Eşimin iş arkadaşıyla samimiyetini abartıyor muyum? Nasıl davransam?

Böyle yaşamak çok zor olsa gerek. Ben size üzüldüm. Özellikle eşinizin kulağına eğilmesi olayı falan valla kiyametleri koparırdım. İyi sabırlısın. Tebrikler.
Gerçekten zor. Şüphe en kötüsü, emin olsan aldatıyor der tekmeyi basarsın, güveneyim desen güvenemiyorsun da... arafta kaldım. Zaman çözer her şeyi...
O kadar da sabırlı değilim aslında, ben de yapılması gereken kavgaları yaptım. Tabii eve gelince

9senedir tanıdığın adam seni aldatıyor ama sen görmek istemiyorsun neysee

Sen gördün herhalde...
Bu hırsını daha faydalı işlerde kullansan hayatta çok iyi yerlere gelirdin bak. Buralarda harcama enerjini.
sen kullandın ne oldu burda seni rezil eden kocanı konusuyorsun bak ben hayatımdan gayet memnunum ayrıca. enazından aldatılırsam boşayacak kadar kendime değer veriyorum sen de vermelisin

sen kullandın ne oldu burda seni rezil eden kocanı konusuyorsun bak ben hayatımdan gayet memnunum ayrıca. enazından aldatılırsam boşayacak kadar kendime değer veriyorum sen de vermelisin
Tamam ablacım, sensin. Içimizde en delikanlı, en yürekli, en akıllı, en cesur, en değerli, en mutlu, en huzurlu, en en en en... hepsi sensin. Oldu mu? Rahatladın mı?

Tamam ablacım, sensin. Içimizde en delikanlı, en yürekli, en akıllı, en cesur, en değerli, en mutlu, en huzurlu, en en en en... hepsi sensin. Oldu mu? Rahatladın mı?
ben zaten rahatım insallah sen de rahatlarsın kocana olan hırsını ordan burdan cıkarmaya calısıyorsun , geçmiş olsun

Tabii ki en rahat da sensin ablacım.
Sana da geçmiş olsun. Okb tedavisi zor bir hastalıktır.
okblik bisi yazmadım sen kendin aldatıldığın icin bunu sana söyleyenlere gıcık oldun halbuki buraya yazan da sensin madem kabullenemiyosun yazma o zaman. kocanı da anlamak zor olmadı

Yalnız aradan tek tek seçip silme var. Sadece kadının aramalarını aradan seçip silebilir. Ben kargo aradığında elim çarpıp aramayayım diye silerim hep. Sadece kargo numarasını silerim ama. Eşin de sadece kadını silebilir.
Bu kadar gözünü kapatma olanlara.
Yanında cilveleşen, sen karışamazsın diyenler birden bu kadar mesafe almaz. Durum çok tuhaf

ben de bunu anlatamıyorum ablamıza adam sanki konusunca kaydı bırakıcak mı sen yakın talibe aldım seni demişsin tabi ki konusur konusmaz silicek en salak adam bile bunu akıl eder yani

ben de bunu anlatamıyorum ablamıza adam sanki konusunca kaydı bırakıcak mı sen yakın talibe aldım seni demişsin tabi ki konusur konusmaz silicek en salak adam bile bunu akıl eder yani
Gerçekleri görmek istemiyor, silmek basit bir işlem .

O silerse tüm aramaları silmek zorunda sanıyor. Ama seçerek aradan silmek de mümkün. İnanmıyorsan dene konu sahibi

O silerse tüm aramaları silmek zorunda sanıyor. Ama seçerek aradan silmek de mümkün. İnanmıyorsan dene konu sahibi
evet özellikle android telefonlarda ıphone mesela belli bir güne kadar tutar aramayı öncesini göremezsin android kullanıyorsa tek tek siler yani whatsap aramaları bile tek tek siliniyor dediğiniz gibi ben de silerim şu farklı numaralardan arıyorlar ya geri ararım vs diye silerim hemen yani çok da basit bi işlem 2saniyesini almaz insanın her gün kontrol etmesi bi anlam ifade etmiyor

iphone da öyle çek sola silindi bitti gitti ayrıca en basiti biz kız kardeşimle bile ortaya çıkacak bir yalan söylediğimizde nasıl ya da kim ortaya çıkarırsa nasıl kıvırırız diye baştan konuşuyoruz ayrı ayrı alternatiflerle kişiye olaya zamana özel hani benden habersiz arasalar bir şekilde zarfa gelir ondan sonra bana gelseler yine ağzımız bir olur o şekilde ama ya konu sahibinin böyle entrikalarla işi yok ya da gerçekten kabullenemiyor ama var böyle şeyler

ben kabullenemediğini düşünüyorum çünkü kendisi kendini zaten entrika içine sokmuş kızla tanışmalar kızla arkadaş olmaya calısmalar sahsen benim asla aklıma gelmez direkt boşarım ne arkadas olucam yakın tutucam düşmanını yakın tut demis böyle saçmalık olamaz o düşman kocamın beni aldattıgı kadınsa görmek dahi istemem ne demek kocamla aynı ortama sokayım ekmeklerine yağ süreyim en entrika dolu işleri kendisi yapmıs hem de 2aylık bebekle benim oğlan 2aylıkken ben bankadan aradılar soyadımı unuttum neydi lan soyadım diye düsündüm yani iyi uğrasmıs bunlarla. tamamen kabullenmek istemiyo çünkü aşırı güveniyo kocasına. herkes güvenir güvenmeyen evlenmez zaten kim der ben güvenmeyerek evlendim diye, ama ablamız gerçekleri görmemek için diretiyor hayırlısı üzülen her türlü kendsii olacak adama veya kadına bisi olmucak

iPhone kullanıyorum ve aradan arama siliyorum. Sola kaydırman yeterli numarayı

iPhone kullanıyorum ve aradan arama siliyorum. Sola kaydırman yeterli numarayı
aynen işte ben de ıphone kullanıyorum hani bi güne kadar duruyor ya arama kaydı öyle olsa telefon kendi silmiş der unutur ya da silmeyi telefon siler. androidde o da yok adam ıphone kullanıyosa unutsa da telefon siler yani işine gelir ben bazen lazım oluyo bakıyorum belli güne kadar var gerisi silinmiş saklamıyor telefon

Ben mağaramda mutluyum esim bi kadinla başbaşa yemege gidemez. İster iş arkadasi olsun ister okul bir bayanla samimiyet kuramaz. Bana karisamazsin diyen adamin da alnini karislarim isterse 15 yillik kocam olsun.

Ben mağaramda mutluyum esim bi kadinla başbaşa yemege gidemez. İster iş arkadasi olsun ister okul bir bayanla samimiyet kuramaz. Bana karisamazsin diyen adamin da alnini karislarim isterse 15 yillik kocam olsun.
ben de öyle dedim diye bana saldırdı özür dilerim ama ben de mağaramda mutluyum korkak bi kadın da değilim adamı mahvederim hic bi sey yapamasam tekmeyi koyar boşarım ama böyle dedigim icin konu sahibi bana sen boşa sen şöyle yap vs saldırdı hayır ne yapılır ki herkes böyle yapar zaten. yapmayan da sorun vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…