Eşimle kavgamı duymuşlar!

Her evde olur böyle şeyler arada. Konu komşunun huzurunu bozacak kadar ileri gitmedikten sonra kimseyi ilgilendirmez.

Başkalarının ne duyduğu değil kendinize olan saygınız önemli . Bırakın elalem ne derse desin

Kötü olmuş anlıyorum sizi ama her çift kavga edebilir. Komşular belki de ilk kez sizin kavganıza şahit oldular ama emin olun ilk kez karı koca kavgasına şahit olmamışlardır. Bir daha olmamasına dikkat edin ama komşuların yüzüne nasıl bakacağımdan ziyade eş olarak birbirinizin nasıl yüzüne bakacaksınız onu düşünün. Kavga edebilirsiniz, tartışabilirsiniz ama ayrılmayacaksanız ve o kişinin yüzüne bir daha bakacaksanız asla ağır hakaretler etmemelisiniz. Öfkenize hakim olmalısınız. Eşiniz kendisini odaya kilitleyerek uzaklaşmak istemiş anlaşılan. Elbette sağlıklı bir davranış değil ama ağır hakaretler, veya fiziksel şiddet olacağına bir müddet uzaklaşmak daha iyidir. Baktınız kavganın dozu yükselecek 5 dakika susmalısınız. 5 dakika (veya ne kadar süre gerekiyorsa) ikiniz de konuşmayın sonra sakince sorununuzu tartışın.

yeni evli iken kavga etmeyen çok çok azdır
kaç yıllık evliyim yine oluyor kavga arada :)

büyük kızımın ergenliği başlarında edilen kavgalarımızı hatırladım da hey gidi günler :)

velhasılı oluyor öyle bişey olmaz merak etmeyin

"Duymuşlar" yazmışsınız. Biri duyup da sizi uyarmış gibi. Konu içeriği farklı

Çok haklısınız umarım herkesin evinde huzur olur çok kötü bir durum

Konu bu değil ama, eşim kendini sakin ifade edemeyeceğini anlayıp kendini odaya kilitlese ben kapıyı zorlamazdım sanırım. Yani intihara meyilli filan değilse.
Bazen insanlar öfke sırasında konuşmak ister bu da yanlış olanı ama insan her zaman olgunlukta davranmıyor ne yazıkki o an da benim ani patlama anıma denk geldi ,keşke gelmeseydi bu durum için kendime hakim olmam lazım

Ne güzel yazmışsınız zaten kavga ettik uyuduk ve ertesi gün ikimizin ses tonunu birbirimiz bile duyamadık insan çok kötü hissediyor ve üzülüyor umarım duyan insanlar da ayıplamamıştır eşim çok güzel bir insan fakat eşimin en kötü huyu bir şey söylerken dinlememesi o sırada hele maç vs varsa dünde aynı davrandı o kavgamıza rağmen demekki bazı şeyler büyük olaylara rağmen değişmiyormuş bunu da anladım yani adamın başka kötü huyu yok fakat insan seslenip de maça dalması yani televizyonun içine mi sokayım ya da en iyisi görmezden geleyim çünkü bu onun için çok normal bir durum

Her evde olur böyle şeyler arada. Konu komşunun huzurunu bozacak kadar ileri gitmedikten sonra kimseyi ilgilendirmez.
Ya öyle küfürler vs değil ama kapı çarpmaları evde koşmalar tarzında oldu bir takım şeyler normalde böyle büyümezdi ama bir an sinir patlaması yaşadım keşke kendime sahip çıksaydım

Apartman sakinleri oturup gelip gidip sizin kavganızı mı konuşacaklar zannediyorsunuz anlamadım, gündemleri sürekli siz olmazsınız merak etme
İnan edenler var yeni evlenmistim karsimda seneleri devirmiş uc cougu olan bir aile vardi. Kocasi muhtesem bir adam hayatimda oyke iyi duzgun adam görmedim ama bir karisi vardi yuzume o kadar iyiydiki anne abla olmustu bana cok uzak yere gelin gitmistim sadece komsuydu akraba filan degildi. Biz esimle hergun tartışırdik ailesi yuzunden. Esimin ofke kontrolu olmadigi icin tum siteyi sesi alirdi. Kadin ertesi gun hemen ee tartistiniz ne oldu ailen gelicekmi seni alacakmi. Bir hafta geciyordu yine ayni sorulari soruyodu. Ordan tasindim 4 sene sonra. Kadin tum komsulara yeni tasinanlara oo senden oncekiler hergun kavga ederdi diyormus. İnsanlar unutmuyor gerçekten.konu sahibi bir iki kereden birsey olmaz ama ev sahibi ayni binada oldugu icin ucuncude sorun yasarsin emin ol. Biraz dikkat edin derim

Her evde kavga olur. Kimseyi alakadar etmez. Alt katımdanda üst katımdanda kavga sesi duydum çok kez. Eğer şiddet durumu varsa polise haber veririm birine zarar gelmesin diye. Gerisi beni yada kimseyi alakadar etmez.

Böyle olunca saygı da eriyor işte malesef
Saygıda biter sevgide biter sonrada insan iki yabancı gibi iletişimsiz yaşamaya devam eder maalesef Valla millet ne der ne düşünür umrum değil ,beni ilgilendiren kavgada acaba haddimi aştımmı ,eşimi kırdımmı ,üzüldümü der kendimi sorgularım millet karnımızı doyurmuyor

Ya öyle küfürler vs değil ama kapı çarpmaları evde koşmalar tarzında oldu bir takım şeyler normalde böyle büyümezdi ama bir an sinir patlaması yaşadım keşke kendime sahip çıksaydım
Her evde olur hepimiz insanız ama bi daha olmamak şartıyla . Çocuk varmı bilmem ama çolluk çocuk olduğunda bu tarz şeylere şahit olmaları hoş olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…