eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

Müzede seninle konuşmamasını ilgisizliğine örnek olarak vermişsin, ne yapsın adam heykellerin karşısına geçip sana 10 dakika beyanat mı versin? Bunun ilgisizlikle ilgisi var?

Bayağı uzun yazmıştım ama sildim, şiddet ile ilgili yorumlar var, o kısmı okumadım. Size şiddet uygulayan bir adamdan çok fazla şey bekliyorsunuz bence...... Bana şiddet uygulayan adam yollarıma gül serip her günümüzü kutlasa ne kutlamasa ne...
öyle ama evliliği bitirmediğim için bu şekilde kurtarmaya çalışıyorum

Haklısın, ama dediğim gibi eşinin üstüne çok gittiği için adam boğuluyor... Şimdi düşünüyorum da eşim bana surekli baskı yapsa ben yapacağımı da yapamam... Konusu o da değil aslında mesaj atmaması ayda bir pasta kesmemeleri... :)
ben sana bu yorumu yazmadan şiddet olayını bilmiyordum..
şimdi ögrendim şiddet olduğunu cok üzüldüm konu sahibi adına.. şiddet varsa denecek söz yok aslnda

ben sana bu yorumu yazmadan şiddet olayını bilmiyordum..
şimdi ögrendim şiddet olduğunu cok üzüldüm konu sahibi adına.. şiddet varsa denecek söz yok aslnda
Bende şimdi öğrendim inan... Çok şaşırdım, eşinden öyle bahsetmiş ki sanki tek sorun ayda bir pasta kesmemeleri ve gun içinde mesaj atmaması. Adam ağır odun çıktı haberimiz yok...

Iş çıkışı gezmek istiyorsanız eve hiç sokmayın kocayı. Direk iş çıkışında buluşun o civarlarda birşeyler yapmaya çalışın. Yemeğe çıkın, sinemaya gidin, bir kadeh birşey için vs. Sonra eve geçin. Ama tabi hergün hergüm olmaz bu amca haftada bir. Sürpriz konusunda da bana ne yapılırsa sevinirim diye değil o ne yaparsam sevinir diye düşünerek sürpriz yapın. Tatlı, çiçek, ev süsleme yerine daha erkek zevkine uygun şeyler deneyin. Güzel bir rakı-balık sofrası hazırlayın mesela. Sevdiği tarzda maç bileti ya da konser bileti hediye edin. Hoşuna gidecek teknolojik oyuncaklardan alın. Mesela birlikte oynayabileceğiniz oyun konsolu alın oturun evde oyun oynayın ya da drone model uçak filan alın çıkın sahilde uçurun. Adamın içindeki çocuk hiçbir zaman Evcilik Oyunlarında karısıyla çiçekli böcekli kutlamalar yapmayı planlamamıştır ki içindeki çocuğa sizin yöntemlerinizde erişebilesiniz. Bir de gün içinde iş mailinden iletişim kurmayı deneyin onu herhalükarda kontrol eder ordan da size dönüş yapsın bir zahmet .

Son olarak müzelere Gidip etraftan göre göre yorum yapmaya çalışmak biraz özenti oluyor. Sanat üzerine konuşmak istiyorsanız biraz daha interaktif şeyler deneseniz. Mesela karanlıkta diyalog var Zorlu'da onu bir deneyin.
evet biraz daha erkeğe yönelik şeyler olabilir. ama o hiç çabalamayınca bende diyorum ki kendime o çaba göstermiyor ben niye yırtınıyorum yani

Bende şimdi öğrendim inan... Çok şaşırdım, eşinden öyle bahsetmiş ki sanki tek sorun ayda bir pasta kesmemeleri ve gun içinde mesaj atmaması. Adam ağır odun çıktı haberimiz yok...
aynen öle konuyu tamamen değiştirir şiddet olayı..şiddet eğilimli bir insan aramamıs sormamış eve gelmiş yatmış cok da önemli değil aslnda herşey beklenir.. kızcagızda hala ilgi alaka bekliyor birşeyler bekliyor düzelir mi umudu ile.. ama haşmetbeyimiz cok yogun çalışıyor .. o haklı güya..

Yoo

Hareket gün içinde papağan gibi aynı şeyleri yapmak değildir ki

Akşam otururken aniden konuşmak kalk şunu yapalım demek vs değişikliktir

Yani her gün işyerinde neden arayıp ne yaptığımı sorsun herkes işini yapıyor işte değişik bir şey oldu ise de anlatırız birbirimize

Klasik olan şeyleri tekrar konuşmak görev gibi ne yapıyorsun aşkımmmmm yazmak asıl monotonluk doğurur

Akşamın 10 unda kimi Zaman uyunur kimi Zaman dışarı çıkılır ama bu görev gereği değil içten geldiği için yapılmalıdır

Bu eşim işte beni unutuyor konuları bana garip geliyor zira bence işte eşi de çocuğu da unutmak lazım

Eşin sürekli işte neden aklımda olsun ki

Ya da her saniye ayyy o ne yapıyordur diye neden düşüneyim

benim kendi kafam yoğun önümdeki işi bitirmek iken derdim, eşimin o an çay mı içtiği, birisi ile toplantı mı yaptığı yahut annesi ile mi konuştuğu beni ırgalamıyor
dediğin gibi olsa akşam 10 da yürüyüşe çıkalım diyorum mesela yorgunum e işteyken yoğunsun evdeyken yorgun ne ara bana zaman ayıracaksın hani

O da değil ama dediğim gibi eşinizi boğduğunuz için adamın içinden gelmiyor. Şahsen eşim bana bu kadar baskı yapsa benimde içimden gelmez. Baskı altında hissedilen birisinden sağlıklı hareket beklememek lazım.
kendi haline bırakıcam zaten artık olduğu kadar..

aynen öle konuyu tamamen değiştirir şiddet olayı..şiddet eğilimli bir insan aramamıs sormamış eve gelmiş yatmış cok da önemli değil aslnda herşey beklenir.. kızcagızda hala ilgi alaka bekliyor birşeyler bekliyor düzelir mi umudu ile.. ama haşmetbeyimiz cok yogun çalışıyor .. o haklı güya..
Bende sanıyorum ki çok güzel giden bir evlilik var :s tek sorun bu olsun deyip kızın üstüne gidiyorum da düzeltsin kendini diye :s
Ne zaman dövdü sizi G gkk1 ?

çok üzüldüm.. bir evililkte şiddet var ise o evlilik bitmiştir bence.. ne kadarda yama yapsan olmaz işte.. sökülür gider tekrar
ne denir allah yardımcınz olsun..
amin ama şuan öyle bir durum yok şuan işteyken yazmamak filan gibi basit şeyler konumuz

kendi haline bırakıcam zaten artık olduğu kadar..
Ay bencede bırakın ne hali varsa görsün ! Şiddet olayını bilmiyordum ben soylemediniz çünkü en başta... Böyle kazma birisi için ayda biri bırakın senede bir bile pasta kesmem

Haklısın, ama dediğim gibi eşinin üstüne çok gittiği için adam boğuluyor... Şimdi düşünüyorum da eşim bana surekli baskı yapsa ben yapacağımı da yapamam... Konusu o da değil aslında mesaj atmaması ayda bir pasta kesmemeleri... :)
ayda bir pasta olayı tatlı sürprizlere örnekti sadece yani yeni evlilerde öyle bir heves olur ya hani onu anlatmaya çalışmıştım yoksa bana bir not yazsa kağıda onunlaa bile mutlu olurum

X