Eşimin iş arkadaşıyla samimiyetini abartıyor muyum? Nasıl davransam?

Kızlar, durum güncellemesi yapıyorum 😁 eşim bugün öğle yemeği için eve geldi. Kendisi istedi, ben çağırmadım. Açıklayayım:
Dün iş yemeği vardı, o kız gelecek mi diye sorduğumda bilmiyorum demişti. Dün gece geldiğini söyledi. Ben yine bozuldum. Geldi bana sarıldı, beni ve kızımızı çok sevdiğini, bana çok değer verdiğini, o kızla asla kendimi bir tutmamam gerektiğini söyledi. Benim tadım kaçtı tabi. Sonra kızın geleceğini niye söylemediğini sordum ısrarla. Bir daha bu kızla ilgili bir şey gizlersen beni aldattın kabul eder, ona göre davranırım dedim. Kızla konuşman değil, benden gizlemen dikkatimi çekiyor, demek ki içinde bir şey var dedim. Onu ne kadar iyi tanıdığımı ve o kıza karşı hisleri olduğunu ama ikisinin de arkadaş ayağına takıldığını söyledim. Kanıtın var mı diye soruyorsun, kanıtım olsa bir saniye durur muyum, kalbinizi açıp bakacak halim yok ya dedim. Gözleri doldu, çok sinirlendi. Ona haksızlık ettiğimi düşünüyor. Böyle devam edersen evliliğimize zarar vereceksin dedi. Ben de ona kendisinin verdiği zararı anlattım. Olayı kendi açımdan anlatınca dedi ki "senin bu anlattıklarını dinleyen birisi benim ne şerefsiz bir adam olduğumu düşünür ama öyle bir şey yok". Ben de kendisinin bir şeyleri gizleyip saklamasının olayları buraya getirdiğini söyledim. Bundan sonra bir şey gizlemeyeceği konusunda mutabakata vardık. Ayrıca başkalarının yanında laf sokma, sırt dönme gibi şeylerin bir daha asla olmaması gerektiğini, ben de öyle davranırsam ilişkimizin tükeneceğini söyledim. Bakalım, inşallah sözler havada kalmaz. Ama durumun benim açımdan ciddiyeti net bir şekilde anlaşıldı.
Bugün de yemek için eve gelmek istedi. Kızımızı gece göremediği için özledi, onu görmeye geldi.
O kadar çok yalan söylemiş sizi manipule etmeye çalışmış ki hatta Kızılcık Şerbeti Fatih gibi ağlıyormuş resmen
Konuyu okudum bu konuşma beni çok üzdü bir diğeri sizi masada dışlaması sandalyeyi çevirmesi
17. sayfa da adam sadece zaman kazanıyor başka yere geçeceğim diye
Yatıp kalkmasa bile adı konulmamış flört yaşıyorlar en hafif tabirle

O kadar çok yalan söylemiş sizi manipule etmeye çalışmış ki hatta Kızılcık Şerbeti Fatih gibi ağlıyormuş resmen
Konuyu okudum bu konuşma beni çok üzdü bir diğeri sizi masada dışlaması sandalyeyi çevirmesi
17. sayfa da adam sadece zaman kazanıyor başka yere geçeceğim diye
Yatıp kalkmasa bile adı konulmamış flört yaşıyorlar en hafif tabirle
Ben kesinlikle cinsel bir ilişki olduğunu düşünmüyorum. Flörtten öteye gidemez, hatta dediginiz gibi adı konmamış bir "ilgiden hoşlanma" olabilir en fazla. Ama o bile benim için çok yaralayıcı. Ilgi istiyorsa boşanalım, kimden ilgi alıyorsa alsın.

Demek yanlarında hep birileri olmuş ( çok güvenmemek lazım bu söze ). Demekki istese yanlarında birilerini oldurabiliyormuş... Neyse hayırlısı olsun inşallah sizin için.
Yalan söyleyecek olsa hep söylerdi. O anlatmasa ben nereden bileceğim. Burada güvenmekten başka çare yok. Yoksa insan paranoyak olur. Ha takip devam, güvense kontrollü güven.

Ayyy küçük bebekle hiç bu kadar kasamazdım size helal olsun bu kadar mesai harcayıp kızla iletişim kurma çabasına bile girmişsiniz.adam sizi dış kapının mandalı bir kız için dışlamış rezil bile etmiş yani ki siz ona evlat vermişsiniz yuh anında soğurdum böyle bir adamdan.bugün bu kıza gönlü kayar yarın başkasına.ağlayıp üzülmeside çok şüpheli ben olsam güvenmem bu adama.bütün ilişkilerim için derim ben sizi takip etmek için mesai harcayamam kapı her zaman açık başkasına gönlün kayarsa çık git dünyada adam mı yok peşine düşeyim isteyen çıksın gitsin🤷🏻‍♀️hakkınızda hayırlısı olur umarım.

Sizin kızla takılma fikriniz hiç mantıklı değil. Kızı bu denli havalara sokup, karı koca etrafında mı döneceksiniz.
Siz adamın eşisiniz, o kız dış kapının mandalı. Eşinize kesinlikle yemeklere onunla çıkmasını istemediğinizi belirtin, çıkmaya devam ediyorsa basın bi tarafına tekmeyi. Gitsin iş dışı vakitlerini de onunla geçirsin.
Alttan alınacak konu var, alınmayacak konu var. Eşinizin tavırları gösteriyor ki, bu öyle güzelce konuşarak çözülebilecek bi olay değil. Tavrınızı net koyun.

Ben de çaresiz kaldığım için görüşmek istedim. Madem ki aynı ofiste çalıştıkları için görüşmek zorundalar, o zaman ben de kendimi oyunun dışında bırakmak istemiyorum. Evet kızın meraklısı değilim ama dostunu yakın tut düşmanını daha yakın demişler. Daha fazla gözlem için yakın olmam lazım diye düşünüyorum. Tabii ki benim yanımda doğal ortamındaki gibi olmayacak farkındayım. Şu an aklıma daha başka bir şey gelmiyor gözlem için. Eşimi zaten yakınen takipteyim.
Bence esimiz kızla sizi yüzyüze getirmez zaten yanınızda eli ayagı dolanır acık vermekten korkarlar.siz bu kadar rahatsızken tabi ki gidipte hala gorusuyoruz demez aramıza mesafe koyduk der. Niye mesafe koymussa madem sakıncalı bir durumları yok mesafeye de gerek yoktu diger arkadaslaeı gibi gunaydın iyi aksamlar olmalıydı oyle basbasa milletin gozune soka soka flort ediyor gibi bu kız benim bu kıza kimse korumacılık yapmasın benden baska süsü veriyor 2 gun sonrada tak karım işgillendi birz mesafe desin.

Bana iyi niyetli gelmedi. Nasıl bir organizasyon bunlar, yanyana gelmeleri zorunlu mu? İnşallah değildir,ama itiraz edebilir, gönüllülük esas değildir sonuçta iş yerinde.
Bayan da evli mi?

Kızlar, nasıl bir ah ettiyseniz (ettiysek) eşimin parmağı çıktı geçen hafta. Ben de ailemin yanına gitmiştim başka bir şehire. Dönünce o kızla plan yapacaktık ama olmadı. Eşim evde, işe gitmiyor. Döner dönmez eşimin telefonuna baktım. Kızdan ne bir arama var, ne mesaj. Insan iş arkadaşına nasıl oldun diye sormaz mı? Bunlar bana şüpheli geliyor, haksız mıyım? Pazartesi eşim işe gitmeyebilir, ayağı hala kötü. Belki pazartesi arar.
Eşimle aramız çok iyi, konu tamamen kapandı evde. Içim içimi yiyor, kankan niye seni arayıp sormuyor diye sormak istiyorum ama tutuyorum kendimi 😅.

Durumlar böyle.
Silmistir onun aramalarını. Aldattı muhtemelen fiziki oasa da duygusal olarak. Sizin anladıgınızı görünce dikkat etmeye basladı. Telefona kurulan program varsa kurun

Evet iş yerinde başbaşa öğle yemeği yemek aldatmak sayılmaz
sana göre sayılmaz bana göre boşanma sebebi. herkes farklı tabii ama adamı öttürürüm yani hele bi de burun buruna konuscak burunlarını yerinde bulamazlar bi daha 🙃🙃🙃

Sen boşanırsın o zaman canım 😉
ahahah o göz kırpma falan ne alaka ya siz de kocanızı paylaşın o vakit ne diyelim :KK70: demek ki çok da rahat değilsin buralara yazıyorsun için içini yiyo hala koca derdindesin bugün onu gördün yarın buraya aldatıldım boşanmalı mıyım diye konu açarsın herkes sana boşan tabii der yine gider siz boşanın :KK66: yazarsın :KK70:

ahahah o göz kırpma falan ne alaka ya siz de kocanızı paylaşın o vakit ne diyelim :KK70: demek ki çok da rahat değilsin buralara yazıyorsun için içini yiyo hala koca derdindesin bugün onu gördün yarın buraya aldatıldım boşanmalı mıyım diye konu açarsın herkes sana boşan tabii der yine gider siz boşanın :KK66: yazarsın :KK70:
Hee benimki paylaşımlı koca.... kesin dediğin gibi yaparım.

Hee benimki paylaşımlı koca.... kesin dediğin gibi yaparım.
ya allah askına buraya gelip yazıyorsun insanlar sana aldatıyordur diyor yok cinsel birliktelik yok diyorsun arama kaydını silmiştir diyor yok silmemiştir diyorsun bana yalan söylemez diyorsun adam düpedüz seni aldatıyor sen hala küçücük cocukla hikaye yazma yakalama peşindesin. madem kocanı burda savunacaksın kemalim yapmaz diye o zaman insanlara fikir sorma. ya da verilen fikirlere açık ol sana uygun olmayanı da ele. madem savunucaksın o zaman yazma. daha aldattığını kabul etmen için ne görmen gerekiyosa onu arıyosun. bulursan boşarsın ne diyim.

ya allah askına buraya gelip yazıyorsun insanlar sana aldatıyordur diyor yok cinsel birliktelik yok diyorsun arama kaydını silmiştir diyor yok silmemiştir diyorsun bana yalan söylemez diyorsun adam düpedüz seni aldatıyor sen hala küçücük cocukla hikaye yazma yakalama peşindesin. madem kocanı burda savunacaksın kemalim yapmaz diye o zaman insanlara fikir sorma. ya da verilen fikirlere açık ol sana uygun olmayanı da ele. madem savunucaksın o zaman yazma. daha aldattığını kabul etmen için ne görmen gerekiyosa onu arıyosun. bulursan boşarsın ne diyim.
Offff sen biliyorsun her şeyi yaaa.... Her denileni kabul mü etmem lazım? Etmiyorum kardeşim, var mı bir diyeceğin?
Cinsel birliktelik yok, arama kayıtları da silinmiyor çünkü her gün bakıyorum, yeni arama olduğunda görüyorum. Bu nasıl bir akıl? Insanlar fikir veriyor değerlendiriyorum, olmayana da yok diyorum. Bu kemalim yapmaz demek mi oluyor?
Hayatında kaç kişinin burnunu kopardın da burada atıp tutuyorsun?
9 yıldır tanıdığım adamı senin bir lafınla mı değerlendireyim? Ne bu hırs yaaa.... yazdın yorumunu, üstüne hala aşağılama derdindesin. Git nefretini başka yere kus. Burası dolu!

X