Eşimle tartışmam

Yani değil mi onlara ne ki? Onları da arasın eşleri bana ne kızdım kırıldım gerçekten ya eşimin de bunu takmasına ayrı bi kırıldım

Yani değil mi onlara ne ki? Onları da arasın eşleri bana ne kızdım kırıldım gerçekten ya eşimin de bunu takmasına ayrı bi kırıldım
Aynen öyle canım kimseyi tınlama . Eşinle ilgili şeyler paylaşma .

Hanımefendi kadın ister eşini 1 kere arar isterse 10 kere arar . Kimse eşini aramasıyla dalga geçemez ve dalga geçilecek fırsat vermemeli eşi. İnsanın eşini araması buldumculuk mu size ne !! İsterse buldumcu olur ayrıca kocası değil mi ?

Aramayı gerektiren bir durum olursa aranır ama sırf keyif için 3 defa aramak anlamsız.
Ben ara verdiğimde ya internette takılıyorum ya da insanlarla sohbet ediyorum. Eşim kafasına her estiğinde arasa sinir olurum.
Akşam evde görüşeceğiz zaten. Durup durup nasılsın, iyiyim muhabbeti yapmak için aramak gereksiz.

Hem hamilelik psikolojisi, hemde normalde sizde çalışıyormuşsunuz şu an evdesiniz derken biraz hassaslık gelmiş sanırım üstünüze. Eşinizde biraz durgun konuşunca kıskanmak, naz yapmak istemişsiniz gibi hissettim. :) Bu arada bende sevmem kadın veya erkek fark etmez arkadan birilerinin laf atmasını. Gerçekten onları ilgilendirmiyor kimin arayıp aramadığı ama iş yerinde olunca insanlar ister istemez arkadaşlık kuruyor ve bazen böyle saçma sapan espriler yapabiliyorlar kötü niyetli olmasalar bile. Çok takılmamaya çalışın gerçekten rahatsız edici bir durum olmadığı sürece.

Hamileyim günboyu da evdeyim. Eşimi aramam ama önemli bir şey olmadıkça. Adam çalışıyor. Mesajlaşırız uygun oldukça.
Çalışırken de aranmayı istemem, önemli bir şey olmadıkça.

Şöyle bir tartışmayı sevgilisiyle yaşamıştık; bir şey oldığunda aradığımda neden olduğununsuan hatırlamadığım bir sebepten aşırı sinirlendim ve bir daha aramamıştım o zamanlar eşimi bu aramama durumu yaklaşık 1 sene falan yaptım hiç iş yerindeyken aramadım sonra bir gün aşırı rahatsız olduğunu sürekli kendisinin aradığını ve benim onu neden aramadığını sormuştu. Üstünden sanırım bi 9 sene falan geçti ama çalışan bir kişi sürekli sesini duymak istiyorum diye aranmamalı bence ya. Elimizde hep telefon var yazışıyoruz saten mütemadiyen muhabbet dönüyor arkada

Napim özlüyorum cidden, kocam da kocamm
Erkeklerin avci ruhunu öldürüyorsunuz bu davranışlarla yahu, o beni arasın ben acmayim mesela:) siz ne düştünüz esinizin peşine böyle?
Degerinizi, karizmanizi, gizeminizi yok ediyorsunuz sadece.
Isi de erken biraktiniz galiba, halâ boyle seylerle uğraşmaya enerjiniz olduguna gore.
Ozluyorummuş sanki bana Romeo&Juliette aşkı yav.

üç gerçekten çok, boşluktan arıyorsunuz bence.
kadınlar da bir şey dememişler ki.
birazcık abartmışsınız olur öyle, bırakın o arasın biraz da.

biz eşimle farklı ülkelerdeyiz. sabah işe başlarken ararız, bir de öğlen.
akşam detaylı konuşuyoruz çünkü. iş ortamında her an uygun olamıyor insan.

Hormonlar mı bilmiyorum ama gerçekten kırıldım iş arkadaşlarına da ayrıca sinir oldum onlara ne ki kaç defa konuştuğumuz
Ay kırılacak bir şey yok. Eşiniz utanmış iş arkadaşları öyle dedi diye. İş arkadaşları da sadece şakalaşmış, kötü bir niyetleri yok. Hatta büyük ihtimalle ne güzel iletişimleri var eşi ile diye düşündüler. Abartıyorsunuz. Neyse allah başka dert vermesin.

Son düzenleme:
Kocam günde üç kere arasa ben dalga geçerim iş arkadaşlarıma kalmadan kendimle. Dalga geçilecek şeyler yapmazsanız eşleriniz de zor durumda kalmaz.

Kocam günde üç kere arasa ben dalga geçerim iş arkadaşlarıma kalmadan kendimle. Dalga geçilecek şeyler yapmazsanız eşleriniz de zor durumda kalmaz.
Niye benim eşim günde 5 kere arıyor kim dalga geçebilir ? Hatta özeniyor arkadaşlarım bizim eşimiz aramıyor diye . Herkesin eş iletişimi farklıdır . Çocuk muyuz burda insanlarla dalga geçiliyor kadın yazmış işte fazla arama diyip geçilebilir . Yok buldumcu olma vs. Bunlar yakışmıyor .

Ben geçerim mesela iş arkadaşı olsak

sız neden ağrınıza gıttı konu sahıbı bu kadar takılmamıs AKDJAJSD
ıs arkadası olsam bende dalga gecerdım oo bugun kontrol sıkılasmıs dıye dalga gecılcek bısey cunku kontrol eder gıbı ne alakası var kı bence ask degıl cıddı cıddı kontroldur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…