Eşimle kavgamı duymuşlar!

omrum94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
786
439
29
Herkese Merhaba
Bir senedir bu evdeyiz ve eşimle hiç çıtımız çıkmazdı ta ki bir konuda anlaşmazlık yaşayana kadar aslında bu konuda da aramızda değil saçma sapan bir insan yüzünden tartışma çıktı.(kıskançlık vs değil) neyse bu konu uzadı gereksiz laflar edildi ve en sonunda eşim kendini odaya çekti yanına gelmiyim kavga çıkmasın diye kilitledi sonra ben o sinirle kapıyı itiyorum ve kavga etmeye başladık kapı sesi de oldu bağırma sesi de oldu kavga sonrası ikimizde normale döndük benim abartmam olabilir ama eşimin de iyi iletişim kuramamasından kaynaklı bir kavgaydı ve şuan çok utanıyorum kendimi iyi hissetmiyorum duyanlar ne demiştir hakkımızda bilmiyorum evi süpürürken bile bi garip oldum bu durumla karşılaştığınızda ne düşünürsünüz bu arada ev sahibimiz aynı binada ve normalde çok iyi bir çiftiz en azından birkaç güne kadar

İnsanlık hali herkes kavga edebilir. Kavga ediyor olmak kötü bir çift olmak anlamına gelmez. Ama yine de kavgalarda dozu kapı tekmeleyecek kadar yükseltmemek daha iyi olur. Başkaları ne der diye değil sizin ilişkinizin moka sarmaması için. Sınırlar bir kez aşıldı mı bir daha toparlaması zor oluyor.

Duyabilirler, kime ne? Siz yan komşunuzun bağrıştığını duysanız hemen dedikodu mu yapıyorsunuz ki millet ne der diye aklınıza geliyor hemen
Ben yapmam duymamak için yerimi dahi değişirim ama böyle kavga daha önce etmedik ben baya gergindim sonra kavga bitt eşim kendini öyle ifade etti ama kapı itme vs sesler illa ev sahibimiz duymuştur ya da diğer komşular ister istemez kötü oluyor insan

Çok kavgalar ettik yeni evliyken
Yan apartmanimda aynı katta olduğumuz kadin in da çok sesini duydum haykıra haykira ağlarken. Vurmalı kirmali olmadığı sürece karışmam. Ama şiddet varsa hemen polisi arardım başkasının iyiliğ için.

Duydularsa duydular kime ne

Malesef bizde kapı çat pat oldu sonra kavga sırasında yere düşen şeyler oldu keşke olmasaydı

Amaaan herkes tartışır insanlık hali, oturanların hepsi de etmiştir takma bu kadar.

Geçen akşam gecenin bir yarısı apartmanda birisi dayım karımdan özür dileyecek diye bas bas bağırıyordu. Kesintisiz bir ön dk falan bağırdı bu şekilde ama kim olduğunu bile bilmiyorum. Hiçte ilgimi çekmiyor.

Bizim evler dipdibe az önce karşı komşum hapşuuuu dedi

Apartman sakinleri oturup gelip gidip sizin kavganızı mı konuşacaklar zannediyorsunuz anlamadım, gündemleri sürekli siz olmazsınız merak etme
Ya öyle değil de sonuçta ev sahibimiz de aynı binadayız böyle ses olması vs hoş durmaz diye kötü hissettim normalde tartışmayı kontrolde tutmaya çalışırız ama bazen raydan çıkıyor insan ben biraz fazla raydan takla atmış olabilirim

Uff bu kadar elalem icin yaşamayın ya boyle tipler elalem ne der diye nefes almaya korkar hepsi evinde çiçekli böcekli yaşıyor ya sanki

Aile binası gibi burda herkesin çok sakin bi hayatı var konuşmalar hep yankı yapıyor bir de böyle olunca insan utanıyor ses biraz fazla yaptık o ses de kavgada olduğu için içim bir tuhaf oldu eşime duydular mı diyorum sosyal yardımı arayıp kurtaracaklar beni diyor

Emin olun her evde kavga oluyor. 1 saat devam eden kavga seslerine bile maruz kaldık ama evdir diyoruz duymazdan geliyoruz. Yeri geliyor herkes evinde kavga ediyor çevrenizdeki herkesin her an güllük gülistanlık hayatı yok kafaniza hiç takmayin çok rahat olun normaldir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…