eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

İçinizde boşanmak arzusu var mı ? Kaç yıllık evliydiniz ?
daha yeni evliyiz bir yılımız dolmadı. ailem evliliğin ilk zamanları olur böyle şeyler filan dedi barıştık boşanma arzum var tabiki ama korkum da var

yazıyorum cevap yok onu napıcaz..

ben ilk mesajınıza göre yorum yaptım..
arkadaşlar yazmışlar diğer konunuzu okudum..
aşırı şiddet gördüğünüz bir adamdan ilgi alaka beklemek fazlaca iyimserlik..
dayaktan sonra ayrılmadığınıza göre dayağın yanında devede kulak kalan şeyleride fazla kafanıza takmayın..
bana beklentileriniz gelişimini tamamlamış bir adam için fazla geldi.

Siz çok fazla beklenti içindesiniz. Eşinizde de hiç sizinle zaman geçirme hevesi yok.
Ortası yok sizin evliliğinizde.

Bir kere o her ay pastayla çiçekle böcekle kutlamaları bir tarafa bırakın. Yok öyle bir dünya. Ama arada elinde bir çiçekle gelse, tv karşısında sızmamak için çabalasa, akşam bir çay içmeye yürüyüşe çıksanız incileri dökülmez beyefendinin.

Hem 'naber nasılsın' diye mesaj atmak iş bile değil.
Seven insan merak eder. Hatta sesini duymak ister bunlar kaç dakikalık iş ki? deyip alt metni doldurmayı size bırakıyorum...

daha yeni evliyiz bir yılımız dolmadı. ailem evliliğin ilk zamanları olur böyle şeyler filan dedi barıştık boşanma arzum var tabiki ama korkum da var
Ufff balık baştan kokar biliyorsunuz dimi ? Daha bir yıl olmamış sizi dövmüş, ne bekliyorsunuz ? Size her gün buket buket çiçek göndermeyecek emin olun... Konunun başında beni sisirdiniz ama şimdi size hak verdim fakat! Böyle bir adam için kendinizi heba etmeyin. Kimse size kötü gözle bakmaz. İşiniz , mesleğiniz varsa çok da güzel ayakta durursunuz. Yaşınızı bilmiyorum ama hiçbir şey için geç değil... Bırakın 1 yılı 1 gün bile böyle adama tahammül edilmez.

Şuan boğuluyorum.
İlk sayfadaki mesajınıza istinaden yazdım.

Yeni evli olunca ne oluyor anlamadım ,adam iş güç sahibi her dakika sana vakit ayıramaz ki kendine hobi edinsen mesela ya da çalışmaya baslasan

aaa eski konusuna bakmadım şiddet görmüş öyle mi

çok beklentiye girmiycem artık... konuşmayacağım onunla ne yaparsa yapsın..

Tek boşanan siz olmayacaksınız, kimse size dul gözü ile bakmayacak, ayrıca kimseye evlenip ayrıldığınızı ilan etmek zorunda değilsiniz....
herkes illaki bir şekilde bilecek ama ailem çok büyük sorun çıkarır işte keşke bu konuda arkamda duran bir ailem olsaydı keşke..

en iyisi hiç konuşmamak muhatap olmamak mı..

çok haklısınız işte beklediğim öyle basit şeyler ki inanamazsınız ya...

Benim eşim de şirket sahibi ve çok yoğun yeri geliyor saat 5 de ise gidiyor bende yeri geliyor artık yorum ediyorum ama onların sorumluluğu normal çalışan insanlardan daha fazla eşim 3 kişiye maaş veriyor onların sigortası osu busu derken birde ev kira aldığımız evin kredisi kendi iş yeri kredisi o adamlardan işlerini döndürmek zorunda sonuçta işçi olan adam işini yapar ay başı olduğunda çeker alır maaşını yeri geliyor ben eve birşey almıyorum maaşlar ödeniyor ki bende yeni evliyim bir yıl dolması daha ... Ben de mesaj atarım bazen cevap alamam bazen bir bakmışsın evde bitmiş öğlen yemek yemek için bir bakmışsın arar niye aramıyorum diye dert yanarken bulurum onu kafaları o kdr dolu ki bence simariklik yapma

23 yaşındayım işim var çok şükür ama korkuyorum işte boşanmaktan

Sen sağlıklı dusunemiyorsun,ilgi bekliyorsun yeni evliyim diyorsun ama şiddet görüyorsun ve de sevgim kalmadı diyorsun ee nasıl olacak bu is

herkes illaki bir şekilde bilecek ama ailem çok büyük sorun çıkarır işte keşke bu konuda arkamda duran bir ailem olsaydı keşke..
Her boşanan kişinin ailesi destek olmuyor emin olun..burada ne kadınlar ailelerini karşısına alıp da koca kişisini boşadı... Eğer tek korkunuz bu ise düşünmeyin ama seviyorum bu evlilik kurtulsun diyorsanız o zaman terapi alın çünkü bu saatten sonra sizin yapabileceğiniz pek bişey kalmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…