Eşimle kavgamı duymuşlar!

Sorun kavganızı başkasının duyması değil. Eşiniz uzatmamak için belki sakinleşip konuşmak için başka odaya gidiyor siz kapıya dayanıyorsunuz. Bu tür zamanlarda kontrolü olmayı öğrenmeniz lazım.

Ya öyle küfürler vs değil ama kapı çarpmaları evde koşmalar tarzında oldu bir takım şeyler normalde böyle büyümezdi ama bir an sinir patlaması yaşadım keşke kendime sahip çıksaydım
Ahhh ergen kızım sayesinde biz sık sık küçük çapta kriz yaşıyoruz. Her anımız bir olmaz sonuçta insanız, olan olmuş üzülmeyin. Ben akşam iş dönüşü evde karşılaştığım manzarayı görünce patladım ne yapalım her gün içimize atamayız arada patlıyoruz

Vallahi sizin de işiniz çok zor bir de ergenlik he çocuk istemek ayrı büyümesi ayrı ergenlik apayrı Allah yardımcınız olsun

Bunu bende biliyorum sık olan bit şey değil tüm samimiyetimle söylüyorum ama diyelim kontrol bazen elimizde olmuyor çünkü karşımızda tam sinirlenelim diye davrandıkları da oluyor napıcaz bu durumda ? bende istemem kavga etmeyi sık olmasa da kontrolümü kaybettiğimi fark ettim hayır yani psikolojik olarak destek alayım desem sürekli olan bir durum değil ama arada patlıyor insan keşke bende kontrolcü olsaydım

Keşke karşındaki az insan olsaydı da duymamazlıktan gelseydi bir de yeni evliymişsiniz . Çok çok haklısınız insanlara karşı daha dikkatli olunmalı bazen eşimiz bile bize karşı pot kırıyor millet ne demesin

Bende çok üzüldüm şuan sorsanız dünyanın en harika kocası bende en çok seven kdın benim ama demekki sevenin siniri kötü olurmuş malesef daha hassas olmalıyız buradaki herkese çöm teşekkür ederim az bir şey içim rahatladı umarım kimse yuvasında huzursuz olmaz

Çok üzüldüm ya düzelirler ya da ayrılırlar .ayrılsın demek de bize kolay fakat böyle dışardan duyunca çok kötü geliyor yani umarım bu şekilde anılmamışızdır

Bir senedir birkaç kez bağırma olmuştur o da tek bir cümle o da beni duymuyor musun gibi bit cümledir sizin en azından akrabanız burada yabancıyız biz

E duysunlar. Geçen üst komşum oğluna sitem ediyordu. Üzüldüm, dua ettim onlar için. Duyanlar da ne desin yani onlar da üzülmüştür, zaten ilk defa olmuş

Her evde kavga olur. Kimseyi alakadar etmez. Alt katımdanda üst katımdanda kavga sesi duydum çok kez. Eğer şiddet durumu varsa polise haber veririm birine zarar gelmesin diye. Gerisi beni yada kimseyi alakadar etmez.

Evet her evde olur da keşke olmasa biz aile binasındaydık evlenmeden önce rahattık yani böyle yabancı binada insan bi yabancılık çekmiyor değil

Her evde olur hepimiz insanız ama bi daha olmamak şartıyla . Çocuk varmı bilmem ama çolluk çocuk olduğunda bu tarz şeylere şahit olmaları hoş olmaz
Tam evliliğim oturdu dedim eşim çok iyi dedim düşünmeye başlamıştık hatta aşılama bile düşünmüştük eşim yine kötü değil insan olarak çok iyi ama asla aşamayacağımız bir konu var bu da eşim kavga edelim demiyorum ama tartışmaktan hoşlanmaz küçüklüğünde evde çok huzursuzluk yaşamış ve o yüzden hep gülelim görmeyelim ister kusurlarımızı ama her zaman olumlu bakamıyoruz ki

Aşamayacağınız konu ne peki

Amin inşallah herkes evinde mutlu huzurlu olsun inşallah ağzınızın tadı bozulmasın

her evde ara sıra kavga gürültü olur ama gece vakti insanların uyku saatinde falan yapmayın, çevreye ciddi rahatsızlık veren bişey gece vakti kavga gürültüsü

Amin inşallah herkes evinde mutlu huzurlu olsun inşallah ağzınızın tadı bozulmasın
i
Aşamayacağınız konu ne peki
Vallahi ben konuşurken tv ye bir dalıyor üç kere seslensem duymuyor hele maç varsa yani bi cevap ver bir dön izle ve aşırı iyi niyetli hak hukuk adamı ben de adalet derim ama bazen onun adaleti bize zarar oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…