Eşimle sorunları çôzemiyoruz haklımıyım bilmiyorum

Kendinize bu hayati neden layık gördünüz, hersey aşk veya para değil ki , eşiniz sizi baya baya kazıklamış, affedilecek şey değil benim açımdan, boşuna katlanıyorsun bu hayata ...

Demek ki sizde kandirikcisiniz cunku esiniz sizi kandirmis 2 yil sonra tasiniriz diye
Boyle ruh ikizi mi olur

Arkadaşlar bu kadar şeyin işinde 15 gün 1 ay kalmama takılmış evlenince eş bulinca bir anda eski hayatı geride bırakıyorsunuz yeni bir yuva kurucam diye 25 yıllık yuvadan vazgecmekmi aile ilişkilerim herkese gôre çok daha iyi olabilir evlendik diye bizi büyüten evde aileyle 1 hafta kalamam demek bence sorun sizdd bende değil ki eşimle asla bu konuda tartışmamız olmadı ne zaman istersem gidebildim kısıtlama sôz konusu dahi olmadı bu insanlar gerçekten tuhaf

Bende tek kızım, 1 yıldan fazla oldu baba evine gitmedim. 3 ayda bir gidip 15 gün de kalmam. Annem en yakın arkadaşım ama benim de artık bir çekirdek ailem var.

Adamın kadını getirdiği hayat eskisinden o kadar uzak ki nasıl alışsın. Öğretmenken köye taşınmak, tarlada çalışmak, biraz daha özensiz günlük alışkanlıklar... Kaç kişi alışır. Ben konu sahibine hak verdim evet aile ziyaretleri çok olmuş ama bu da tamamen alışamamaktan. Miras diye kinayeli yazanlar olmuş ama miras boşanma durumunda paylaşım dışıdır, ayrıca kadının bu hayat şartlarını miras için kabullendiğini nerden biliyoruz. Adam köprüyü geçene kadar tamam deyip kandırmış resmen. Bir de kendisi ailesinden ayrılmazken kadını suçluyor, manipüle ediyor. Tam kurnaz. Ortak, tarafsız bir şehre bile erkek evet demezsen aile düşkünlüğü ile kadının sadece suçlanması da ayrı bir olay. Kadınlar bile bu kadar ataerkilken erkeklere sıra gelmiyor ülkede

Ben konu sahibini haklı buldum. Konu sahibi doğru ya da yanlış yalan söylememiş isteklerini belirtmiş. Kocası da kabul etmiş. Sonra U dönüşü yapan koca olmuş. Ayriyetten bir aileye yakın olacaksak bende kendi aileme yakın otururum kocamınkine değil. Ayriyetten eşini kandırıp evlenip ailesinin yanına getirtip sen benle aile olamadın diyen erkeğe de hak vermem. Bu ülkede kadınlar hep tası tarağı toplayıp ailesini bırakıp uzağa gidiyor. Erkekler ailelerinin dibinde duruyor. Hiç kusura bakmasınlar valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…