Eşimle sürekli kavga ediyoruz

Aileni nerede avrupada mı yoksa TR de mi?

Siz çalışıyorsunuz, çocuklarınız artık okul çağında çalışmaya devam edebilirsiniz boşansanız da.

Neşeli 20li yaşlarınız mahvolmuş, bari 30ların son demlerini kurtarın. Yıl boyunda kaç hafta eşinizin ailesine yedirip içirmek için mi çalışıp para biriktiriyorsunuz?

Türkiye döviz ile tatile gelen birisi için cennet her yerde güzel mekanlar, tatlı sahiller, ilginç antik kentler var. Gidip afganistana benzer köyse evden çıkma yasağı olan garip gurup bir ailede vakit harcamal delilik.

Sizden sonra biriyle evlenirse evet nispet olaun diye yine hayatı belki o kadına daha güzel yaşatır, ama sırf buna üzülürsünüz diye kendi hayatınızı mı mahvedeceksiniz?

Ailemde benim yasadigim sehirde. Hepimiz calisiyoruz. Annemi sık sık görüyorum.
Bende isterim tabiki sahillerde gezmeyi. Ama annesi üzülür. sinirim bozuldu. Kocam olan adam ne der hep. Ben senin ailene 11 ay katlaniyorsam sende 1 ay benim aileme katlanacaksin. Babam ayda bir gelir yanima. Annemle sık sık görüsürüm. Abimlede ayda bi görüsürüz. Yani katlanacak biseyi yok. Diger aile üyelerim türkiyede.

Kocam bana disari cikmayi yasaklamiyor. Annesi ve diger kadinlar. Burasi böyle diyorlar. Sen buraya geldiysen buraya uyacaksin diyorlar.
Türkiye hapishane degil ayrica anasi uzulur diye sizi harcayan adam sizi degil annesini aile goruyordur siz kolesiniz onun gözünde isterseniz ömrünüzü ona adayin yine siz ailesi degil.kolesi olacaksiniz adamin kafa yapisi bu
Bakin ben 37 yasindayim hic evlenmedim.nedenine gelince erkektir aman kendimi adayayim ona ya da anam üzülür, annem istemez annem de annem diyenleri direkt siliyorum. Olan olmus evlenmissiniz ama bu hayata mecbur degilsiniz
Bulundugunuz yerde bir psikologdan destek alsaniz size iyi gelir bence

Neden bosaninca esiniz baskasiyla evlense üzülürsünüz adam sizi sallamiyor sevmiyor ki?
Ben olsam baskasiyla evlenmek istediginde ona "insallah bana yaptiklarini o da sana yapar annen de üzülsün tum sulalen de " diye aklima gelen tum beddualari eder tazminat/nafaka vs ne varsa ister bosanirdim ay okurken sinir oldum size

Okadar değerlimiymiş ya, zamanında bilseydim bende bi dr alırdım

Okadar değerlimiymiş ya, zamanında bilseydim bende bi dr alırdım
Sen ne diyorsun tatlım , son 10 yıldır ülke öyle bir çamura battı ki gurbetçi kızları bitcoin gibi kıymete bindi Ben twitterda eş kriteri sorulan bi adamın "cinsiyeti bile farketmez yeter ki AB vatandaşı olsun " diye kismet aradığını gördüm

Kızlarımı daha iyi korumam gerek bu durumda. Sonra konudaki gibi bir hanzoyla uğraşmiyalım

Ay hiç heveslenmeyin yeni geline bunların binde birini bile yapamazlar, bı kere höt dese yeter... Anası da üzüntüden ölmez, aksine baş tacı eder yeni geleni, eurolar kesilmesin diye

Teşekkürler chatgpt-40.

Avrupa’da büyüdünüz ve böyle bi kıskaca mı yakalandınız gerçekten ? Türkiye’de neden böyle bişey normal olsun hanımefendi ? Kim kaynanasını yıkar , kim evden çıkmasına izin vermeyen kocasını baş tacı eder , 100 yıl oldu biz bunları geçeli , sizde geçin lütfen hala gençsiniz hala başka bir birliktelik huzur ve mutluluk şansınız var , değerlendirin.

Siz bu hapisten kurtulmak için bir şey yapmayıp,sadece şikayet ederek 15 sene cektiyseniz daha da çekersiniz aksiyon almadan yaşar hayatınız ile ilgili kararları başkasının eline bırakırsanız 15 sene değil 45 sene köle olur hayatınızı çiğneyip tükürüp çöpe atmalarını izlersiniz......

Bence asik olan sizmissiniz esiniz degil ! Seven adam bisey icin karisini 10 sene yalvartirmi yahu . Umarim en dogru karari verirsiniz siz ve cocuklariniz adina.

80-90 laırın alamancı yaşamı

Yeni nesil böyle değil aplam yaşın da genç aslında

Avrupa’da büyümedi aslında Türk mahallesinden akrabalarından başka birini görmedi öyle düşün değerlendir
Eskinin köyünden direkt Almanya’ya giden profilleri
Köyden çıkıp herhangi bir şehir görmeden direkt Almanya

Ya bu gözler neler gördü Türk marketinde karısını azarlayıp sus sen konuşma profilleri
Yani Avrupa diye gözümüzde büyütmeyelim bu amcalar sivasın yolu olmayan köyünden direkt kölne gidip yerleşmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…