Eşimle kavgamı duymuşlar!

Erkekler eğer ortamı terk ederse asla peşlerinden gitmemek gerekiyor. Biz kadınlar o an her şey konuşulsun bitsin istiyoruz ama onlar daha farklılar bu konuda. Daha dikkatli olursunuz artık
Bunun kadın erkekle ilgisi yok ya, 2 tip insan var biri o an çözmek istiyor diğeri de sakinken. Ben de kavga anında uzaklaşan insanım, 2.kere ısrar eden olursa verecegim tepki beni bile korkutur.

Bunun kadın erkekle ilgisi yok ya, 2 tip insan var biri o an çözmek istiyor diğeri de sakinken. Ben de kavga anında uzaklaşan insanım, 2.kere ısrar eden olursa verecegim tepki beni bile korkutur.
Bu konuyla ilgili kitap okumuştum orda kadınlar kavga etmeyi o an ister ama erkek uzaklaşmak ister üstüne gidilmemeli tarzında yazıyordu genel durum bu muhtemelen

Aman herkes kavga ediyor. Önemli olan şiddete gitmesin yoksa her evde tartışma olur. Ben de komşuları duyuyorum özellikle gece edilen kavgaları ses giriyor yani eve ama normal geliyor tabi ki

Yahu onlar da sahabe ehlinden değil ya onların da ne kavga gürültüleri olacak. Bana normal geliyor böyle şeyler.

Bizim binada bir çift var kedi köpek gibi kavga ediyolar ve bizim binada tek bu yani bunlar gelene kadar çıt sesi duymuş apartman değiliz şok olduk sonra ben bunları asansörde el ele gördüm kıza acıdım yani sonra diğer komşular da görmüş biz şikayet ederken bile dedik ki sabah yine bu adama yapışık gezecekse bağırınıp durmasın gece gece bizi tedirgin etmesin dedik yani öyle böyle bir ses küfür anlatamam ben 7. Kattan ses kaydı aldım 5. Katın sesi net kaydedildi öyle bir bağırış kıyamet neyse biz baya böyle artık ya biz tartışalım ya siz konuşun diyince apt sahibi konuşmuş adam özür dilemiş bir daha ses olursa ben kendim taşıncam haklısınız demiş o günden sonra ses duymadık

her evde kavga oluyor keşke olmasa...kendiniz etmeseniz aile yüzünden onlar olmasa cocuk sebepli kavgalar yaşanıyor. yapacak bisey yok.

Çok kötü bir şey ben hiç hoşlanmam aslında böyle şeylerden fakat ilk defa oldu ve gerçekten utanç verici bizde küfür vs yoktu ama ses olarak bi bağırdık o da sinirle oldu keşke olmasaydı

Kavga olur da kapi carpmali, esyalari yere çalmali kavga olmaz ve hiç hoş değil.
Dikkat edersiniz bir daha.
Bir daha olmaması için elimden geleni yapıcam da olan oldu işte o kötü yani öyle çingene gibi küfürle değil aslında bağırma olarak bile çöm çok bağırma yoktu fakat ne yalan diyim kapı çarpma vs tarzında o da zaten içime oturdu bugün evde sesim bile çıkmadı çıkamıyor da hala

Aman herkes kavga ediyor. Önemli olan şiddete gitmesin yoksa her evde tartışma olur. Ben de komşuları duyuyorum özellikle gece edilen kavgaları ses giriyor yani eve ama normal geliyor tabi ki
Eşim şiddetten hiç hoşlanmaz kavga da etmez ama bazen iş kavgaya gelmeden tartışma yapılmalıdır ki sorun çözülsün oysa o sorun varsa da kırılmayalım sorun olmasın diye bazen görmedFen gelelim ister ama her zaman olmuyor işte

Adam kavga uzamasin diye geri cekilirken ne diye viyana kapısını zorlar gibi zorluyosunuz ki kapiyi?
Ha o kadar sinirlendin diyelim al tavayi bekle, elbet cikacak, o kadar seste çıkmazdı hem
Sorunu hemen çözmek istedim diyelim ama daha da büyüdü

Canım iş kavgaya dökülmeden sağlıklı İletşim olsaydı hiç büyümezdi aslında bende de elbette hata var asla inkar edemem buraya yazma amacım da içim içime sığmadı öyle küfürlü hakaretli kavga etmedik ama evde ses vardı o da yetti yani

Ama anlamadığın kısım, karşındaki kişi o an sakince oturup konuşup sorun çözmek istemiyor çünkü çok sinirli. Sinirine hakim olmak için biraz içeride yalnız kalması lazım. 10 dakika beklemeyecek kadar acil bir durum ben bilmiyorum.

Çok kötü bir şey ben hiç hoşlanmam aslında böyle şeylerden fakat ilk defa oldu ve gerçekten utanç verici bizde küfür vs yoktu ama ses olarak bi bağırdık o da sinirle oldu keşke olmasaydı
Ya normal bir kavga bağırmasıysa unutmuşlardır ama bizim bu adam sayesinde küfür bilgimiz gelişti öyle kavga unutulacak bişi değil

Böyle bir çiftte üst katımızda oturuyor, kadının adama attığı tokadın sesi evimizden duyuluyor. Gece -gündüz kavga dövüş, birinden biri evi terk ediyor on on beş gün sonra barışıp el ele -kol kola 2 gün sürüyor.
2 kez polis çağırdım , artık sessiz kavga ediyorlar.

Olay çok uzamasın diye detaylandırmadım ama bizim binada hiçbir daire sesi kolay kolay birbirine gitmez örneğin ben salondaysam biri yatak odasında telle konuşsun müzik açsın ama normal sesle odalar arası bile ses gitmiyor yalıtımı gerçekten çok iyi buna rağmen biz o kıyameti duyunca kesin kadına bir şey oldu dedik sabah bi baktık yeni evli gibi el ele tutuşmuşlar şok oldum ben göründe ve gerçekten acıdım gece bunu yapan adamla sabah ne alaka bu görüntü diye

Üst katımızda halamın çocuğu oturuyordu abartısız her hafta kavga ediyorlardı bir de çocuk var onları görüp ağlıyordu bazen tabak çanak bile duyuluyordu bam güm bizde o kadar olmasa da bizde de oluyordu her evde olan bir durum ara sıra aşırı kaçmadıkça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…