Eşimle sürekli kavga ediyoruz

Ayrildiginizda çok mutlu olacağınızı hissettim.Boşanma süreci hiç kolay değil evet ama size çok iyi gelecek inanın bana.Ben bu kadar net kimse için boşan ya da boşanma diyemem ama size boşanın diyorum.Muhtemelen Almanya da siniz,ya da Hollanda.Oh mis.Calisiyormussunuz da, çocuklar da küçük değil.Sosyal devlette durumunuz daha kolay olur.Bu herifin kendisini, anasını,bacısını,biraderini çekmeyin.

Belki sizin dışarı çıkmamanizi istemeleri oradan buradan akrabadan sizin kocadan gelen mallari paralari duymayın diyedir
Kusura bakmayın 15 senedir gördüğünüz bu muameleyi köyünden çıkmamış,hayatı boyunca hiç çalışmamış genc kızlar kabul etmez.

En önce eşimle tatile gitmezdim. O gidip yıkasın anasını babasını! Ben dururken annemi neden gelin yıkasın! Hele de misafir gelmişse. Onu hak ettiği yere gönderdikten sonra çocuklarımla güzel bir tatil planı yapar doya doya tadını çıkarırdım. Eşime ders olur düzelirse ne ala. Yok düzelmezse başka sorunlarda varsa boşar temelli anasına yollardım. Hem mutlu olurdu!

Tüm erkekler aynı sanırım. Benim de 10 yılım sene boyu çalışıp yaz tatillerinde kaynana evinde kocamın tarladan gelmesini bekleyerek geçti. Bu sene Nisan da benim eve geldiler başka şehirdeyim. 4 gün saçımı süpürge ettim memnun etmek için gezdirmediğim yer, tatırmadığım şey bırakmamaya çalıştım hizmet etmekten sırt ağzımdan uyuyamadım, helali hoş olsun ona lafım yok. Giderken pazara gidelim öyle yola çıkalım dedi kayınbabam 1 meyveyi çok beğenmiş çocuklarına al dedi bana 1 kilo yesinler. Kayınbabamla kavga etti o meyveyi almadı kayınvalidem. Maddi durumu var almak istemedi. Eltim vardı yanımda onlarla aynı şehirde yaşıyor beraber gelmişlerdi, ona istediğin bişey var mı senin çocuklar yolda hangi meyveyi yemek ister diye ona sordu hemen sonrasında, aa parasını verme kızım ayıp baban ne güne duruyor bile dedi.O kadar zoruma gitti ki bana değil torunlarına almadı yani torunları 1 kilo meyve etmedi. O an nutkum tutuldu bişey demedim ama yoldayken aradım hesap sordum. Tabiki üste çıktı ben iyi niyetliyim onu nerden çıkardın bi daha da sana gelmem diye. Öyle kapattık. Çok zoruna gitmiş zona olmuş.Bu sene bi bayrama gittim ki hasta 5 gün yemeğini yapıp evini toparladım, dolabına yemek attım, yine insanlığımı yaptım geri döndüm kalmadım. İnan insanlık kimseye yaramıyor takdir de görmüyor kimseyi kendimden çok umursamak istemiyorum artık. 10 yıldır evliyim 10 yıldır 10 çeşit hastalığım çıktı ve çeken benim azcık fazla inlesen insanlar hastalığından bile sıkılıyor kocan, kendi ailen bile. Kimin için çabalayacaksın yani.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…