Eşimle çıkılmaz bir durumdayımm yorumlarınızı istiyorumm

Ben tamda şuan üye oldum ve inanın ki sadece bu sebepten üye oldum neyse çok uzatmak istemiyorum. Ben 21 yaşındayım aslında hayatım hep çile zulümle geçti annem ve babam Ben 8 yaşında iken bosandilar daha sonra annem evlendi ve yıllarca o adamdan işkence gördüm 13 yaşında evlendirildim sonra tekrar beni aldılar herneyse şuanki eşime 17 yaşında kaçtım evden kovulduğum ve başka şeylere zorlandığım için eşimden 3 tane çocuğum var iyi kötü 5 yılımız oldu hemen hemen ama benim eşim çok nötr Bi insan bizimle evle alakası ilgisi yok ben deseniz 24 saat çocuklarımla ilgileniyorum zaman zaman iyi gibiyiz bana küfür hakareti yok evet bazı isteklerimi de yapıyor ancak karı koca gibi değiliz artık bulunduğum yer köyden beter bakkal bile yok inanın çok yalnız hissediyorum bugünlerde ayrılmayı çok düşünüyorum çaresiz değilim gidecek ailem var ama çocuklarımı düşünüyorum Bi yandan böyle hayat geçmez diyorum gel gitlerden kafayı yemek üzereyim siz ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum 3 çocuğum var ama kafam su gibi inanın ne yapacağımı
bilmiyorum ne yapmam gerek ?

• Çocuk yapmayı bırak
  • Ailenede okadar güvenme- bu zamanda kimse kolay kolay 3 çocuklu birine bakmaz maalesef
  • Nötr ve alakan olmayan biriyle nasıl 5 seneye 3 çocuk sığdırdın anlayamadım
  • Eşinden tek şikayetin nötr olmasıysa otur konuş bi ortak yol çare arayın

O muhtaç değil benim çocuklarımın bazı ihtiyaçları için ihtiyacım var onun olmadığı halde maaş kartım yanında sürekli ne diyim bilmiyorum
Adam çocuklarının ihtiyacını bile görmüyor. Anneni ara polisi arasın, seni kurtarsın ordan. Nikahsız zorla alıkoyuyor falan desin. Gerekirse müge anlıya çıksınlar. Sen kurtar bir şekilde kendini ve çocuklarını. Sığınma evine gidersin bir süre. O evden ayrılınca maaş kartını da değiştir. Anneler çok güçlüdür, her şeyi yapar

Yahu şöyle bir konu için polis ve sığınma evi diyemiyorsak, kendimizi o şekilde kurtarırız en azından diyip umutlanamıyorsak çaresizliğe kalmışsak bu da kadınlar olarak bizim değil ülkeyi yönettiğini iddia eden erkeklerdedir. Ben belli başlı konuları okuyuncaya kadar böyle 13 yaşında zorla evlendirilen çocukların cesaret ve bir iki el olsa polis vb yardımı ile kurtulabileceğini düşünüyordum. Demek ki öyle değilmiş. Ne diyim konu sahibi sana bilemedim allah yardımcın olsun. Üzgünüm ama ülkenin özellikle doğusu kadınlar açısından çok daha tehlikeli. Doğulu biriyle evliyim dediğinde zaten keşke boşansa dedim ama şu noktada belki daha bilinçli tecrübeli kk kadınları konuyu okuyup gelir.
En kötü çocukları devlete vericek kendiside çalışıp hep hayatlarında olacak. Başka türlü ayakta kalamazsa o çocuklarıda evlendirir diyor konu sahibi hemde çocuk yaşta

En kötü çocukları devlete vericek kendiside çalışıp hep hayatlarında olacak. Başka türlü ayakta kalamazsa o çocuklarıda evlendirir diyor konu sahibi hemde çocuk yaşta
Yıl 2024 ve biz çocukları 15 inde evlendirirse bu hanzo pedofili ne yapacak konu sahibi diye konuşuyoruz. İnanılır gibi değil.

Ben çocuklarımı yem etmem Allah in izniyle benim yaşadıklarımı yaşamamalı için elimden geleni yaparim

O zaman git annenin yanına zaten nikah yok, hiçbir şey yapamaz en ufak hareketinde polise git. Şuan bekar bi kadınsın o evle hiçbir bağın yok. Çocuklarının da hayatını maf etme potansiyeli var o yüzden bi yerden başlamak zorundasın. Lütfen güçlü ol, kendini çaresiz hissetme 21 yaşındasın taşı sıksan suyunu çıkartırsın. Madem annen düzeldi şuanlık baksın çocuklara sende çalış en kötü devlete ver çocukları bakamazsan bu en son çare. Bu çok zor biliyorum ama bu çocuklar ne eğitim alabilcekler ne bi şey 15inde evlendirirler diyosun hayatları bile olmayacak. Eğer hiçbir çıkış bulamazsan çıkışın devlet, en azından memur olurlar ayakta dururlar sende çalışır tatillerde alır görürsün
Allah korusun düşüncen için saol ama vermek derken düşüncesi bile cız ettirdi yüreğimi ben elimden geleni yapar en iyi şekilde bakarım açsam aç toksam tok olurlar ama onlarsız aslaaaa

Ben çocuklarımı yem etmem Allah in izniyle benim yaşadıklarımı yaşamamalı için elimden geleni yaparim
İnşallah yolunu çizersin, Allah yardımcın olsun. Ne olursa olsun çocuklarının hayatının heba olmasına izin verme, hiçbir anne istemez böyle bir şey biliyorum ama bi hayatları olmayacaksa en azından en en sonra çare bu.

İnşallah yolunu çizersin, Allah yardımcın olsun. Ne olursa olsun çocuklarının hayatının heba olmasına izin verme, hiçbir anne istemez böyle bir şey biliyorum ama bi hayatları olmayacaksa en azından en en sonra çare bu.
Teşekkür ederim düşünceniz için ama Allah büyük birbirimizden güç alıp birlikte büyürüz

Teşekkür ederim düşünceniz için ama Allah büyük birbirimizden güç alıp birlikte büyürüz
Evet daha çok gençsin, bu kadar yaşadıklarına rağmen yıkılmamışsın çocuklarına sahip çıkıyosun, güçlü olmasan bu kadarıda olmazdı. Telefonuna kades yükle bu arada tutup gidersen yada bunun lafı edersen sana şiddet gösterirse tek tuşa bastığın gibi polisler geliyor konuma

Ya konu hiç inandırıcı gelmedi. Önce dayak yok dedi sonra herkesin içinde yerden yere vurdu dedi. Hep bi doğulu mağduriyeti, sanki doğulular mağarada yaşıyor. Bizde sizler gibi insanız emin olun.

Ya konu hiç inandırıcı gelmedi. Önce dayak yok dedi sonra herkesin içinde yerden yere vurdu dedi. Hep bi doğulu mağduriyeti, sanki doğulular mağarada yaşıyor. Bizde sizler gibi insanız emin olun.
Umarım o zaman kendi tarafından yobaz bir kişiye denk gelirsin sadece bunu söylüyorum yanlış anlamada burda bir menfaat yok kendimi ifade edeyim de biseyler kazaniyim falan ama şundan eminim eşimin ailesi kafasında biri olduğun kesin bu cevaptan başka sana cevap vermek sadece acizlik olur kalbindekiyle yaşaman dileğiyle yobaz kardeşim :)

Mutlu değilseniz ve çocuklarınızın geleceğinden şüpheliyseniz. Annenizde kucak açtıysa gidin. Ama lütfen çocuklarınızı orada bırakmayın ve yeni biriyle yeni çocuklar yapmayın. Hayatınızı siz kurtarmazsanız hiç bir erkek sizin kurtarıcınız olmaz bunu da unutmayın.

• Çocuk yapmayı bırak
  • Ailenede okadar güvenme- bu zamanda kimse kolay kolay 3 çocuklu birine bakmaz maalesef
  • Nötr ve alakan olmayan biriyle nasıl 5 seneye 3 çocuk sığdırdın anlayamadım
  • Eşinden tek şikayetin nötr olmasıysa otur konuş bi ortak yol çare arayın
Tam eski yobaz Türk kaynanaları gibi konuştun arka mahalledeki Kezban teyze gibi 😂 İnşallah sana da böylesi nasip olurda sen kırar dizinin dibinde oturursun ben bu sayfadaki bazı üyelerin erkek olduğunu düşünüyorum eğer değilse de sadece aşağılık egolu ve fesat insan dolu burası benim 6 cocugumda olsa hangi annenin olsa evlat yük değildir sen bazı konuları toz pembe pencerenden bakıyorsun da hayat öyle ha deyince herseyi yapacağın istemediğin şeyleri yaşayacağın bir yer hiç değil :)

Mutlu değilseniz ve çocuklarınızın geleceğinden şüpheliyseniz. Annenizde kucak açtıysa gidin. Ama lütfen çocuklarınızı orada bırakmayın ve yeni biriyle yeni çocuklar yapmayın. Hayatınızı siz kurtarmazsanız hiç bir erkek sizin kurtarıcınız olmaz bunu da unutmayın.
Benim 2 kız 1 oğlum var onların attığı tırnağa bin tane erkeği kurban ederim yani başka erkek kelimesi bile beni delirtiyor inanın ki

Umarım o zaman kendi tarafından yobaz bir kişiye denk gelirsin sadece bunu söylüyorum yanlış anlamada burda bir menfaat yok kendimi ifade edeyim de biseyler kazaniyim falan ama şundan eminim eşimin ailesi kafasında biri olduğun kesin bu cevaptan başka sana cevap vermek sadece acizlik olur kalbindekiyle yaşaman dileğiyle yobaz kardeşim :)
Peki 😄 sizin gibiler ilk terslikte bedduaya sığınır ve asıl acizlik de budur.

Nasil gidecek aileniz var ya hangi aile cocugunu 13 yasinda evlendirir/evlendirilmesine goz yumar.
17 yasinda kacmanizin nedeni de ailenizken 3 cocukla size mi bakacaklar yani?
3 çocukla bu adamla kalsa bu sefer o çocuklarda ziyan olacak 15 oldu mu evlendirir diyor, her türlü zor

3 çocukla bu adamla kalsa bu sefer o çocuklarda ziyan olacak 15 oldu mu evlendirir diyor, her türlü zor
Artık bu konuyla alakalı yazılan hiçbir şeyi dinleyip cevap vermem çünkü bizim kadınlarımız hemcinslerine destek yerine köstek oluyor ama kınadığınız şeylerin basrolune gecerlerse o zaman anlarlar neyse bizim toplumumuz bu bazıları dışında tabi sizlere sözüm yok ama şu cevaplara bakınca sanki hepsi karşı cins Bi kibir tavır burun yukarıda ego göklerde trilyonluk tavırlarınız 5 para etmez :)

X