Eşimle çıkılmaz bir durumdayımm yorumlarınızı istiyorumm

uzunhikaye123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
35
-1
Ben tamda şuan üye oldum ve inanın ki sadece bu sebepten üye oldum neyse çok uzatmak istemiyorum. Ben 21 yaşındayım aslında hayatım hep çile zulümle geçti annem ve babam Ben 8 yaşında iken bosandilar daha sonra annem evlendi ve yıllarca o adamdan işkence gördüm 13 yaşında evlendirildim sonra tekrar beni aldılar herneyse şuanki eşime 17 yaşında kaçtım evden kovulduğum ve başka şeylere zorlandığım için eşimden 3 tane çocuğum var iyi kötü 5 yılımız oldu hemen hemen ama benim eşim çok nötr Bi insan bizimle evle alakası ilgisi yok ben deseniz 24 saat çocuklarımla ilgileniyorum zaman zaman iyi gibiyiz bana küfür hakareti yok evet bazı isteklerimi de yapıyor ancak karı koca gibi değiliz artık bulunduğum yer köyden beter bakkal bile yok inanın çok yalnız hissediyorum bugünlerde ayrılmayı çok düşünüyorum çaresiz değilim gidecek ailem var ama çocuklarımı düşünüyorum Bi yandan böyle hayat geçmez diyorum gel gitlerden kafayı yemek üzereyim siz ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum 3 çocuğum var ama kafam su gibi inanın ne yapacağımı
bilmiyorum ne yapmam gerek ?

Ailem var demişsiniz ancak önce ailenizden kaçtığınız için evlendiğinizi başka şeylere zorlandığınızı söylemişsiniz hangi aile?
Şöyle söyleyim üvey babam la annem 3 yıldır boşandı evet o zaman çok mecburdum ama şuan annem ve kız kardeşim çalışıyor maddi imkanları da iyi

3 çocuk var eşinin şiddeti küfürü yok diyorsun, geçinmeye bakın isteklerinizi tatlı dille anlatmaya bakın,anlarsa ne ala.. Boşandıktan sonra 3 çocukla muhteşem bir hayat beklemeyecek seni, çocukları ona bırakayım dersen o da çok zor bir anne için,Ailen 3 çocukla kabul etmeyecek gibi etse bile zor ya bir odaya tıkılıp kalacaksin..Her konuya boşan yazanlara biraz ters gelecek ama BOŞANMA..açıktan okuyabiliyorsan okumaya çalış

Şöyle söyleyim üvey babam la annem 3 yıldır boşandı evet o zaman çok mecburdum ama şuan annem ve kız kardeşim çalışıyor maddi imkanları da iyi
Ee annenler senin cocuklara bakmak zorunda mi? 4 yilda 3 cocugu nasil sigdirdin? Ayaklarin üzerine duramiyorsan bosanma esinin küfrü siddeti yokmus aciktan üni oku okuyabiliyosan

Ben tamda şuan üye oldum ve inanın ki sadece bu sebepten üye oldum neyse çok uzatmak istemiyorum. Ben 21 yaşındayım aslında hayatım hep çile zulümle geçti annem ve babam Ben 8 yaşında iken bosandilar daha sonra annem evlendi ve yıllarca o adamdan işkence gördüm 13 yaşında evlendirildim sonra tekrar beni aldılar herneyse şuanki eşime 17 yaşında kaçtım evden kovulduğum ve başka şeylere zorlandığım için eşimden 3 tane çocuğum var iyi kötü 5 yılımız oldu hemen hemen ama benim eşim çok nötr Bi insan bizimle evle alakası ilgisi yok ben deseniz 24 saat çocuklarımla ilgileniyorum zaman zaman iyi gibiyiz bana küfür hakareti yok evet bazı isteklerimi de yapıyor ancak karı koca gibi değiliz artık bulunduğum yer köyden beter bakkal bile yok inanın çok yalnız hissediyorum bugünlerde ayrılmayı çok düşünüyorum çaresiz değilim gidecek ailem var ama çocuklarımı düşünüyorum Bi yandan böyle hayat geçmez diyorum gel gitlerden kafayı yemek üzereyim siz ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum 3 çocuğum var ama kafam su gibi inanın ne yapacağımı
Sizi 13 yaşında evlendiren aileniz 3 çocuğunuzla ne yapar Allah bilir. Her yerde sağlık ocağı vardır hemen gidip korunma yöntemlerini öğrenin senelik iğne spiral vs sana ne derseler yap. Bu hızla 5-6 çocuk doğurursun. Zaten leş gibi aileden kaçmışsın bir sürü çocuk yapmışsın, eşinden yana hayati tehlike olacak dayak,uyuşturucu vs yoksa otur oturduğun yerde. Elinin altında internet var okul okudun mu bilmiyorum ama kendini eğitecek şeylere yönel. Yoksa bu kocadan diğer kocaya başka bi hayatın olamaz

3 çocuk var eşinin şiddeti küfürü yok diyorsun, geçinmeye bakın isteklerinizi tatlı dille anlatmaya bakın,anlarsa ne ala.. Boşandıktan sonra 3 çocukla muhteşem bir hayat beklemeyecek seni, çocukları ona bırakayım dersen o da çok zor bir anne için,Ailen 3 çocukla kabul etmeyecek gibi etse bile zor ya bir odaya tıkılıp kalacaksin..Her konuya boşan yazanlara biraz ters gelecek ama BOŞANMA..açıktan okuyabiliyorsan okumaya çalış
Benim eşim Doğulu yeri geliyor inanın ki küçüğüm diye en yakinimdaki kaynim bile azarlıyor beni burdan gitsek iyi olabilir miyim diyorum burası da babasının mülkü mümkün değil gitmez bize noldu bilmiyorum ben ruhsal olarak çok zayıfım niyetim boşanma da değil ama beni çok yalnız bıraktı kesinlikle bir diyalog kalmadı aramızda bana çocukları yaparken binbir dille kandırdı şimdide çıkmaz bir sokağa attı gibi

Beş yıldır evlisiniz, üç çocuk var. Siz ne ara birbirinizi tam tanıyıp, karı koca hayatı, sevgililik süreci yaşadınız, hiç bu süreç olmamış. Hamilelik, doğum, lohusa, emzirme bebek bakımı tüm beş yıl bunlarla geçmiş.

Üç tane çocukla nereye gideceksin, hangi aile üç tane çocukla gelmiş kızı kabul eder, en büyüğü 4 yaşındadır. Diğerleri bebek. Ev üstüne kurulmaz, bu çocuklarda nerede yatacak, odaları yok vs. Bakalım annenle kız kardeşin kabul eder mi üç çocukla aynı evde yaşamayı.

Çocukları bırakıp çalışamazsın. Yine hep çocuklarla olacaksın. Annen kardeşin ne kadar bakacaklar üç çocuğa? Çocuklar ve senin için şuan en doğrusu evliliğini sürdürmen. Her evlilikte inişler çıkışlar olur.

Ee annenler senin cocuklara bakmak zorunda mi? 4 yilda 3 cocugu nasil sigdirdin? Ayaklarin üzerine duramiyorsan bosanma esinin küfrü siddeti yokmus aciktan üni oku okuyabiliyosan
Annem gocunmuyor ki çekilmez se gel kapım sana da çocuklarına da açık diyor , ben esir gibi yaşadım yıllardır elbette beni anlayamazsın ancak empati kurabilirsin eşim Doğulu katı kurallı insanlar ben suan spiral taktım o da ne zorluklarla sağlık sorunum olmasa kansızlık vs onu da taktıramazdım

4 yila 3 cocugu nasil sigdirdiniz yahu?
Su yasta en buyuk derdiniz okudugunuz bolumde is bulabilir miyim falan olmaliydi
3 cocukla köy gibi bi yerde ne okunur ne adim atilir
Bosanilsa bile 3 cocuga kim bakacak ise girip calisma olayi olsa vs cok zor
Annem ve kız kardeşim var onlar gelmemle alakalı endişesi yok gel diyorlar gitmekte sıkıntı yok ama gitmeli miyim sorun o

Benim konuya jet hızıyla yazdığım ilk

Sizi 13 yaşında evlendiren aileniz 3 çocuğunuzla ne yapar Allah bilir. Her yerde sağlık ocağı vardır hemen gidip korunma yöntemlerini öğrenin senelik iğne spiral vs sana ne derseler yap. Bu hızla 5-6 çocuk doğurursun. Zaten leş gibi aileden kaçmışsın bir sürü çocuk yapmışsın, eşinden yana hayati tehlike olacak dayak,uyuşturucu vs yoksa otur oturduğun yerde. Elinin altında internet var okul okudun mu bilmiyorum ama kendini eğitecek şeylere yönel. Yoksa bu kocadan diğer kocaya başka bi hayatın olamaz
O üvey babamdı ve 3 yıldır ayrılar aslında hayatımızı o adam mahvetti annemi hamile hamile döverdi istediklerini yapmazsak silahıyla annemi öldürmekle tehdit ederdi o zamanlar öyle geçti hatırlamak bile istemiyorum şuan kız kardeşimle çok iyi bir hayatı var

Seni 13 yaşında evlendiren ailenin yanına 3 bebekle mi gideceksin ?

Böyle çile çekerken ilk çocuktan sonra korunmak aklınıza gelmedi mi?
yani 13 yasinda evlendirilip sonra 17sinde evden kaçan bir kadının korunmak konusunda bir söz hakkı olacağını düşünüp bunu söylemek de bambaşka bir seviyede duyarsızlık ister.

normalde ben de hayatını sürdürebilecek kadınlara direkt boşan derim fakat sizin için aşırı zor olabilir, bunların yaşandığı coğrafyada "2. eşinden boşanan annenin 2. eşinden boşanan kızı" olarak düzgün bir hayat yaşamanızın zor olacağını düşünüyorum. şu saatten sonra bizi dinleyin kendinizi cocujlarınızı iyi yetiştirin, korunma icin spiral ya da dogum kontrol hapı ya da 3 ay kalıcı iğneler vs bir yöntem kullanıp evinizde biraz huzurlu bir ortam yaratmaya çalışınn bence U uzunhikaye123

X