Erkek İnfertilitesi Eşimin sperm sonuçları ve Varikosel Ameliyatı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Coook uygun canım yaa
burda genelde hastaneler hemen hemen aynı doktorumun ücreti 47 lira mesala şehire göre değişiyo sanırım ama biz eşimin ameliyatı ve doktor testler ilaçlar bide bitkisel kürlere fln verdiğimiz parayı hesaplarsak baya maliyetli oluyo aslında ama sonunda bebeşimiz olsunda o yeter

Amin canım inşallah doktor ucreti bizimde öle 40 filan hatta ama ameliyat mikro oldugundan 500 demisti Denizli de tek ben yapıyorum dedi % 75 şans veriyorum filan dedi inşallah öyledir rabbim dogru cikarsin

Amin canım inşallah doktor ucreti bizimde öle 40 filan hatta ama ameliyat mikro oldugundan 500 demisti Denizli de tek ben yapıyorum dedi % 75 şans veriyorum filan dedi inşallah öyledir rabbim dogru cikarsin
inşlah iyi olur cnm zaman kaybetmeyin bari am bz testleri defalarca hem özelde hem devlette yaptık 3 doktora gösterdik hepsi ameliyat deyince oldu

Bak canim benim esiminki onceden sugibiydi az bisi beyazimsi bi kivam vardi ben bi haftadir keci boynuzi kkuru yediriyorum şimdi su yok sümük gibi yapis yapis iyi geliyi insallah çoxalmışdır

Bak canim benim esiminki onceden sugibiydi az bisi beyazimsi bi kivam vardi ben bi haftadir keci boynuzi kkuru yediriyorum şimdi su yok sümük gibi yapis yapis iyi geliyi insallah çoxalmışdır
İnşallah canım ya keciboynuzu kuru derken kaynamis suyunumu diyosun yoksa pekmezmi

kızlar bz osmaniyede hemde buranın en ünlü hastanesinde 200 tl ye yaptırdık öncesinde elle muayene testler ultrasyon hepsi yapılmıştı.sizin oralarda niye çok pahalı yaa
Bilmiorum arastrıyorz bir an once 1500 den daha az fyat blrsak hemn olucaz yada 1500 e olucak artıkkk care yok

Haklısın canım. Ama lütfen içini ferah tutmaya çalış. Sen sitres yaparsan hormonların alt üst olur. Yine sen sitres yaparsan eßinde yapar. Haliyle ikinizinde sitrese girmesi demek daha uzun bi süre bebişinizin gelememesi demek. O yüzden kafanızı boşaltmaya bakın. Bunu başarabilirseniz emin ol o yaptığın bütün kürler daha etkili olacak ve dahaçabuk kavußacaksın bebeğine lütfen dDediklerimi dikkate al ve kendini bi rahat bırak. Sayma günleri falan. Çocuk düşünerek girme ilişkiye. Eşini ve kendini mutlu etmek için giriyor gibi düşün. Merak etme gelecek meleğin inşallah annesi. Gelince vur totosuna beni çok bekletin de :)

ayy hadi inşlh bi olsa çok kıymetli olur onun için herşeyi yapıyoruz eşimde ayrı kıymet verir çok değerli olur keşke olsa.bizim sorunumuz zaten kafamızdan çıkaramıyoruz belki de ondan olmuyo bi türlü atamıyoruz ya

Bilmiorum arastrıyorz bir an once 1500 den daha az fyat blrsak hemn olucaz yada 1500 e olucak artıkkk care yok
aynen cnm eğer bizden de yüksek fiyat isteselerdi bizde verirdik zaten herşeyi deniyoruz ilaç bitkiler doktor testler o bu derken baya bi maliyetli aslında hesaplarsan sizin ameliyatın parası kadar harcamışızdır

Merhabalar, biz "proxeed plus" ve "neofortil" sayesinde bebiş haberini alabildik. Doktorlar tüp bebek dışında bebek sahibi olamayacağımızı söylemişlerdi. Eşim kullandı ve önce değerleri yükseldi sonra hareketliliği arttı ve çok kısa süre içersinde hamile kaldım. elimizde hiç açılmamış 1 kutu proceed plus ve 1 kutu da neofortil 60 tablet var. Almak isteyenlere kargo ücreti dahil ikisini 200 tl'ye gönderebilirim. Ilgilenenler özelden bana mesaj atabilirler. Herkese Allah hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip eder inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…