Eşimle kavga ettik

dertsbasadert

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
58
8
Merhaba hanımlar, şu an çok şaşkın ve üzgünüm. Eşimin tayini çıktı başka bir şehire yerleşiyoruz o önce gitmek zorunda kaldı ev bakıyor ben de burda kendim evimizi topluyorum. Bir tane ev bulmuş sitede havuzlu saunalı falan ayarladı neyse ben daha kendi ailemle bile paylaşmadım herkese yayılır akrabalar falan biraz sorunlu herkes gelmek gitmek ister diye bu hemen koşa koşa bana sormadan kendi aile grubuna atmış ben de kızdım tabi ben burda eşşek başı mıyım niye sormadın attın diye bana öyle bir bağırdı ki anlatamıyorum normalde sakin biri çok kırgınım bir de benim ailem yamyam mi ne demek istiyorsun salak mısın dedi bana haksız mıyım ben

Son düzenleme:
Yani bağırması hoş olmamış, ama insanları sürekli biz kontrol edemeyiz paylaşmak istemiş atmış guruba 🤷🏻‍♀️ eninde sonunda öğrenecekti herkes aşırı bi büyük sır değil biraz abartmışsın ama oda haksız yani bağırmadan da konuşabilir.

Belkide senin bu düşüncelerini bildiğinden sana patlamıştır çok mu yansıtıyorsun acaba aman bu gelmesin aman şu gelmesin diye olabilir mi ?

Merhaba hanımlar, şu an çok şaşkın ve üzgünüm. Eşimin tayini çıktı başka bir şehire yerleşiyoruz o önce gitmek zorunda kaldı ev bakıyor ben de burda kendim evimizi topluyorum. Bir tane ev bulmuş sitede havuzlu saunalı falan ayarladı neyse ben daha kendi ailemle bile paylaşmadım herkese yayılır akrabalar falan biraz sorunlu herkes gelmek gitmek ister diye bu hemen koşa koşa bana sormadan aile grubuma atmış ben de kızdım tabi ben burda eşşek başı mıyım niye sormadın attın diye bana öyle bir bağırdı ki anlatamıyorum normalde sakin biri çok kırgınım bir de benim ailem yamyam mi ne demek istiyorsun salak mısın dedi bana haksız mıyım ben
Bağırması hakaret etmesi çok çirkin tabi ki ama koca adam evini ailesine göstermek için neden sizden izin istesin? Sormadan birilerini davet etmemiş, sadece alacağınız evi göstermiş, abartmışsınız biraz

Merhaba hanımlar, şu an çok şaşkın ve üzgünüm. Eşimin tayini çıktı başka bir şehire yerleşiyoruz o önce gitmek zorunda kaldı ev bakıyor ben de burda kendim evimizi topluyorum. Bir tane ev bulmuş sitede havuzlu saunalı falan ayarladı neyse ben daha kendi ailemle bile paylaşmadım herkese yayılır akrabalar falan biraz sorunlu herkes gelmek gitmek ister diye bu hemen koşa koşa bana sormadan kendi aile grubuna atmış ben de kızdım tabi ben burda eşşek başı mıyım niye sormadın attın diye bana öyle bir bağırdı ki anlatamıyorum normalde sakin biri çok kırgınım bir de benim ailem yamyam mi ne demek istiyorsun salak mısın dedi bana haksız mıyım ben
Haksızsınız. Bu kadar bırbırınıze mudahale etmek ne demek? Adam sevıncını paylaşmış

Yani bağırması hoş olmamış, ama insanları sürekli biz kontrol edemeyiz paylaşmak istemiş atmış guruba 🤷🏻‍♀️ eninde sonunda öğrenecekti herkes aşırı bi büyük sır değil biraz abartmışsın ama oda haksız yani bağırmadan da konuşabilir.

Belkide senin bu düşüncelerini bildiğinden sana patlamıştır çok mu yansıtıyorsun acaba aman bu gelmesin aman şu gelmesin diye olabilir mi ?
Olabilir belki fakat eşim benim kendi aile grubumla da özel şeylerimi paylaşmamı istemez karışır her şeyi atma der bana bunları derken bana sormadan onun atması canımı sıktı biraz

Bence haksızsınız , her zaman böyle davranmıyorsunuz umarım

Belki çok beğendi yeni yuvasını paylaşmak istedi
Böyle basit konular için tartışma çok saçma ya
Siz ona kızmışsnz,oda etkiye tepki vermiş
Ben normalde sakin şen şakrak her şeye karışmayan bir insanım bir kere ağzımı açınca böyle oldu alışmıştı bence hep susmama da ondan

Attığı adımı da haber veriyormu eşiniz? Bağırmasına bişey diyemem de haklı yani nolcak ailesiyle bunu paylaşmışsa elbet öğrenecekler elbet misafir ediceksiniz evinizde

Kendi ailenize haber vermemek sizin tercihiniz, eşiniz size müdahale etmemiş, gelmesinler dememiş.
Ama siz eşinizin ailesi konusunda eşinize müdahale ediyorsunuz.. Sizin onayınızla gelip gitmelerini istiyorsunuz..
Bence haksızsınız..
Ailesi biraz problemli insanlar haklısınız çok istemiyorum açıkçası

Olabilir belki fakat eşim benim kendi aile grubumla da özel şeylerimi paylaşmamı istemez karışır her şeyi atma der bana bunları derken bana sormadan onun atması canımı sıktı biraz
Ev mi satın alıyorsunuz, kiralıyor musunuz ? Oturacağınız ev özel bir şey değil ki. Özel şeyler nelerdir diye bir düşünün isterseniz.

Özel şeyler derken? Afedersiniz de yatağınızı mı atmış :KK70: ev nasıl özel oluyor? elbet öğrenecekti bu insanlar. Siz ailenize söylemeyi tercih etmemişsiniz ama o size uymak zorunda değil. İnsanların hevesini de bu kadar kolay kırmayın.

Şu an butik sitelerde bile havuz, sauna, spor salonu gibi şeyler oluyor. Böyle bir sitede ilk kez mi oturacaksiniz, neden kendinizi insanlarınızın evinize çökeceğine inandirdiniz?
Hah yorumun alnı olsa da öpsem :KK70: normal bir ev ile sitede olan ev hemen hemen aynı fiyatta 5-10 uçurum var anca. Sanırım konu sahibi ilk kez böyle bir yere gidecek o yüzden temkinli ve endişeli.

X