eşimin kuzeni !

iyi tamam hadi evlenmeden olmus hala ne isi varki
sizin evliliginizin icinde kuzenin ne yilisik insanlar var yaa

evet .evlenmeden önce böyle bir olay yoktu.galiba vardı ama ben hissedemedim senağlama
onun yerinde olsam giderdim burdan .o kadarda yüzsüz olmazdım hani .

kuzen ne diyor acaba?
eşinin safsatası olmasın bu olay?
bana kuzenim aşıktı filan. :))

valla eşimin safsatası olsaydı burdan biran önce gitmek istemezdi gibi geliyor.güveniyorum ona ama bilemiycem.
kuzende ne kuzen ama .hasta gibi kafadan sırnaşık şey :eek:klava:

uzaklaşmayı düşünüyorduk.benim ailem yok zaten :çok üzgünüm:benneyaptımki
onların ailesine cok bağlıyız kendi annem gibi seviyorum hatta.dün gece konuştuk.uzaklaşalım felan diye.eşimde bunu istiyordu .bursa yada izmir neresi olursa taşınıcaz artık :1rolleyes:

buda çok iyi bi fikirmiş:lepi:

artık yaşlandığınızda bu duruma güleer geçersiniz

sadece 1 kere açmıstım konuyu bi o zaman fazla yüklendim sanırım:çok üzgünüm: şimdi cok iyi aramız şükürler olsun.ondan ayrılma korkusu var icimde.onsuz yapamıyorum ya .bide bu teyzesi felan ayırır diye cok korkuyorum .insaallah yapmazlar:1no2:benneyaptımki

Siz içinizi ferah tutun,güzel düşünün güzel olsun,bu duyguların sizi ele geçirmesinne izin vermeyin :1closedeyes:

valla eşimin safsatası olsaydı burdan biran önce gitmek istemezdi gibi geliyor.güveniyorum ona ama bilemiycem.
kuzende ne kuzen ama .hasta gibi kafadan sırnaşık şey :eek:klava:

şehir değiştirmeyi bile düşünebiliyorsa -bu sebepten- durumlar ciddi olmalı.
neler yaşamışlar ki acaba? yani ailecek bir durumlar var gibi.
ya da kız cidden normal değil ve düzelmeyeceğini biliyor eşin.
kaçan kutrulur diyor.
işi filan müsait mi başka şehre gitmeye?

Siz içinizi ferah tutun,güzel düşünün güzel olsun,bu duyguların sizi ele geçirmesinne izin vermeyin :1closedeyes:

bu konuyu sizinlede paylaştım fikirlerinizi aldım rahatım artık. üzüntüm gecti gibi .gecmedi ama simdilik dindi :)
şurdan bi gitsek bakalım ne olucak.unutucam hepsini :):kahve:

şehir değiştirmeyi bile düşünebiliyorsa -bu sebepten- durumlar ciddi olmalı.
neler yaşamışlar ki acaba? yani ailecek bir durumlar var gibi.
ya da kız cidden normal değil ve düzelmeyeceğini biliyor eşin.
kaçan kutrulur diyor.
işi filan müsait mi başka şehre gitmeye?

evet müsait.durumlar ciddi gibi .teyzesi ve kızı bizim mutluluğumuzu istemiyor.resmen batıyoruz onlara benneyaptımki .düzelmeyecek gibi. ama dayak yese aklı başına gelir mi acaba merak ettim.kaydirigubbakcemile3

evet müsait.durumlar ciddi gibi .teyzesi ve kızı bizim mutluluğumuzu istemiyor.resmen batıyoruz onlara benneyaptımki .düzelmeyecek gibi. ama dayak yese aklı başına gelir mi acaba merak ettim.kaydirigubbakcemile3

hayır canım ne münasebet.
sen evlenmişsin artık.
onu o kadar önemsersen hele ki yepyeni evliyken, senin mutlu olmadığını düşünür.

hayır canım ne münasebet.
sen evlenmişsin artık.
onu o kadar önemsersen hele ki yepyeni evliyken, senin mutlu olmadığını düşünür.

daha 1 ay olmadı sorunlar basladı :1shok:
doğru aslında gülüp gecmek istiyorum yaptıklarına ama. gülüp gecsemde gizli gizli üzülüyorum :çok üzgünüm:

daha önce de söyledim kapat kapını evinde huzurunla yaşa dışarıda kim nasıl debelenirse debelensin sen mutluluğuna bak...bir süre sonra yorulurlar zaten....ayrıca öyle "teyzesi ayırırsa vsvs" gibi saçma düşüncelere kapılma kolaymı öyle....hem ayırabiliyorsa o kocadan hayır gelmez zaten...sen kendine güven yuvanı hale yola koyup geleceğini kurmaya bak...böyle konuları düşünmeye fırsatın olmaz kimse de rahatsız edemez.....

Çok kötü bir durum ya. Eşiniz evlendikten sonra mı öğrenmiş ki durumu?
Evlenmenize rağmen kuzeninin hala aşktan bahsedip yapıp teyzesinin bunu destekliyor olması çok saçma.
:eek:lmaz:

diyosunya bayramda ne yapıcam (eğer karşılaşırsan)

görmemezlikten gel

sakın sinirlenme çünkü amacına ulaşmış olur

etrafa gülücükler saç ne kadar mutlu olduğunu göster

sakın ellerinden bişi yeme mümkünse sana dokunmalarına izin verme

çantana eşinin ceketine sahip çık

bu tür insanlar herşey yapar
başımıza geldi ondan biliyorum

domuz yağı sürmeye çalışırlar eşinin ceketine ayakabısına bişi yaparlar (benim babamın ayakkabısına ölü toprağı koymuşlardı)

bunlar kesin büyüylede uğraşıyolardır

aman arkadaşım dikkatli ol

diğer yorumlarada aynen katılıyorum

Kocan seni sen kocanı seviyorsunuz... Severek isteyerek evlenmişsiniz....
Daha 1 aylık evlisiniz.. Yani aşkın mutluluğun doruk noktasındasınız...
Sizi ayırmak için ne yapabilirler ki...
Bırak uğraşıp dursunlar...
Sen hiiiç tınlama bile.....

canım kocanla sakın teyzesi için tartışma. erkekler dırdırcı kızları sevmez. uyanık ol biraz. karda yürü izini belli etme. yavaş yavaş eşini teyzesinden ve kuzeninden ayır. sık sık görüşmelerine izin verme. sürekli bi yerlere gidin, değişik şeyler yapın. dediğim gibi ne olursa olsun sakın ama sakın eşinle tartışma onu hep mutlu etmeye çalış :kahve:

:1no2:
Çok kötü bir durum ya. Eşiniz evlendikten sonra mı öğrenmiş ki durumu?
Evlenmenize rağmen kuzeninin hala aşktan bahsedip yapıp teyzesinin bunu destekliyor olması çok saçma.
:eek:lmaz:

evet sonradan öğrendik.evet böyle bir aile onlarda .nasıl biriyse.teyze ama teyzeliğini bilmiyor

canım kocanla sakın teyzesi için tartışma. erkekler dırdırcı kızları sevmez. uyanık ol biraz. karda yürü izini belli etme. yavaş yavaş eşini teyzesinden ve kuzeninden ayır. sık sık görüşmelerine izin verme. sürekli bi yerlere gidin, değişik şeyler yapın. dediğim gibi ne olursa olsun sakın ama sakın eşinle tartışma onu hep mutlu etmeye çalış :kahve:

bende fazla dırdırcı olmamaya çalısıyorum :) kapının önüne koyar beni mazallah :KK1:
uzaklaşmaya çalısıyoruz .taşınıcaz artık burdanda .daha huzurumuzu bozamaz :)

diyosunya bayramda ne yapıcam (eğer karşılaşırsan)

görmemezlikten gel

sakın sinirlenme çünkü amacına ulaşmış olur

etrafa gülücükler saç ne kadar mutlu olduğunu göster

sakın ellerinden bişi yeme mümkünse sana dokunmalarına izin verme

çantana eşinin ceketine sahip çık

bu tür insanlar herşey yapar
başımıza geldi ondan biliyorum

domuz yağı sürmeye çalışırlar eşinin ceketine ayakabısına bişi yaparlar (benim babamın ayakkabısına ölü toprağı koymuşlardı)

bunlar kesin büyüylede uğraşıyolardır

aman arkadaşım dikkatli ol

diğer yorumlarada aynen katılıyorum

inanmıyorum ölü toprağı mı :1shok:
bunlardan her türlü şey beklenir zaten
tamam canım dediğin gibi yaparım.
çanta ceket felan sahip cıkarım yerimseniben
sağol uyarın icinde :)
etrafa gülücük saçmam lazım.çıldırsınlar :):eek:

Kocan seni sen kocanı seviyorsunuz... Severek isteyerek evlenmişsiniz....
Daha 1 aylık evlisiniz.. Yani aşkın mutluluğun doruk noktasındasınız...
Sizi ayırmak için ne yapabilirler ki...
Bırak uğraşıp dursunlar...
Sen hiiiç tınlama bile.....

çok üzülüyordum böyle bir olay var diye.ama arkadaslarla konustum tavsiye felan verdiler sağolsun hepsi. artık dedikleri gibi yapıcam.daha huzurumuzu bozamaz kimse :kahve: tınlamıcam artık ta :)

X