eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

İlgiden önce dayak onayına çözüm bulsun. İlgi istemek nedir yahu adam dövüyor kadını ana dert olan ilgisizliği.

Çok haklısınız, şiddet yaşandığı zaman boşanmalıydı ama boşanmamış, maalesef bu durumu yaşayıp boşanmayan çok kadın var Türkiye'de, bir daha yaşanmayacağına dair söz verdi artık yaşanmıyor diyor. Onu kabullenmemesi lazımdı onda hem fikiriz ama kabullendı diye bundan sonra eşinin her hoşuna gitmeyen hareketine eyvallah demek zorunda mı?

Tatlım bende bir yıldır evliyim. Bence eşine anlayış göster. Dışarı hayatı çok zor. İnsanlarla uğrşamak. Tek sende senin yanında huzur bulsun. Anladığım kadarıyla sen çalışmıyorsun. Evde durdukça eşinden beklenir. Biraz ondan. Ama eşine yazık. Bir mesaj atsa sen cevap yaz bitmez. Ben eşimi doğum günler dahil hiç sıkmadım. Olmasın yada sadece sen yap akşama. Neden dışardakiler eşimi bunaltacakken bende bunaltayum. Mesela birgün eşimi aradım mesgule attı. Yanındakiler ooo daha yeni evlilik mesgule atma diye eşime söylemişler.eşim o an yemek yiyormuş yarım saat sonra döndü. Derdimi söyledim kapattım. Kadınlar erkekleri çok bunaltıyor. Senin farklı olsun. Hayatta herşeyden önemli olan şey bana göre huzur. Eşimin huzuru için ben sevdiğim şeyden vazgeçiyorum. Oda benim isteklerime hayır demiyor. O isyemeyince ben tamam diyorum. Tek hazine eşin. Evlatta evlenip gidiyor. Eşini yorma canım

istediğim çok basit şeyler ama günde 5 dakikasını almaz toplasan yazdığı mesajlar

Dün aynı şekilde bir sinirle bana bağırdı biliyor musun aradım açmadı aradım açmadı en sonunda ya çalışıyorum biliyorsun yoğunum dedi ve bu ay gerçekten yoğun biliyordum arkasında ya kusura bakma komşuya geldim haberin olsun demek için aramıştım eve gelecekmiş in öğlen yemeğe diye yazdım cevap da yok gülüm oldum gellemicem çok yoğunum dedi uzatmadim bende niye bağırdın diye biliyorum çünkü yoğun eve geldi az sürat yaptım gönlümü aldı o sırada neyle uğraştığını anlattı ki biliyorum tahmin edebiliyordum zaten müşterinin yanında olduğunu ama bnim de arayacağım tutmuştu üst üste aradım o da abiye anlık başkasına kizmasiyla bana patladı uzatsaydim ne olacaktı sanki sonuç değişecek mıydı bütün gece sinirden kuduracaktim boşver bu kdr takılma eşim şuan da pazar günleri bile ise gidiyor her akşam geldiğinde akşam dışarı çıkalım diye geliyor bir bakıyorum çok yorgun kıyamıyorum hiç sesimi çıkartamıyorum bende ev halimle takıldığını için oda birşey demiyor bazen bizim de yardımcı olmamız gerekiyor

Ben sizi haklı buldum aslında. Bilmiyorum bende mi bunaltıcıyım ama benimde birlikte olduğum kişi kendi işini yapıyor her gün gelen misafirleri, toplantılar bazen tuvalete gitmeye vakti olmuyor adamın. Ama o toplantı esnasında attığı tek bir kalp bana iyi hissettiriyor. Demek o yoğunlukta aklında ben varım diye düşünüyorum. Uzun cümleler kurmasına da gerek yok bir imoji bile yetiyor bazen. Açıkçası sizin beklentiniz olan o süprizler veya en azından 1 sene dolana kadar ki her ay bir yemeğe çıkma olayı falan bende beklerdim karşımdakinden çocukluksa çocukluk. Eşiniz düzelir mi bilmem ama siz bir süre sonra yıpranıp bu beklentilerinizden vazgeçeceksiniz gibi duruyor. Umarım öyle olmaz.

Bunlar hep issizlikten oluyor
Öyle bi kocam olsa parasini yemekle uğraşırdım

evet diretiyorum hep aynı konu yüzünden tartışıyoruz yani yoksa çok monoton ve ruhsuz bir ilişki olur diye düşünüyorum hep

benimde kendimce anlayışlı olduğum zamanlar inanın çok oldu. ama ben onun önem verdiği şeylere dikkat ediyorsam onun da yapması gerekirdi...

doğru ama daha şimdiden birbirimizi o kadar yıprattık ki.. ben hep evliliğe hareket getiren taraf olmaktan bıktım. ayrıca bende çalışıyorum ama ona zaman ayırabiliyorum.

şöyle bir durum var ben zaten her dediğine eyvallah demiyorum ve tepkimi gösteriyorum yinede

Kusura bakma ama adami bu şekil bunaltmaya devam edersen boşar seni . Ne bu kadar beklenti kaç yaşindasin bilmiyorum ama evlenmissin biraz olgun ol. Sevgili değilsiniz. Ben şirket sahibi olacağim onca iş güc arasinda bide senle uğraşanazdim valla.

İlgiden önce dayak onayına çözüm bulsun. İlgi istemek nedir yahu adam dövüyor kadını ana dert olan ilgisizliği.
şuanki problemim bu evet. şiddet olayından sonra bitiremedim maalesef.

Fikirlerini açık görüşlülükle burada yazar gibi yüz yüze de söylemelisin
o kadar çok söyledim ki... bak dedim çevrendeki yeni evlilere bilmem ne diye örnek bile verdim aynılarını ona da anlattım bir iki gün iyi sonra aynı

fikirlerinizin bana yardımcı olduğunu hissettim size birşey anlatmak istiyorum şuan konuşmuyoruz ve dün iş için şehir dışına gitmişti eve geç geldi. ben yatmıştım yatağa yattığında aldım yastığı filan oturma odasında uyumaya geçtim. konuşmuyoruz zaten dün de bağırdım çağırdım bi haber ver nerdesin bilmem ne diye filan.. doğru mu yaptım sizce

evet maalesef devam ettiğim için evliliği yaşatacak birşeyler arayışı içerisindeyim

O zaman onu degistirmeye calismamalisin.Isteklerin senin hayat tarzinla ilgili ama adamin hayat tarzi o degil.Baska sorun var mi bilmiyorum ama bu bahsettiklerin sana gore sorun.
evet çok ama çok farklıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…