Eşimle tartıştım ve babamın evine küs geldim 4 gündür burdayım eşimden hiç ses çıkmadı eşimin bana dönmesini sabırla bekliyorum ne yapmam gerektigini

Sizi cok iyi anliyabiliyorum ayni bensinz cunku

Çok şanslısınız o zaman çoğu kadın böyle imkanı olmadığı için huzursuz evliliğe katlanıyor

Bizim evliligimiz saygimiz sevgimiz dillere destandi ne olduysa son 1 sene icinde oldu nazara cok yorumladik bizde gittik hocaya biraz düzeldik gibi oldu allah bir evlat verdi bize ve sonra yine çatırdamaya başladık şimdi bu durumdayiz

Çok şanslısınız o zaman çoğu kadın böyle imkanı olmadığı için huzursuz evliliğe katlanıyor
Aynen çok ama çok şanslıyım anlatamam 4 gündür neler yapıyorlar benim için anlatamam hep böyle arkamda durdular benim hiç bırakmadılar ama ben kıymetlerini bilmedim onların hep kendimide ezdim onlarida çıktım çıktım gittim eşinin yanına inşallah bu sefer aklımı başıma aldım bundan sonra doğru yol neyse o olması gereke neyse o ne ailemi nede kendimi harcamaya gözüm yok bekliycem okadat

Olsun eskiyi düşünme sen olan oldu artık bundan sonrasını düşün

Aileler yüzünden bu duruma düşmek gerçekten çok tuhaf. Hele ki çocuğunuz var.. neden gidiyordu eşiniz sağlık problemleri mi var anne babasının? Onlar da anne baba yani. Her akşam gitmiyorsa boşuna kıskançlık yapmaya gerek Yok. Ne sıklıkta gidiyordu? Eğer çalışmıyorsan arada yemek yapmak anne babasına kötü birşey olmamalı. Çalışırken de yapılabilir. Temizlikte yapılabilir ama her zaman görev gibi istenirse iş kötüye varır o ayrı. Ben çalışıyorken bile arada yemek yapıp kek kurabiye yapıp giderdik. Bayramda eşimle temizlediğimiz oldu evlerini. Eşim de Benim işim vardı annemi dr a götürmüşlüğü vardır. Bence hep birlikte bir aile gibi düşünmek evliliğin devamını getiren olaydır. Herşey karşılıklı demek biraz ağır gibi ama iki tarafda aynı olmalı tabi bu konularda. Bizde yaşlanacağız ileride kızım çağırdığımda gelmeyecek mi? Tabi bende özel hayatına kast etmemeliyim. Bunun ayırımını en iyi siz biliyorsunuz. Rest çekmişsiniz ama pişman da olmuşsunuz. Eğer eşiniz hergün gitmiyorsa ve siZde bugüne kadar hiç yemek yapmadıysanız ben suçu sizde görürüm. Haftanın iki günü uğruyor diye de böyle yapıyorsanız eşinizin sizi araması çok zor.

Esiniz sizi eziyor, ailesinin temizliğini yapmanızı, onlara hizmet etmenizi emrediyor.
Kendi istediği zaman eve geliyor, size cevap verince tokat atıyor ama siz çok seviyorsunuz.
Bu adam ne size ne evladina değer veriyor, gidip vaktini ailesi ile geçiriyor.

Siz kendi değerinizi bilmediğiniz için yine arayan siz olacaksınız. Ne mi olacak adam yine aynı şekilde sizi ezik, hizmetçi olarak görecek. Bu evlilikte böyle devam edecek çünkü buna siz izin veriyorsunuz.

Bosandınız mı ?

Sakın gitme..arama..yazma..bekle..eger seviyorsa o seni mutlaka arayacaktır..ama adım atan sen olursan..hep böyle yasarsın..dik dur..zor olabilir evet..ama sizinle bir aile olduğunu anlaması lazım eşinizin..

Araması gereken de o zaten. Oğlu ve eşini ikinci plana atarak, eşini eş olarak değil ailesine karşı hizmetçi olarak gören bir eşe karşı iyi sabretmişsin. Haklı olduğun için sabret ve kesinlikle ondan bekle ilk adımı. Üstelik engellemiş seni her yerden. Hem suçlu hem güçlü

Durum düşündüğünüz gibi değil eşimde çok ama çok aşırı hatta beni şaşkınlık derecesine sokacak kadar Aşırı ailem ailem diyen bir insan haftanın iki günü gitse zaten ben bu durumda olmazdım sürekli ailesiyle plan kurar sürekli onlarla bisey yapar çocuğunla karınla vakit geçireyim demez hiç onlarında büyük pa yi va
r tabi eşim tarafından alıştıkları için her şey onların istediği şekilde oluyor
Size tek bir şey soyligcem durum sizin anlattığınız şekilde olsaydı şuan ben burda olmazdım emin olun ben eşimi öyle kolaya bırakıp gelecek bir insan değilim o kendide bunu çok iyi bilir

Dediklerinizi bende çok iyi biliyorum ve farkindayim ama ben eşimi bu sefer aramigcam aramayınca mesaj atmayınca düşünmüyorum

Sakın gitme..arama..yazma..bekle..eger seviyorsa o seni mutlaka arayacaktır..ama adım atan sen olursan..hep böyle yasarsın..dik dur..zor olabilir evet..ama sizinle bir aile olduğunu anlaması lazım eşinizin..
Aramayı düşünmüyorum sabırla ve çok zorlanarak bekliyorum

Aynen beni engellemesi çok tuaf hem suçlu hem güçlü ama beni her yerden engellemiş ve 4 gündür hiç bir hareketlilik yok aynı engellediği gibi duruyor

Yok bu sefer öyle değil o bana dönmediği sürece ben ona donmigcem emin olun

Brni anlatmoşsın resmen aynı şeyleri yaşıyorum ne kadar ben mesafe koysam ,o daha çok ailesinin yanına gidiyo işten eve gelemiyo geldiği xaman da ailesinin yanında , ben evde kızımla onu bakliyorum hep benimde sabrım taşıyo ama sabrediyorum şimdilik Rabbim ferahlık versin inşallah

Aramayın kesinlikle bekleyin sabırla siz iyi birşey yapmışsınız tavır koymuşsunuz bırakın gözü korksun biraz tavırlı olun az çocugu ve seni düşünüyorsa arar ararsada hiçbirşeyin eskisi gibi olamayacağını söyleyip şartlı konuşun biraz bu arada kafanızı dinleyin inş herşey hallolur ve mutlu olursunuz

Merhaba

Ailesi cagirirsa gidecek tabi. Gitme imkani varken. Yarin allah gecinden versin bisey olursa pismanligini yasamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…