Eşimle tartışmam

Evet ama evde durmaya alışık değilim eşime sardım bende farkındayım ama her ne kadar böyle olsa da iş arkadaşlarının ne haddine böyle patavatsızca konuşmak?
yok insan işte yoğun olmasa bile canı sıkılacağı çok şey oluyor.
onun için sürekli aramak rahatsızlık verebilir.
arkadaşlarının demesi şahsen umrunuzda olmamalı.başkalarınıjn dediğini takmamak lazım.
siz bence bir hobi edinin boşuna canınızı sıkmayın

Şöyle ki ben de hamileyim ve birazcık anladım sanırım. Ben de yogun çalışıyorum, sahaya çıkıyorum dere tepe bayır. eşim de yoğun çalışıyor hatta o doktor hasta başında oluyor cevap veremiyor bazen. Ama asla ve asla ben aramışsam ve o görmemişse dönmemezlik etmez. Çünkü hamile bir kadınım bir şeye ihtiyacım olabilir Allah korusun riskli bir şey olabilir. Ben onun çocuğunu taşıyorum hormonlarım da yükselmiş olabilir o an sesini duymaya ihtiyacım olmuş olabilir. Çevrenin baskısı ya da fikri ile benim aramamı gönülsüz açamaz. Yalnız surda ince bir çizgi var. Bu durum beni sinirlendirir, kıskandırmaz. Çünkü ben özgüvenli bir kadınım iş arkadaşları çok da umrumda değil

Olabilir ya gerçekten işten çıkınca evde çok sıkılıyorum boşluğa düştüm en iyisi film dizi falan ayarlayayım kendime iyi gelir belki

Bencede yoksa eşinizi soğutursunuz.
Kurs varsa online onlara bakın- yürüyüş yapın - film dizi seyredin. Mesela ben hamileyim part time çalışıyorum ispanyolca kursuna başladım online.
Sizde birşeyler yapabilirsiniz.

Normalde takılmazsınız belki ama hormonlardan dolayı takılmışsınızdır.

Benim bakış açıma göre, eşinizin telefonu çaldığında arkadan karçiçeği mi arıyor diye sesler geliyorsa bence bu durum tam tersi olmasından daha iyidir. Demek ki o kadınlar sizin varlığınızın farkında ve bunu kabul ediyor. Mesela orada eşinizle sohbet halindeyken bir anda siz aradınız diye konuşmayı kesip hiç oralı olmayıp, kimin aradığıyla özellikle ilgilenmiyor olsalardı, sizin varlığınızı yok saydıklarını düşünürdüm. Ama öyle değil bakın, adamın karısı var ve arıyor. Böyle kabul ediyorlar.
Bazen de siz az ararsınız eşiniz birkaç defa arar, olur böyle şeyler. Allah başka dert vermesin.

Aşağıda yorum yapıp dalga geçeleri eşi böyle yapsa ortalığı yıkarlar . Canım sen haklısın . Tepkini koy . Hepsi evli barklı insanlarmış zaten . Eşin seni arasın . Bak benim eşim 1 gün boyunca işte arayıp sormuyorum o arıyor beni . Senin de aklın kalması bekar olsalar derdim sert şeyler ama tepkini koy geç

Ama onlar daha çok hani “yine mi arıyor” der gibi demişler. Yani anlamıyorum onlara ne ki? Onları mı arıyorum anlamadım açıkçası

Bence aramanizda bir sakinca yok :). Ama tabi evli oldugunuz icin, zaten görüsüyoruz diye düsünüyor esiniz. Erkekler bu konuda sanki daha rahatlar ve düz mantiklar. Kötü bir düsüncesi oldugunu düsünmedim esiniz. Is yerindeki insanlar olur olmaz yorum yapabiliyor. Ama bu is hayatinda oluyor ne yazik ki. Siz de bilirsiniz. Bence kendinize bir sey dert etmeyin. Esinizle iletisim ihtiyacinizi paylasin ve ona göre hareket edin.

Kendinize hobiler edinin. Aksama kadar akliniza bile gelmez telefonlasmak kendinizle mesgul olunca. Esinizde zaten sizi düsünüyor anladigim kadariyla (sormus bile aramayinca). Yani rahat olun derim .

Yani değil mi onlara ne ki? Onları da arasın eşleri bana ne kızdım kırıldım gerçekten ya eşimin de bunu takmasına ayrı bi kırıldım

Bekar olsalar ne dicektiniz. Bu kadar buldumcuk olmayın kimse sizin kocanıza ölmüyor. Gelişiminiz mi tamamlanmadı nedir yani. Acil bişey olsa haberi olur zaten. Hamile olsam acil bişeyim olsa ambulansı ararım kocamı mı arıcam.

Ya iş arkadaşlarının bu patavatsızlıklarına sinirlendim açıklası. Onları alakadar eden bir şey yok ortada. Eşime de ayrıca sinirlendim neden onların sözleriyle hareket ediyor ki? İnadım tuttu mu tutar valla bende aramam sormam artık. Bugün üç defadır kendisi aradı

Evet ama eşim takmış onların söylediklerini işte, takmış ki benimle de isteksiz konuştu şöyle şöyle dediler dedi

Dedigim gibi, bunu esinizle paylasin ve sizi rahatsiz ettigini söyleyin. O sekilde uzlasirsiniz. :)

Evet kendime evde yeni hobiler falan edinmeyi düşündüm bende… en iyisi bu olacak hem kafam da meşgul olmuş olur. Yok valla artık iletişim ihtiyacı vs umursamayacağım eşimi de aramam daha

bence hamilelikten kaynaklı hormonol bi sorun olusmuş ne olmus ki bazen bende eşimi aradığmda oda boyle isteksiz konusur aynı odada arkadaşları varsa erkekler rahat hitap edemiyor sizde abartmayın adamı boşuna darlıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…