Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm sonuçları ve Varikosel Ameliyatı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
yarın duphastona başlıcam cnm haftaya perşembe adet olmazsam sonuç iyi demektir olursamda devam çalışmalara sn ne durumdasın naptın
hadi az kalmış canm çok sevindim. bende iğnemi oldum 14. günde ateştede dün çatlamış zaten bakalım çalışmalara devam edioruz inşallah olur 3 yumurtam oluşmuştu iğneyi vurdurduğumda

Kızlar merak etmeyin. Ameliyat olduktan sonra 1 sene olmaması çok normal zaten. Burada en önemli şey sabır kızlar. Ve keçiboynuzu pekmezi,kürü,ceviz fındık badem. İlişkilerden bir saat önce kahve ve havuç suyu. Bunlar iyi gelen şeyler. Biz elimizden geleni yapıp takdiri Rabbime bırakacaz. Elbet bizimde bebişlerimiz olacak. Bugün değilsede yarın olacak inşallah. Ben inanıyorum. Benim eşime ameliyat şart dediler. Şimdi değerleri bu söylediklerimin ssayesinde o kadar yükseldiki Rabbim çok büyük gerçekten. Sonsuz şükürler olsun. Doktorlar gerek yok dedi operasyon geçirmesine. Şimdi bekliyoruz. İnşallah gelecek bebişimiz

hadi az kalmış canm çok sevindim. bende iğnemi oldum 14. günde ateştede dün çatlamış zaten bakalım çalışmalara devam edioruz inşallah olur 3 yumurtam oluşmuştu iğneyi vurdurduğumda
ay hadi inşlah cnm biliyosun bnm soldaki iyi durumdaydı sağdaki küçüktü iki gün çatlayana kadar ağrı çektim. ama bu zamana kadar hiç bilmezdim ağrı olmazdı inşlh olur bi hafta kaldı işte

inşlh öyle olur cnm bz ameliyat olduk iki farklı yere sorduk sonrasında karar verdik bizede doktor bekleyin diyoda işte insan uzun zamandır bekleyince olmıcak hissine kapılıyo bi buçuk senedir ugraşıyorz

Biliyorum zor ama kafadan atmak şart. Oluruna bırakıp sabretmek şart. Bunun en önemli ilacıda bu. 1.5 sene mi oldu ameliyat olalı canım?
inşlh öyle olur cnm bz ameliyat olduk iki farklı yere sorduk sonrasında karar verdik bizede doktor bekleyin diyoda işte insan uzun zamandır bekleyince olmıcak hissine kapılıyo bi buçuk senedir ugraşıyorz

Anladım canım. Lütfen kendini yıpratma sabret. Çevrendekiler baskı yapmıyodur umarım. Onlarada bu fırsatı verme sakın. 6 ile 12 ay arası düzelme süresi zaten. Sanırım sizin 8 ay olmuş. olur en yakın zamanda merak etme sen. Keçiboynuzu kurunu mutlaka yap. Yumurta takibi yapılıyomu sana. Klomen falan kullandınmı hiç? Baktın 1 sene doldu hala bebiş yok i zaman tekrar gidip doktora eşinin durumu hakkında bilgi alır ona göre yol alırsın...
yok cnm çocuk isteyeli 1.5 sene oldu ama ameliyatı nisanda yaptırmıştık bekliyoruz öyle

hepsini uyguluyoruz cnm doktora gidiyrm klomen ve duphaston veriyo bu ayda olmazsa rahim filmi çekip aşılamaya karar verirsek şubattan sonra yapıcaz keçi bonuzu havuç suyu bi sürü kür.macunlar daha neler neler uyguladık ne duyduysak yapıyoruz.çevremiz soruyoda istemiyoruz diyoruz geçişirmeye çalışıyrz da bz çok üzülüyoruz bi hamile görsem ağlıyorum bebek görsem dayanamıyorum

Spermlerin hareketlerinde ve sayısında düşük çıktı
sperm sonucu hareket ve sayısı düşük çıktı bn doktora varikoseldn kaynaklanıp kaynaklanmadgını sordgumda baris ondann dedi inş hayırlısıyla olur eşim ve atlatırız bizde herkes gibi kucagımıza alırız rabbım bana ve herkese nasip etsin. 22pazsrtesi gidicz ameliyatı konusucaz bakalım daha uyguna olur inş.

İnşallah canım hakkımızda hayırlısı olsun varikosel için test yapmadıklarmı bizimki gözle görülen varikoselmiş ama genelde ultrosonlada bakmışlar

İnşallah canım hakkımızda hayırlısı olsun varikosel için test yapmadıklarmı bizimki gözle görülen varikoselmiş ama genelde ultrosonlada bakmışlar
Teste yaptılar ultrasonlada baktılar ama zten doktor ılk muayenede teşhisi koydu arastrdıgım kadarıyla zatn muayende hrmen teshıs konuluomus genelde. Esıme soyluorum denızlı de 500 tl dıe oraya gıdelım dıo :))

Gelin gelin canım denizlide bitek bizim doktor mikro yapıyormuş . Bizimkide gözle görülendenmiş canım siz nerdesiniz

1500 istediler araştrıoruz ıste 1500 isteyn doktor pazartesı onumzdekı hafta görüşcz ıste anlsrsak ne zamn olrsa olcz ıstyruz hmn esımde bır an once olmak istiyo
Anladım olun hemen canım sayı düşüyomuş yoksa hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…