Eşimle kavga ettik

İstanbul da saunali ve havuzlu evde yaşarken ne hava attım ne de sakladım. Anne baba dışında sadece 2-3 defa akraba geldi o kadar.
Şimdi de yurtdışına taşındım 65m2 sıradan bir yeri ev yapmaya çalışıyorum. Fazla anlam yükleyip gereksiz tartışma çıkartmayın.
Bu konuyu telafi edip bir daha daha temkinli davranın bence. Huzur olmazsa sarayda da otursanız zevk alamazsınız.

Merhaba hanımlar, şu an çok şaşkın ve üzgünüm. Eşimin tayini çıktı başka bir şehire yerleşiyoruz o önce gitmek zorunda kaldı ev bakıyor ben de burda kendim evimizi topluyorum. Bir tane ev bulmuş sitede havuzlu saunalı falan ayarladı neyse ben daha kendi ailemle bile paylaşmadım herkese yayılır akrabalar falan biraz sorunlu herkes gelmek gitmek ister diye bu hemen koşa koşa bana sormadan kendi aile grubuna atmış ben de kızdım tabi ben burda eşşek başı mıyım niye sormadın attın diye bana öyle bir bağırdı ki anlatamıyorum normalde sakin biri çok kırgınım bir de benim ailem yamyam mi ne demek istiyorsun salak mısın dedi bana haksız mıyım ben
Kendi aile grubunda anne-baba-kardeş dışında birileri var mı?
Kalkıp yedi düvel'e atmadıysa ortada bir sorun göremiyorum.
Sonuçta havuzlu sitede oturduğunuzu saklayacak değildiniz herhalde.
Belli bir süresi mi var bunun? Mesela tahmini ne kadar süre sonra ailelerinize söyleyecektiniz?
Çok normal adamın kalkıp kök aileyle bunu paylaşması. Sizde paylaşabilirsiniz.
Bağırması yine de kötü ama gereksiz çıkışmışsınız.

Aşırı haksizsiniz.Sizin aile mi eşiniz.Ne demek onlarin haberi olmasın olsa nolur.Uzulecek ve bu kadar sorun yapacaklarsa iç güveyi olabilirlerdi.Esiniz hakaret etmekte haksız.Sacmalamissiniz bunu da belirteyim yani 12 yaşında çocuk değilsiniz ki.Benim eşim böyle bana cikissa salak mısın demem lakin ben kimle evlendim cocukmu bu diye bı şasiririm.

Merhaba hanımlar, şu an çok şaşkın ve üzgünüm. Eşimin tayini çıktı başka bir şehire yerleşiyoruz o önce gitmek zorunda kaldı ev bakıyor ben de burda kendim evimizi topluyorum. Bir tane ev bulmuş sitede havuzlu saunalı falan ayarladı neyse ben daha kendi ailemle bile paylaşmadım herkese yayılır akrabalar falan biraz sorunlu herkes gelmek gitmek ister diye bu hemen koşa koşa bana sormadan kendi aile grubuna atmış ben de kızdım tabi ben burda eşşek başı mıyım niye sormadın attın diye bana öyle bir bağırdı ki anlatamıyorum normalde sakin biri çok kırgınım bir de benim ailem yamyam mi ne demek istiyorsun salak mısın dedi bana haksız mıyım ben
Adam heveslenmiş atmış
Mutlu oldugumuz zaman paylasamayacak, hatta belki de cocuklasmayacaksak nıye yaşıyoruz
Herseyı her adımı agzımızdan cıkan herseyı kontrol ederek yasamak, bılmem cehennemde miyiz?

Son düzenleme:
Belediyenin havuzları var şimdi bungalovlar var havuzlu. bu kadar anlam yüklemeyin yaa :KK70:
ayrıca ben davet ederim arada gel kız havan değişsin diye ne kadar mala mülke değer veriyor bizim insanımız ya.

Salak mısın demesi ayıp olmuş da sır gibi saklamak da bana saçma geliyor. Ne güzel işte oğlum kızım rahat yaşıyor derim.siz müsade etmedikçe niye gelsinler evinize. Ayrıca misafirler giremiyor diye biliyorum öyle sitelerin kuralları var.

Bağırması güzel değil ama, ben kendi ailemle bile paylasmadim kısmındaki o bile ile "benim ailem görmeden onun ailesi görmüş"mü demek istiyorsunuz?
Bencil misiniz siz, sizin aileniz insan da eşinizin ailesi ne?
Eşinizin ailesi,evi görse ne olur, görmese ne olur. Oğullarının evi kalkıp gelseler yok mu diyeceksiniz, kendi ailenize gelmeyin mi diyorsunuz...
Yanlış düşünceleriniz var.

Aileleriniz yam yam mı. Bir tek havuzlu sitede siz oturmuyorsunuz. Biraz görgüsüzlüğe laçmış. Ne varki ailesiyle paylaşmada. Gayet normal bir durum

bağırıp hakaret etmesi çok çok yanlış ama belki de bulduğu ev çocukluğundan beri hayalidir, ailesini çağırması normal bence ama bağırmak ve hakaret etmek nedir eşine? öfke kontrolsüzlüğü var galiba

Hanımlar eşimden özür diledim o da benden özür diledi hallettik. Eşimin kardeşleri de taşınmaya yardım için gelmek istemişler sonra dolaşacaklarmış buralarda hayırlısı bakalım artık bir şey demiyorum ne istiyorsan yap dedim yorumlarınız için teşekkür ederim.

Olabilir belki fakat eşim benim kendi aile grubumla da özel şeylerimi paylaşmamı istemez karışır her şeyi atma der bana bunları derken bana sormadan onun atması canımı sıktı biraz
O benim mesajlarıma karışıyor ben de onunkine karışayım çözümcül bi yaklaşım değil tersine inatlaşma. Kendinize de karıştırmayın ona sa karışmayın. İkiniz de yetişkin insanlarsınız çocuk gibi paylaşım kontrol etmeyin ettirmeyin. Ayrıca siz eşek başı diye bağırırsanız karşı taraf da kavga moduna geçer. Havuza gelen misafirleri sen ağırlarsın valla deyip geçecektiniz ya da havuza doluştuklarında benim işim var deyip evden çıkıp eşinize yıkacaktınız kendi akrabasından kendi çeksin aklı başına gelsin

X