Eşimiz ve ölüm

Seni üzmek istemedim canım kusura bakma:1hug:

Rabbim sabır versin sana. Bütün güzellikler seninle ve kızınla olsun:1hug:

Diyelim ki eşimiz öldü, Allah geçinden versin ve göstermesin tabiiki de Kendi ailenizin yanına mı dönersiniz ?
Yada, eşinizin ailesi ile yaşamaya devam edermisiniz?

mesajı okuyunca kalbim titredi inanki.ben evimizde kocamın kokusuyla yaşamaya devam ederim:çok üzgünüm:

evli değilim,ama evli oldugumu düşünürsem birgün eşimi kaybedersem,belli bi süre toparlanmak için ailemin yanında kalabilirim,sonra evime geri dönerim çocuklarım varsa eğer

Allah gecinden versin ama,herhalde bir süreliğine ailemin yanına giderim.sonrası bu gurbete son verip,vatanıma dönerim.evimde kalmak tercihim olur.ama ne kendi ailemi nede onun ailesini yalnız bırakamam.onlarında evladı sayılırım..
birdaha evleneceğimi ise sanmıyorum.yaşanan güzelliklerin üstüne yenilerini koyamam.
hayat devam ediyor ve benim daha yaşam adına yapacak çok şeylerim var...

Evli değilim ama biran olsun başlığı okudugumda başıma gleirse diye düşündüğümde gözlerim yaşardı...Allah gecinden versin hatta bana onun ölümün göstermesin...benden alıp onun ömrüne ömür katsın...nefessiz nefes almadan ne kadar yaşanır insan eşini kaybettiğinde bilmioyurm bilmekten istemem ama gün gelecek hepimiz onun acısınıda yaşayacaz...yaşama sebebimin kokusunun her yere sindiği her köşede onun izlerinin taşıdıgı her bir köşede ona ait eşyaların oldugu ewimi asla terkedipte ne ailemin nede eşimin ailesinin yanına giderim...ama Allah bana onsuz yaşamayı nasip etmesin...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

allah gecinden versin.. ama kimsenin yanında yaşamam tabiiki kendi evimde kalmaya devam ederim..

evet arkadaşlar allah kimseye yaşatmasın bu acıları..

cocuk sahibi olanlar bilir.. insanın evladı canından bile kıymetlidir. evlat söz konusu olunca gözü ne koca görürü ne başka birşey..
ne analar var ki evlatlarını kaybetmiş ve hala ayakta.. bunun sabrını veren allah her acının kederin sabrını veriri..
yakınlarını kaybeden arkadaşlarımada sabır diliyorum

ay göstermesin rabbimde şu an olsa annemin yanına giderim çoluk yok çocuk yok ewde tek duramıyorum zaten o olmasa hiç duramam ama rabbim kimseye yaşatmasın inşallah ama bi 5 6 sene olsa bilmiyorm o evde durup onu düşünerek kafayı yerim heralde en iyisi annem ve onun desteği

cınsılatıf....
basın sagolsun arkadasım....
ama esın ve aılesı cok sanslılarmıs.....
ve senın gıbı bır arkadasın bızlerle olmasıda ayrı bır sans .....
guzel gonullu arkadasım....her sey gonlunce olsun ......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…