Eşimin iş arkadaşıyla samimiyetini abartıyor muyum? Nasıl davransam?

Orasi oyle bir şeyi zorla yaptirmanin da anlami yok, nihayetinde beynine girip orayi yönetemez.

Prime time lise dizisi

Bahsettiğim organizasyonda eşim yan oturarak beni masanın dışında bıraktı, bana laf soktu falan... adam bir garip, söyleyince de binbir bahane uyduruyor. Belki de 3. kişiler mutluluğumuzu(!) bozabiliyordur

Bu konularda oldukça geniş düşünen insanlarız eşim de bende, arkadaşın cinsiyeti olmaz kafasındayız, iş yerinde genelde erkek arkadaşlarla takılırım, evime de gelip giderler, ama toplum içinde hele de yanında karısı varken arkadaşımın kulağına da yapışmam nedir bu hadsizlik ? Dostum, hocam gibi kelimeler dışında hitap etmem, canım gülüm demem dedirtmem. Yazınızdan zaten gereksiz kıskançlık triplerine girmeyecek olgun bir kadın olduğunuz belli. Evet, koca adam, kimle görüşüp arkadaşlık kuracağına karışamazsınız belki ama eşiniz de sınır çizemiyorsa orda devreye girmeye çekinmeyin. Ben olsam kadını tanımaya çalışmam. Rahatsızlık duyduysam tavrımı belli ederim. Adam hala laf söyletmiyorsa buyursun arkadaşıyla mutlu mesut yaşasın yani.. Ben de olmam o noktadan sonra orda..

Ilk defa böyle bir şey oluyor. Ben asla "benim kemalim yapmaz" diyen bir kadın olmadım ama rahatsızlık duyacağım bir şey de yaşamamıştık. O yüzden kendimden şüphe ediyorum abartıyor muyum diye.

Bu yoruma baştan sona katılıyorum . En yakın dostum erkektir . Mühendisim isim erkeklerle hiç böyle şeylerle karşılaşmadım . Sekiz ayda her gün başbaşa yemek yiyecek samimiyet zaten her şeyi açık ediyor

Işte bu resti çekebilecek noktaya gelmek için elimde yeterli veri yok gibime geliyor. Belki de korkuyorum, bilmiyorum...

Bahsettiğim organizasyonda eşim yan oturarak beni masanın dışında bıraktı, bana laf soktu falan... adam bir garip, söyleyince de binbir bahane uyduruyor. Belki de 3. kişiler mutluluğumuzu(!) bozabiliyordur
Ay nasıl bu kadar sakinsiniz.
Sizi rezil ediyor resmen.
Bu yaptığı terbiyesizliğe rağmen hala eve gelip normal bir düzen mi devam ettiriyor. Terbiyesiz ahlaksız.
Paralarım eve almam bana öyle milletin içinde davranan adamı.

sizin yerinizde olsam hiç yaşanmamış o kız hiç olmamış gıbı kafaya takarım er ya da gec önünüze çıkar takıpçısı olun ama burnunuzun dıbıne de sokmayın derım bu seferde kızı eve cagırdın tanıdın daha hala hakkında kötü düşüüyorsun deyıp sizi suçlama moduna gırebılır hanı kız evınıze çağırıp yakınlık kurduktan sonra en ufak kıskançlığınızda iki yüzlü ilan edip manipülasyon yapabılır . Dediğim gibi sizin yerınızde olsam o kızı hiç olmamıs var sayarım eşiniz aldatsa da kendıne yapacak kucucuk çoğundan olur gıttı yerde de mutlu olamaz zaten mutsuzlugun üstüne mutluluk inşaa edemezler. gönlünüz ferah olsun. gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır.. panık halınde yakalıcam dıye peşinde olmayın çok sıkmadan arada bır takıp edın aramayın da öğlen yemek yıyorlarsa sızın rahatsız oldugunuzu bıle bıle yesın bakalım. kokusu elbet çıkacak devran elbet dönecek . sabırla bekleyın derım...

Çok zoruma gitti ama sakin kalabildim. Tabi gün sonunda konuşunca "bütün gün surat astın" diye çıkıştı bana. Abartıyormuşum öyle diyor. Bir anlık bir şeymiş, ben çocukla ilgilendiğim için öyle yapmış. Bundan sonra hiçbir şirket organizasyonuna gitmeyi düşünmüyorum. Mal gibi tek başına gitsin bakalım.

Altina imzami atarim.

Mal gibi tek basina kalmaz ogle yemeginde yaninda kim varsa onla kalir. Daha baska sekillerde ders verin esinize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…