarak da lütfen yazın. Ne diyeyim...

Bilmiyorum bugünle 5 gün oldu nasıl aramaz nasıl sormaz ortada bir evlat var hiç işlemez mi insan evladını benim hiçmi hakkım yokmuş onun üstünde kahroluyorum çok üzülüyorum sormak istiyorum biz sana ne yaptık ya bu haldeyiz ama eliminkolumu tutuyorum iyle birşey yapmamak için haykırmak istiyorum ona karşı

Inşallah o durumlara gelmeyiz ama bunların hepsini yazarım zaten hiç bu acıdan düşünmek istemiyorum

Fikrimce arkadaşım esini seviyorsun ki oyle görünüyor.madem senin dedigine gelmiyor. Sen ona uy.anasina gidiyorsa dur bizide bekle deeim isini mi yap diyir ben supuruyirsam sen sil derim esime cocuga baktiririm.
Valla dun kv aradi akşam misafir cagirsim yemekli diye 3 cocuk var en kucuk 6 aylik hepside hasta zaten evdeyemek yapmam lazim hic.oaymadim gittim kv yaptim yedik ictik esimi aradim buradayiz diye parasının olmasigini bildigim halde tatli dondurma la misafir var dedim aldi geldi.yedik ictik ev misafir dolu benim cocuklar hasta hepsini babanin ustune attim baktiki bem misafirlerle ilgileniyorum anne buze nlmusade dedi eve glwsik cocuklar yaptri biz esimle keyfimize baktik.
Madem esinle vakit gecirmek istiyorsun sende heoberaber geçir.piknige bile kv kp gidiyoruz onlar cocuklara bakiyor biz esimle gezip karsilikli cay içiyoruz.valla ben gocunmuyorum.evet evde oglu var bekar ise yaramazin teki ee ne yapsin mecbur benim koca ilgileniyor 2 pazartesidir esimin tek tatil gunu babasinin isleriyle uğraşıyor.evet soylendim kaldim.tamam askim git islerini yap dedim.

Tokat olayi evet yanlis olmus belkide esin can havliyle yapmistir diye dusunuyorum ustune cok gitmissin.
Simdi esin anlatiyordur annemlere gitmemi istemiyor insan anasiyla babaaiyla ilgilenmezmi diye ve hakli olarakta esini goruyorlardir.kime anlatirsa anlatsin.yanibdemem o ki suz baslatmissiniz ve sizi haksiz goruyorlar ve hep bu sebeten cekip gittiyseniz ee yeter ertik demislerdir.
Demem o ki barisirsaniz esinizin dedigine giderseniz mutlu olursunuz diye düşünüyorum.anasini babasinin evinde is buyurun isten biktirin kendini evimden rahat yer yok der kendi gelir.

5 gün oldu bizi ne aradı ne sordu nede mesaj attı her yerdende engelledi ben bu durumda ne yapicam peki insan hicmi aramaz sormaz en önemlisi evlat var ortada ben kendimden geçtim oğlunu aramadi bende arayamiyorum çünkü her gittiğimde ben döndüm o aramadı bizi sormadı ben ertesi günü döndüm sürekli sonra kayın babam boş ver dedi huyunu bilmiyonmu bugün gider yarın döner diye sürekli benle dalga geçtiler

Anladım. O zaman kesinlikle bekle o arasın. Ben pişman olduğun için kendi eksiklerin olduğunu düşündüğünü düşündüm. Kimse kimsenin hizmetçisi değil. İçinden gelerek yapması lazım zorla da olacak şeyler değil. Belki uzak kalınca anlar anca..

Anladm o zaman bilmiyorum inanın gerçekten zaman verin eşinize annesinden babasından uzak bir şehre taşının ne bilim onuda eşiniz kabul etmez galiba

Anladm o zaman bilmiyorum inanın gerçekten zaman verin eşinize annesinden babasından uzak bir şehre taşının ne bilim onuda eşiniz kabul etmez galiba
Ayrı bir şehire taşınalım dedim defalarca ama o kabul etmedi bu bizim ve evliliğimiz için en iyi çözüm dedim ama o evliliğini kurtarmaya uğraşmadı hep annesini babasını kurtarmayı düşündü hep onları düşündü sanki ben onun elinde bir gerekmişim gibi

O zaman gitmeyeceksın diyceksın ayrı şehirde olursak barşırım de yoksa yok de arayıp sorma bekle zamanla anlar aileside bi yere kadar ama emın ol kendını haklı görüyor barşısanxda kendını haklı görcek çünkü aielesini öne sürcek böyle erkekler evlenmeyi haketmıyor gerçekten ikinci bir cocuk kesinlikle düşünmeyin çünkü sizin eşiniz ailesini atmaz sizi atar hayatından düzelmez ailesinden kaynaklanıyor herşey baktnz boşanmaya kadar geldi arayıp ailesine içinizdeki herşeyi söyleyin içinizde kalmasın inşallh düzelirsnz dua edin

Burda bi çoğunluk var hemen asip kesiyorlar. Sanarsin kendileri ingiliz kraliyet ailesinde sanarsin ki kendileri hür bağımsız özgür bireyler olarak yaşıyorlar. Sanarsin kendi kocaları hep sorumlu düşünceli filan.

çok teşekkürler aynı dediginiz gibi bende düşünüyorum öyle yapicamda zaten

Hicbir sey yapma sakın ulaşma o veya ailesinden birine. Tesadüfe bak ki benim de henüz oğlum 45 günlükken aynı ailesi yüzünden tartıstık ben geldim ve beni 4 gece 5 gün aramadı. Ben de aramadım. Sonra o aradı. Elbet arayacak burnunu sürttürmeye sartlarını kabul ettirmeye calısıyor. Bu oyuna gelme nefsine hakim ol

Heryerden engellemiş beni dün gece oğlum rahatsızlandı ateşlendi acillik oldu dış çıkarmış meğersem ondanmış dayanamadım bilmek hakkıdır diye düşündüm o nekadar merak etmeyip arayıp sormasana oğlunu babasıdır bilsin diye düşündüm eşime mesaj attım ve aradım oğlumuz rahatsızlandı ateşlendi ve acile gittik dedim şimdi durumu iyi dedim bilmek hakkıdır diye düşündüm dedim iyi yapmışsın haber vermen iyi oldu dedi resmini ve videosunu at iyimi şimdi geleyimmi hala hastanedemisin falan dedi hayri çıktık gayet iyi dedim gelme dedim ben bu durumdan haberda
r etmek için sana mesaj attım dedim hadi hoscakal deyip telefonu kapattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…