eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

Valla bende okurken boğuldum. Diğer arkadaşların dediği gibi eşini biraz rahat bırak. Kendine meşgale bul. Adama sarmaktan kurtulursun.
hiç konuşmayacağım artık rahat rahat yapsın işlerini

Harbi içim daraldı.meltem ve haluk gibisiniz☺bide ne oyle"yeni evliyiz "
Assagi yeni evliyiz,yukarı yeni evliyiz...
Bi relax
evet eşim de bizi onlara benzetiyor bende onlar 40 yıllık evli rolü oynuyorlar diyorum biz yeni evliyiz diyorum :KK43:

Esim boyle yapsaydi bana cok kavga ederdik.Yoruluyoruz calisiyoruz.Her ay kutlanilmaz .Kucul suprize vakit olmazya bilir cok gerginsiz rahat bazen bir cikolata alir.Bazen gelirken ekmek alip geliyor benden mutlusu yok bin sukur diyorum .Supriz falan bos biraz .
daha küçük şeylerle mutlu olmayı bilmem gerek ..

Karsilanmayan beklentiler iliskiyi bitirir. Adam soğuk donuk ve okuz oldukca sizin beklentileriniz artmis. Adam surpriz yapan bi tip olsa siz bu kadar surprize duskun olmayacaksiniz. Bunaltici gelmedi bana tavriniz, ki oyle olsa bile psikolojik bi bozukluk vardir o da anca sevgiyle ilgiyle duzeltilir. Ofd beni bunaltiosun diyerek dgil.

Yanlış insanla evlenmissiniz uyumlu degilsiniz. Beklentileri düşürün. Yoksa mutsuz olursunuz.
kesinlikle doğru ve ne yapacağımı hiç bilmiyorum ya o böyle olmasaydı bu kadar abartmazdım belkide

Eşinizden şiddet görüp sonrada vıcık vıcık romantizmler bekliyorsunuz. Dayağın yan etkileri bu olsa gerek.
Yahu kendinize saygınız hiç mi yok. Bu ne acizliktir, bu ne buldumculuktur, bu ne kocacığım da kocacığım saplantısıdır anlamadım.

Beni döv ama her at dönümünde pasta keselim, beni döv ama tuvalette hacet giderirken mesaj yaz bana diyen bir zihniyet olsa olsa burada sallama konu açan fake dir.
fake değilim tabiki burada yaşadıklarımı anlatıyorum ama artık ayrılmadım yani boşanmadım buna bir çözüm bulmaya çalışıyorum kafamın karışıklığını gidermeye çalışıyorum

kendinize gelin konu sahibi silkelenin ve mantıklı düşünmeye başlayın
hiç umursamayayım mı konuşmayayım mı eşimle, kendi haline bırakayım ne hali varsa görsün mü.
o zaman ne anladım bu evlilikten

Dusunceleriniz cok sacma geldi bna yeni evli hevesi degil sznki resmen cocukça azicik buyuyn ve esinizi bogmayin bna bile daral geldi bu ne yani adam ne yapsin yazik valla esinize
içimizdeki çocuğu öldürelim o zaman en iyisi

baştan saçma zaten yeni evliyken dayak yiyor bir de neden her ay pasta kesmiyoruz diyor
ne kadar tekıldınız pasta konusuna o başlarda yapmaya çalıştığım bir şeydi sadece ayrıca o sadece örnekti ne pastaymış herkes ona yorum yapmış

kusura bakmayın da herkesin huyu suyu farklı yani adam yoğun çalışıyormuş her ayı kutlamak nedir ya ne kadar gereksiz birşey. Adam sizi hiç gezdirmiyor değildir ama akşam haftaiçi yorgun geliyormuş keyfinden uyuyakalmıyor ya. Siz evde sıkıldığınız için öyle geliyor.Müzede yorum yapmamasına bile kızmışsınız ya anlamıyorsa ne yorum yapsın ki ilginçsiniz.Eşinizi hayatınızın odağı yapmışsınız ama bir uğraş bulup bundan kurtulun.
evlilik zaten birbirine uyum sağlamaya çalışmak değil midir

cinsel birliktelikte bulunmasıyla bu kadını araması arasında bir bağlantı kuramadım

kimle birlikte oluyor? başka kadınlar beraberken mi kocasını arayacak?

öte yandan kadın dayak yedim diyor ama sürprizler bekliyor. her ay dönümünde kocası ona pasta kessin istiyor.

adam psikopat kadın da çok saf
evliliği bir şekilde kurtarmaya çalışıyorum sadece

Burada yorum yapan insanları anlamak o kadar zor ki bazıları ( böyle düşünmeyenler hariç) sanki gerçekten her kararları hayatları dört dörtlukmuş misali bilmiş bilmiş yorumlar yapabiliyor. Eminim sizinde eşinize sevgilinize vs. Karşı çokta mantık çerçevesinde olmayan tavırlarınız olmuştur. Burada hanımefendi eşinin onunla yeteri kadar ilgilenmediğinden dert yanıyor. Ve kısmen haklı yanları da var .size gelince hanım efendi eşinizin gun icinde 10 dakıka sesinizi duyması çok bişey götürmez ondan. Hiçmi tuvalet ihtiyacı yok bu adamın hiç mi cinsel birliktelikte bulunmuyor tüm bunlara zaman bulan adam kusurabakmasun ama en azından bi alo deyip sesinizi duyabilir. Arada sizinle dolaşabilir. Arada kutlama yapabilir. Size tavsiyem beklentilerinizi düşürün bu tur jestleri arada sırada yapmasını sağlayın. Çunku siz ilgisiz rahat İşkolik bir adamla evlenmişsinz. Ya kabullenin yada boşanın benim size tavsiyem budur
kabullenmeye çalışma aşamasındayım ama hep patlak veriyor kendimi tutamıyorum tartışıyorum. sonrası Allah kerim artık

Bu kadar çaresiz olmayın lutfen.
Bu evliliğe mecbur degilsiniz. Daha genceciksiniz. Ömür bu mutsuzlukla gecmez.
Geriye dönebilseniz eminim bu adamla evlenmezdiniz. E öyleyse bu genç yaşta "Bu hayat benim" diye elinizi masaya vurmak neden bu kadar zor? Sizin kac ömrünüz var harcayacak? Bir daha bu yasa gelecek misiniz?
çok haklısınız ama boşanmak tüm hayatımı yeniden yazmak gibi bir şey olur. ben tüm hayatımı nasıl yeniden yazarım güç bulabilir miyim bilmiyorum..

X