Eşimle anlaşamıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esrkrttt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2024
5
0
Eşimle 2 yıl olucak evlenmemize ama bu 2 yıl içerisinde hep bir anlaşmamazlik tartışma ben bişey dedigimde hemen olumsuz şekilde konuşuyor oturupta güzel sohbetimiz yok . Beni sinir hastasi etti beni çatlatiyor hic birşey umrunda olmuyo cok sakin hic bişeyi takmiyo ama düzgün vir evliligimizde yok gören diyo nasil bir evlilik iki yabanci gibiyiz. Para konusu geldiginde yada ben bişey istedigimde her zmaan para yok diyo asla benim istedigim bişey olmuyor .bana guvensizligide var evin içinden dışarıya cikamam asla bir markete bile gidemem kıskanmak degil artık baskı yapıyor kısıtlıyor beni .evde oldugunda gezmeye gitmeyiz vakit gecirecek hiç birşey yapmiyoruz bunu her zaman dile getiriyorum gezelim diye nereye geziceksin her tarafi biliyoruz diyo kestirip atiyo asla beni mutlu etmek için cabalamiyor ben o evde yemegini yapayim evi temizleyeyim bu şekil hasta olurum dışarı çıkıyor kalk doktora gidelim demez neyin var diyo hiç inanmiyo evde iki yabanci gibiyiz benim degerim kiymetim hiç bilinmez hiç bir dedigim olmaz ben bişey istesem hemen bir bahane uyduruyo yok diyo bende usandim o evde eş olarak degerim ilgim yok evliliğimden soğudum evin icinde ruh gibi gülmemiz eglencemiz yok hep bir tartışma ve çok oldu aileler toplandi konuşuldu 1 hafta iyi oluyo eş gibi davraniyo sonra tekrar evde iki yabanci oluyoruz çocukta yok ve ben mutlu değilim hiç hep başkalarına özeniyorum benim evliligim eşim neden böyle diye bana yardimci olun napmaliyim evde huzur mutluluk güven yok .

Bu ne ya ne biçim bi hayat dünyaya bir kez geliyorsun ömrünüde bu hanzoya harcama

Ve bunu kime anlatsam diyolarki dövmesi sövmesi yok bundan iyisi olmaz ben diyorumki mutluluk huzur yok olmadiktan sonra napayim ben o evliliği bir günlük değilki bir ömür sonuçta evlilik

Bişey soracağım da hesaptan nasıl çıkış yapılıyor ve bildirim hesaba girdigimiz zamanmi geliyo ismimi degistirmek de istiyorum yardimci olurmusunuz

Hiç bişey göremiyoruz neden sildiniz?
Şöyle kısa özet geçeyim mutlu bir evliligimiz yok her zmn tartışma yaşıyoruz asla bana deger kıymet vermiyo ben ne dersem ne istersem para yok yada bir bahane buluyo en ufak biseyimede tamam dedigini duymadim iki yabanci gibiyiz evin içinde yada dışarıda herşeyi benden bekliyo her konuda ben birşeyler yapmalıymışım kendisi cabalamiyor ve iki senede beni sinir hastasi etti hiç birşeyi umursamiyo bende kafaya takiyorum neden böyleyiz diye kendisine dile getiriyorum bak böyle yapalım şöyle olsun diye hiç sanki duvarla konuşuyorum evden asla tek çıkmama izin vermez yanimda kesin biri olucak kıskançlık degil bu artık kısıtlamaya girdi cocukta yok bana doğru duzgun davranmiyo mutlu huzurlu degilim dövmesi filan kötü huyu yok diye kime anlatsam bişey olmaz daha kötüleri var sus diyolar napicam yardimci olun çıkmazdayim bende mutlu huzurlu bir evlilik istiyorum ama iki yabanci gibiyiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X