Eşimle çok kötü kavga ettik

Sakinleşmem lazım kızlar. 3 yıllık evliyiz ve bir kez ayrı yatmadım ondan. Bu gece bi ilk olacak ve eski beni bir daha bulamayacak.
O hareketi ona yedireceğim. Süründüreceğim bitti bu iş
Öyle bi hale gelmişiz ki toplum olarak, bu ataerkil toplum bize kendimizi suçlu hissettiriyor. Sana sert vurmadım bile öyle söyleyince kanıma dokundu ne yapacağımı bilemedim affet asla ne olursa olsun sana dokunmamam gerekirdi falan diyor ama kapımı kilitledim sizle konuşuyotjm
Sert vurmamış demek, çok yüce gönüllü. Hakkını bi dahakine saklıyodur.

Ne demek vurmak ya bir kere yapan her zaman yapar üstelik tartışmada yokken ortada söylenilen tek kelime ile yani savunulacak hiç bir tarafı yok siz bugün affetseniz 1 ay sonra yapmıştım ne oldu bir daha yaparım çakayım yine sussun diye her b. Ku kendine hak görecek
O kadar çok seviyordum ki onu ya. O kadar üzgünüm ki ama ağlayamıyorum bile. Kadınlık eşlik gururum yerle bir oldu sanki. Affedemiyorum onu.
Özür dilerim diyip duruyor konuşalım vs konuşmak istemiyorum onunla
Kalbimle beynim savaşta, ruhum paramparça
Ama bu hatanın olur bi tarafı yok en çok da buna üzülüyorum ya

Yanlis anlama ama evliliğin senin düşündüğün kadar mükemmel değil, sen görmezden gelmişsin hepsi bu. İntikam alayım, hirsimi çıkarayım burnunu surteyim falan diyorsan adam yarım saat sonra horlaya horlaya uyuyacak sen de kendi kendini yiyip bitireceksin. Suewkli bunun muhabbetini yaparsan da adam bir süre sonra yuzsuzlesip baktiysan baktım, vurduysam vurdum moduna girecek. Ona göre düşün taşın.
Bak bu doğru. Sürekli ezberlemiş gibi aynı şeyleri söyleyip durma. iyice süner gider mevzu. Hatta kavga dahi etme. Derin bir sessizlik yeminine yat. O yokmuş gibi davran. Madem ilk kez oldu bu şiddet olayı. Öyle bir dumura uğramalı ki, bir daha cesaret edememeli. Afedersin bir tarafı tutuşmalı boşayacaksın onu diye. Bu konuda çok net bir duruş sergilemezsen tekrarı kesinlikle olur. Boşanmamaya karar verirsende, iyice süründürüp pişman ettikten sonra kısa ve öz bir konuşma yaparsın. Hem bu abuk sabuk kadınlara bakma konusunda, hem foto konusunda. Sonra gözlemlersin

Kızlar gerçekten kötü bi durumdayım ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Duygularım donuk gibi ve şok içindeyim.
Eşimin sosyal medyalarında açık saçık videolar, kızlar sürekli. Neyse kafama takmıyordum bunu. Bakmıştır bi iki sürekli düşüyordur önüne vs diyip. İlgilenmiyorum diyordum. Engelliyordum ya da. Beni de ne sosyal medyasında ne profil fotosunda paylaşır. Bunu da abes görmüyordum. Zaten erkekler ekli vs ne gerek var diye. Güzel giden bi evliliğimiz olduğunu düşünüyordum. Ama bugün ben yanında tv izlerken gözüm kaydı ne yapıyor diye teitterda diğer videoları kaydırıyor. Açık kadın denk gelince duruyor izliyor. Şok oldum 1-2 saat öyle sessizleşmişim. Noldu falan dedi. Ben de yanımdayken açık onlyfanscı kadınlsra baktığını gördüm dedim. Bu iğrenç insanların hangi videosu dikkatini çekti dedim. O kadar zoruma gitti ki o konuşmayı vs izlemesi, sonrasında izledikleri. Benim böyle şeyler dememi ister miydin dememle birlikte kafama bir tane vurması bir oldu. Ve direkt başka odaya kaçtım zaten kapıyı kilitledim. Nasıl böyle bişey dersin falan çıldırdı resmen. Benim kadınlık gururum yok mu senin erkeklik gururun var da dedim. Ben yanı başında otururken sen benim kadınlığımı hiçe sayarken ben küfredip sana vurmadım dedim, şoka girdim. Ne yapmam gerekiyor
Elleri kırılsın terbıyesuz mıkrop. Dağ ayısı pislik

Bak bu doğru. Sürekli ezberlemiş gibi aynı şeyleri söyleyip durma. iyice süner gider mevzu. Hatta kavga dahi etme. Derin bir sessizlik yeminine yat. O yokmuş gibi davran. Madem ilk kez oldu bu şiddet olayı. Öyle bir dumura uğramalı ki, bir daha cesaret edememeli. Afedersin bir tarafı tutuşmalı boşayacaksın onu diye. Bu konuda çok net bir duruş sergilemezsen tekrarı kesinlikle olur. Boşanmamaya karar verirsende, iyice süründürüp pişman ettikten sonra kısa ve öz bir konuşma yaparsın. Hem bu abuk sabuk kadınlara bakma konusunda, hem foto konusunda. Sonra gözlemlersin
Aileme asla bi kavgamızı dahi anlatmam, babamı arayıp anlatsam mı diye düşünüyorum. Sizce ?
Şu zamana kadar hiç öyle boşanırım gibi bi lafım olmadı ve bitti bu iş boşanıyoruz deyince dumur oldu zaten de ben daha çok oldum bu olay karşısında kızlar

Aileme asla bi kavgamızı dahi anlatmam, babamı arayıp anlatsam mı diye düşünüyorum. Sizce ?
Şu zamana kadar hiç öyle boşanırım gibi bi lafım olmadı ve bitti bu iş boşanıyoruz deyince dumur oldu zaten de ben daha çok oldum bu olay karşısında kızlar
Babanızı aramayın.
Boşanmaya karar verirseniz ki öyle olamayacak gibi duruyor, aileye söylemenin bir manası yok.
Odaya kendinizi kapamak yerine eşinizi evden göndermek daha iyi olurdu ama belki devamı gelir diye korkmuş olabilirsiniz. Şuan hiçbir şey yapmayın,karar vermeyin. Sabah olsun daha sakin düşünürsünüz.

Yok yapmayın. Bu sefer yarın birgün oda kalkar kendi ailesine sizin kavgalarınızı anlatmaya başlar. İyice saçma sapan bir hal alır. Çok üzülüyorum gerçekten. Burada konuları okudukça korkuyorum. Nişanlıyım. İnsan diyor bende yaşar mıyım böyle şeyler. Herkes mükemmel bir ilişkim var zannederken neler neler geliyor başına. Siz bi üstüne yatın, uyumaya çalışın bu gece. Sizden istediği yüzü bulamayınca belki tekrar çirkinleşecek, bilmiyoruz. Gerçekten saygı duyuyorsa ve seviyorsa çabalayacaktır barışmak için.

Bence sinirle hareket ediyorsun. Aileni şu an aramanın bir manası yok. Kendin bile ne yapacağına tam karar verememişken.. Eşinin senin ciddi olduğunu görmesini istiyor olabilirsin. Ama sonrasında devam etme kararı alırsan kendi ailenide boşuna üzmüş olursun.

Babanızı aramayın.
Boşanmaya karar verirseniz ki öyle olamayacak gibi duruyor, aileye söylemenin bir manası yok.
Odaya kendinizi kapamak yerine eşinizi evden göndermek daha iyi olurdu ama belki devamı gelir diye korkmuş olabilirsiniz. Şuan hiçbir şey yapmayın,karar vermeyin. Sabah olsun daha sakin düşünürsünüz.
Oda çözüm değil ki. Bu sefer “vay beni evden kovdu” diye erkeklik gururuna dokunacak beyefendinin. En ufak kavgada kendi çıkıp gitmeye başlayacak bunu fırsat bilip. Valla yıldım bu erkeklerden ya.

Kendini çaresiz hissetme kendini üzme. Bu senin bir eksikliğinden ya da yanlışından olmadı. Önce bunu kenara koy eşinin manipülasyonlarına gelme kendini sorgulama bu 1. İkincisi devam etme ve bitirme kararını ne yaşadığınızı evliliğinin içinde ki dengeyi en iyi sen bilirsin. Herkesin yaşadıkları tolere ettikleri affettikleri şeyler var. Çok yanlış bir hareket keşke kendini sinirini kontrol edebilseydi. Ama bundan kaynaklı hemen boşanmayı düşünmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Hatasından ders almaz aynı hareketleri tekrarlar ki buna bence saçma sapan video fotoğrafları izlemesi dahil o zaman otur ciddi ciddi düşün derim

Tamam kızlar sakinleşip uyumaya bakıcam bu gece.
Beyefendi yastığı alıp içeri yatmaya gitmiş.
Uğurlar olsun. Siz uyuyun güzelce. Dua edin hayırlısı için. Tekrar konuşacağınız zaman gayet sakin olun. Bağırdıkça, söylendikçe erkekler iyice gıcıklaşıyor. Dünyanın en mantıklı cümlesini kursak bile anlamak istemiyorlar öyle anlarda. Sakin ama kararlı durun yeter ki.

Sakin olun. Hatasını anlayip düzeltmeye çalışırsa ne ala. Yok daha fazla cirkeflesir ve sizi manipüle etmeye başlarsa ona göre davranırsiniz. Şimdilik kapınızı kapatıp onunla muhatap olmayın - uzak kalın birbirinizden

Seni fark etmeyip o kadına bakmış olmasına fazla bişey demiyorum bir anlık dalgınlıkla biz bile bon Bon bakıyoruz çıplak kadınlara ama empati kuracağına küfür şiddet ne alaka sapkın adam birde üste çıkıyor edepsiz kaçmasan kim bilir neler yapacaktı

Kızlar gerçekten kötü bi durumdayım ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Duygularım donuk gibi ve şok içindeyim.
Eşimin sosyal medyalarında açık saçık videolar, kızlar sürekli. Neyse kafama takmıyordum bunu. Bakmıştır bi iki sürekli düşüyordur önüne vs diyip. İlgilenmiyorum diyordum. Engelliyordum ya da. Beni de ne sosyal medyasında ne profil fotosunda paylaşır. Bunu da abes görmüyordum. Zaten erkekler ekli vs ne gerek var diye. Güzel giden bi evliliğimiz olduğunu düşünüyordum. Ama bugün ben yanında tv izlerken gözüm kaydı ne yapıyor diye teitterda diğer videoları kaydırıyor. Açık kadın denk gelince duruyor izliyor. Şok oldum 1-2 saat öyle sessizleşmişim. Noldu falan dedi. Ben de yanımdayken açık onlyfanscı kadınlsra baktığını gördüm dedim. Bu iğrenç insanların hangi videosu dikkatini çekti dedim. O kadar zoruma gitti ki o konuşmayı vs izlemesi, sonrasında izledikleri. Benim böyle şeyler dememi ister miydin dememle birlikte kafama bir tane vurması bir oldu. Ve direkt başka odaya kaçtım zaten kapıyı kilitledim. Nasıl böyle bişey dersin falan çıldırdı resmen. Benim kadınlık gururum yok mu senin erkeklik gururun var da dedim. Ben yanı başında otururken sen benim kadınlığımı hiçe sayarken ben küfredip sana vurmadım dedim, şoka girdim. Ne yapmam gerekiyor
yok artık!! Ayrıca baksan ne olur video bu kendisi bakarken ne oluyor baktığı kadınlara mesaj falan mı atıyor ki sen bu ihtimali söyleyince böyle kudurdu? Aaa iğrençliğe bak naparsınız bilmiyorum sizin hayatınız da kocanız sadece video izlemiyordur muhtemelen yoksa bu kadar tutuşmaz.

yok artık!! Ayrıca baksan ne olur video bu kendisi bakarken ne oluyor baktığı kadınlara mesaj falan mı atıyor ki sen bu ihtimali söyleyince böyle kudurdu? Aaa iğrençliğe bak naparsınız bilmiyorum sizin hayatınız da kocanız sadece video izlemiyordur muhtemelen yoksa bu kadar tutuşmaz.
Yok fiziki aldatma vs olmadığına çok eminim. Zaten öyle bişeyi fark etsem anında kanıt toplardım sessiz kalıp

Kendini çaresiz hissetme kendini üzme. Bu senin bir eksikliğinden ya da yanlışından olmadı. Önce bunu kenara koy eşinin manipülasyonlarına gelme kendini sorgulama bu 1. İkincisi devam etme ve bitirme kararını ne yaşadığınızı evliliğinin içinde ki dengeyi en iyi sen bilirsin. Herkesin yaşadıkları tolere ettikleri affettikleri şeyler var. Çok yanlış bir hareket keşke kendini sinirini kontrol edebilseydi. Ama bundan kaynaklı hemen boşanmayı düşünmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Hatasından ders almaz aynı hareketleri tekrarlar ki buna bence saçma sapan video fotoğrafları izlemesi dahil o zaman otur ciddi ciddi düşün derim
Herkese, amirine, başka kadınlara, ailesine nasıl sinirini tutabiliyorsa bana da tutmalıydı.
Elimde mesleğim, arkamda dağ gibi ailem var elhamdülillah bunun rahatlığı var üzerimde. Çocuğum da yok şu anda da reglim öyle bi ihtimal de 0. Bu yüzden rahatım öok
Erkeklerin evlenince hep var olacağımızı sanıp davranışlarına dikkat etmemesi kadar iğrenç ne var ki başka

X