Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm sonuçları ve Varikosel Ameliyatı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhabalar benim de esimde Varikosel var dedi doktor sperm sonucu 5milyon cikti ayin 25nde renkli ultrasyona gircek ozaman tam belli olcak bende keci boynuzu kuru ve pekmezini yediriyorum bi haftadir sperminde koyulasma var onceden su gibiydi simdi katimsi ve suluksu galiba ise yariyo bi hafta sonra tekrar sperm analizi yaptirxaz inşallah çoğalır :-(

Aaa hiç bilmiyodum canım bunu benm eşimin hep su gibi ... Biraz dahamı katı olucakkk .... İçini rahat tut olur inşallah

Canım 5 milyon az degilmi
Bes milyon az evet ama harekli dedi doktor esinden bi problem yoksa olur dedi. Keci boynuzu gorunirde ise yariyo gibi doktor ilac falan yazmadi su an icin renkli ultrasyonu beklicez dedi ona göre ameliyat büyük ihtimalle onceden suydu resmen simdi kati balgam kıvamında ve dolgun bi hafta sonra bida sperm analizi yapcaz sonucu yazarim

kızlar bz osmaniyede hemde buranın en ünlü hastanesinde 200 tl ye yaptırdık öncesinde elle muayene testler ultrasyon hepsi yapılmıştı.sizin oralarda niye çok pahalı yaa

Tamam canım inşallah iyi olur... ama anlmadigin sulumu olmasi spermin yoksa balgamsimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…